KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2016 - 09.04.2016

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 278
Kluby 32
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kata team ml. žáci (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Mikule GRYF z.s. CZE CZE
3. kata team ml. žáci -10 let GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Filip GRYF z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Rosťa Pruknar GRYF z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Šímová GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ester Pruknarová GRYF z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata ženy U21 Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -65kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Filip Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Lucie Hrdinová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Filip Ulrych KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Felix Altenburg Kobra Kladno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kamil Staník Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kišš Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kata team ml. žáci -10 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Matyáš Kala Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lana Potrebenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Vančura SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Pavlína Ondrejková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team ml. žáci (7-11) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team mix SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team dorostenky (14-15) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži U21 David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži U21 Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Martina Kopecká SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Aleksandr Jordanov SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Aleksandr Jordanov SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Klára Vávrová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klára Vávrová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jindřich Bukovský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Antonín Skala SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
2. kata team ml. žáci -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žáci -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně -10 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg David Nový SK Trial CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Smolák SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Jakub Šaffek SKM Bílina CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Slouka SKM Bílina CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Anna Dudová SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
1. kata team ml. žákyně -10 let Sport Relax CZE CZE
1. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
1. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team mix Sport Relax CZE CZE
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
1. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Viktorie Vlčková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Fabianová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Adam Janda Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Pavel Vácha Sport Relax CZE CZE
1. kata muži U21 Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ženy U21 Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži U21 Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jan Stránský Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Markéta Kačírková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk