KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2014 - 12.04.2014

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 249
Kluby 28
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
25.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Hlobeň SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Scholz Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Zdeněk Žák Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michala Kopřivová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Smetanová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Lenka Weisová SKM Bílina CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dan Künhel Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dominik Nový SKC Louny CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Hana Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Klára Muknšnáblová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenci (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Filip Havlík Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Jiráň Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenky (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Anna Hasoňová SKC Louny CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pavel Musil SKM Bílina CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Marvan SKM Bílina CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jana Doubková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Štěpánka Vojtášová SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let SKM Bílina CZE CZE
2. kata team ml. žáci -9 let SKM Bílina CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SKM Bílina CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKC Louny CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let SKM Bílina CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -9 let SKM Bílina CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) SKC Louny CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) SKM Bílina CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lukáš Vaňátko Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg William Fleetwood SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Karel Novotný SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Karel Sadílek SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Coufal KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Matouš Doubravský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Jan Kovařík SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Matyáš Vykopal SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Daniel Issakov SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Jan Novotný SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Bureš SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Coufal KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Košek Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lacina Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Diana Fantová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Lucie Charvátová KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu BRH Markéta Kačírková SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu BRH Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu BRH Ondřej Šrámek Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jiří Pokoš SKM Bílina CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Slavík SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Miroslav Kunz SKM Bílina CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Klára Muknšnáblová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Hana Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Nevolová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Urban SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Pavel Musil SKM Bílina CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Petr Marvan SKM Bílina CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk