KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2011 - 2.kolo - 19.02.2011

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 61
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -60kg David Venigr Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Vitalij Fodor Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -67kg Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Dagmar Bursová MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Lorencová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk