KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2005 - 23.04.2005

Město Nymburk
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 216
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
44.23%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Brzák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Tučková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
2. kata muži Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata muži Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKBU Hostivař CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Radim Stehlík TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Anna Vildová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lucie Váňová Masada Praha CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
2. kumite muži -65kg Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -65kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite muži -75kg Vlastislav Dobružský SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Mazáček Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Michal Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži +75kg Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michal Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži BRH Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ženy BRH Martina Hilbertová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Velká cena Trutnova 2016 27.02.2016
Velká cena Trutnova 2015 21.02.2015
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Nymburka 2013 20.04.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk