KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2020 - 25.01.2020

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 381
Závodníci v kategoriích 495
Kluby 44
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
61.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Hloušek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Dominik Douděra SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matyáš Richter SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vít Holinka SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Václav Hudeček SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Lukáš Krátký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Martin Růžička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Michal Polák Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Nguyen-Trung Duc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Miroslav Kučera SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Albert Šlajer Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Johanka Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Leontýna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Sophie Reková TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Šálová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Eliška Zdeňková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Františka Kašparová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Žofie Řeháková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sabrina Mebrouk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Maisnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Řehák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Robert Hofman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Knajfl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Silvie Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Šárka Žallmannová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Klára Fialová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Kirchnerová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Daniela Poláková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Rostislav Tót SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata muži Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata muži David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ženy Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ženy Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Peřina KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-10) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomasz Antolak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Hloušek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Krch Sportovní klub Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oskar Dybalski KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Alan Sójka KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Szymon Niezgoda KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mateusz Bielerzewski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Fabiszewski KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matěj Markovský Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Oliwia Piotrowska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Julia Jarmuszczak KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Justyna Pienko KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Antonina Kijewska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Urbas KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolina Miasik KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Liliana Rodziewicz KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Simona Svatošová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Wróblewska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kinga Puzio KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Zuzanna Chomont KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Amelia Wisniewska KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Maja Tobolewska KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Denis Fér SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Dostál ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kacper Rodziewicz KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kubalák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Bartosz Niezgoda KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Moravec Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Jana Ražná MSKA Krmelín CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martyna Bien KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Alicja Maslowska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Maksymilian Pietrzyk KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alexandr Kos SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Viktor Vaněk Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Rostislav Tót SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Kočárek Sportovní klub Karate Most CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Horák ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Václav Šrom ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -75kg Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Adrian Niciejewski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži -75kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaroslav Jiroš ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Matěj Müller ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži +84kg Vojtěch Šrom ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži BRH Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite muži BRH Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži BRH Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Nikola Křišťanová Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jaroslava Hartmannová KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
5. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jaroslav Peřina KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Jaroslava Hartmannová KASR ŽAMBERK CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Pohár nadějí 2019 06.04.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk