KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2016 - 2.kolo - 23.10.2016

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 285
Závodníci v kategoriích 435
Kluby 44
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
25.96%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Hošková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Hynek Mráz Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Kroupová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Cvoliga Karate Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šebestová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Slezáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Adam Gregůrek KODOKAI Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Nilaš KODOKAI Brno CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Havlíček SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Hejma SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Melicharová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Satrapová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aneta Stinková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Mrázová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Hnilička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Mráz Tatran Prachatice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondra Liška Tatran Prachatice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Nikola Staňková TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk