KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo - 09.10.2016

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SSC Česká Lípa
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
21.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite ženy BRH Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Rebljanová Baník Příbram CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite muži U21 -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ivanka KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite muži -84kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
7. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE
1. kumite muži U21 +78kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
1. kumite muži -75kg Marek Šír KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži BRH Mikuláš Záhorec KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite muži -84kg Mikuláš Záhorec KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -84kg Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) L. F. CLUB KARATE CZE CZE
1. kata ženy Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite ženy U21 +60kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Praha CZE CZE
1. kata team muži SCM Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marton Lozsi SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži U21 Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
7. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Václav Mrštík Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
7. kata muži Ondřej Kouba Sport Relax CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
1. kumite muži -67kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
1. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
1. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
1. kumite team muži TJ Karate Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk