KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2015 - 11.04.2015

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
27.27%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Alexej Stilicha Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) David Smolák SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Aleksandr Jordanov SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Adam Jelínek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Viktorie Vlčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Nela Čerkovičová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Eva Venclová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Lenka Weisová SKM Bílina CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Martina Kopecká SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Kateřina Weisová SKM Bílina CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dan Kühnel Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Plass SKM Bílina CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Marie Suchá Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Fabianová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Stratilová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kouba Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kašparová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata muži U21 Kryštof Kouba Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ženy U21 Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Sokol Sadská CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SKM Bílina CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team ml. žákyně (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) SKM Bílina CZE CZE
2. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg William Fleetwood SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg David Smolák SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg David Nový SK Trial CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Filip Říha SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Navrátil SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Bureš SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Bartosz Król KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Chalupa Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Stohnyj KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Diana Fantová GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolina Rishko Masada Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Roswaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Mariana Nosková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Lenka Weisová SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Kateřina Weisová SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Martina Kopecká SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Lana Potrebenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Markéta Paulů Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Josef Pechar TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Matěj Rychetský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -35kg
1. kumite st. žáci -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -35kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -35kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -35kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Kovařík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Plass SKM Bílina CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Šebek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Krzysztof Ogurek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Bacia Bartosz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žákyně -42kg Markéta Kačírková SKM Bílina CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Šrámek Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Karel Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vladimír Kornijenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Beran Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kouba Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Anastazja Dziągwa KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ženy U21 BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2018 30.09.2018
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk