KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2018 - 1.kolo - 09.06.2018

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, ÚSKe
Registrovaných jednotlivců 307
Závodníci v kategoriích 456
Kluby 50
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
26.39%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
5. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata team ml. žáci (7-10) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team st. žákyně (11-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team st. žákyně (11-13) Target Sport Milovice CZE CZE
1. kata team st. žáci (11-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Petr Bartoň SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Amir Bouallagui SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Fajt Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Šimon Chloupek TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Mikula SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Novotný SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Rosa Kašpar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Johana Šváchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk