KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2012 - 14.04.2012

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 310
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
26.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Radek Soukup Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Jan Bernhardt TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Tobiáš Košťál SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Artur Nazaruk SKC Louny CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Anh Hoang Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Helena Baiblová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Dagmar Suchá Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Ellen Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dominik Koudela Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Tomáš Kotva Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jiří Svoboda Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Adéla Šírlová Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Natálie Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Josef Franěk Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Petr Mikula Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Patrik Kolín Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) do 6.kyu Jindřich Novák Slavia TU Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15) do 6.kyu
1. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Marie Špachmanová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Jana Vasziliová Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) do 6.kyu Barbora Nolová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Čvančara Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci -8 let Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci -9 let SKC Louny CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let SKC Louny CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKC Louny CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -9 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žákyně -9 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu
1. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Stejskal Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jiří Dolejší Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Rezek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Košková Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Těhlová Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-16) -55kg
1. kumite dorostenci (14-16) -55kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-16) -55kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-16) -55kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-16) -65kg
1. kumite dorostenci (14-16) -65kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-16) -65kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-16) -65kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-16) -65kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-16) +65kg
1. kumite dorostenci (14-16) +65kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-16) +65kg Martin Tázlar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-16) +65kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-16) +65kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenky (14-16) -50kg
1. kumite dorostenky (14-16) -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-16) -50kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-16) -50kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-16) -50kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-16) +50kg
1. kumite dorostenky (14-16) +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-16) +50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite junioři (17-19) BRH
1. kumite junioři (17-19) BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (17-19) BRH Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (17-19) BRH Tomáš Čvančara Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (17-19) BRH Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (17-19) BRH
1. kumite juniorky (17-19) BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk