KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi SKIF 2006 - 03.11.2006 - 05.11.2006

şehir Tokyo
Ülke Japonya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 31
Puanlama 600-400-200-150-100-75-50-25


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 4x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Hiroshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay 10-11 yas Yuji Tatatsu SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay 10-11 yas Keiji Nagashima SKIF Japan JPN JPN
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Haruki Nakane SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay 12-13 yas Takafumi Owari SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay 12-13 yas Bond Chen Li SKIF Taiwan TAI TAI
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Hikaru Hara SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 12-13 yas Aika Nishiwaki SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan 12-13 yas Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Kai Masuo SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay 14-15 yas Musa Musayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kata bay 14-15 yas Naoto Sago SKIF Japan JPN JPN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Momoko Mizumura SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 14-15 yas Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan 14-15 yas Aoi Ogawa SKIF Japan JPN JPN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Chieh Lin Sheng SKIF Taiwan TAI TAI
2. kata bay 16-17 yas Shuma Omori SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay 16-17 yas Gadiel Frelich S.K.I. Israel ISR ISR
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Kana Ohira SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 16-17 yas Nao Sabae SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan 16-17 yas Saki Mukai SKIF Japan JPN JPN
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas Vasquez Jean Carlos SKIF Venezuela VEN VEN
2. kata bay 18-19 yas Rustam Madadov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kata bay 18-19 yas Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas Greile Ortiz SKIF Venezuela VEN VEN
2. kata bayan 18-19 yas Manuela Rosso SKI-I Italy ITA ITA
3. kata bayan 18-19 yas Amanda Coon SKI Australia AUS AUS
kata bay
1. kata bay Clay Morton SKIF USA USA USA
2. kata bay Ali Hermawan SKIF Indonesia INA INA
3. kata bay Gogen Hayashi SKIF Japan JPN JPN
kata bayan
1. kata bayan Mayumi Kinebuchi SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan Emi Komatsu SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan Akiko Fuju SKIF Japan JPN JPN
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay Masters U50 Antonio Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. kata bay Masters U50 Damiano Altavila SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 Kevin Chan SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kata Men Masters U60 Alexander Buechel SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Men Masters U60 Teruaki Hosokawa SKIF Japan JPN JPN
kata Masters bayan 45+
1. kata Masters bayan 45+ Lone Hansen SKIF Denmark DEN DEN
2. kata Masters bayan 45+ Keiko Tunokake SKIF Japan JPN JPN
3. kata Masters bayan 45+ Rosanna Shiu Shuk Won SKI Hong Kong HKG HKG
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Indonesia INA INA
2. kata takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
2. kata takýmlar bayan SKIF Slovenia SLO SLO
3. kata takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
kata takýmlar bay masters
1. kata takýmlar bay masters SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bay masters SKIF Ukraine UKR UKR
3. kata takýmlar bay masters SKIF Ireland IRE IRE
kata takýmlar bayan masters
1. kata takýmlar bayan masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata takýmlar bayan masters SKI-I Italy ITA ITA
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Robert Utkov SKIF Russia RUS RUS
2. kumite bay -12 yas OPEN Vasquez Jean Carlos SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bay -12 yas OPEN Junki Tsukamoto SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay -12 yas OPEN Hiroshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Moe Miura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan -12 yas OPEN Sayaka Ogasawara SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -12 yas OPEN Erika Ishimizu SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -12 yas OPEN Yuko Sakurai SKIF Japan JPN JPN
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Omtd Hosseinpouk SKIF Iran IRI IRI
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Satd Guliyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Bryan Emile S.K.I. France FRA FRA
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Yusuke Iwakura SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Erika Kuroda SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Hikaru Hara SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Azusa Ogawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN H Philip Yochebed SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Sebastian Kantuzer SKIF Slovenia SLO SLO
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Ryota Kimura SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Yuta Koui SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Kazunari Teguri SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Arezoo Naseri SKIF Iran IRI IRI
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Pauliua Valbes Cevantes Luz SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Monica Ndvalbos Tendero SKIF Spain ESP ESP
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Haruka Suzuki SKIF Japan JPN JPN
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Naoki Inoue SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Saul Ramos Rueda SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Edwin Lissone SKI-Holland NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Hidenori Miyoshi SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Prakesi Bianca SKIF Indonesia INA INA
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nia Purwati SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lin Lin Hsuman SKIF Taiwan TAI TAI
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sumire Takao SKIF Japan JPN JPN
kumite bay 18-19 yas OPEN
1. kumite bay 18-19 yas OPEN Shahin Atamov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kumite bay 18-19 yas OPEN Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Thkahi Hady SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan 18-19 yas OPEN
1. kumite bayan 18-19 yas OPEN Maki Tomitzuka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan 18-19 yas OPEN Hitomi Shimizu SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN Maria Barsan Ana SKIF Romania ROM ROM
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN Amanda Coon SKI Australia AUS AUS
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Nagayuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -65kg Romero Hector SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bay -65kg Adebagus Sutrisno SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bay -65kg Qurbav Takhiyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Fumitoshi Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -75kg Ceyhun Ahasiyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay -75kg Talev Babayen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay -75kg Timvr Bekov SKIF Tajikistan TJK TJK
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Darren Brailey SKI Australia AUS AUS
2. kumite bay +75kg Yoichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay +75kg Najafov Fariz SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay +75kg Noriyuki Yachi SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Yuka Sato SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan -60kg Chie Yokoyama SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -60kg Ilaria Marini SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bayan -60kg Asuka Sato SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Chika Takahashi SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan +60kg Barbara Tomi SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bayan +60kg Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite bayan +60kg Mahsa Salar SKIF Iran IRI IRI
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Stef Eyckens SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite Masters bay U50 Pino Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite Masters bay U50 Yuji Sato SKIF Japan JPN JPN
3. kumite Masters bay U50 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bay SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite takýmlar bay SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite takýmlar bay SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bayan SKIF Chinese Taipei TAI TAI
3. kumite takýmlar bayan SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite takýmlar bayan SKIF Greece GRE GRE
kumite team Masters bay
1. kumite team Masters bay SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite team Masters bay SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite team Masters bay SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite team Masters bay SKIF Russia RUS RUS
Kata Girls U12
1. Kata Girls U12 Yuko Sakurai SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Girls U12 Ai Hara SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Girls U12 Natsuki Nakane SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters U45
1. Kata Men Masters U45 Marco Langiu SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Men Masters U45 Jaime Wong SKIF USA USA USA
3. Kata Men Masters U45 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kata Women Masters U45
1. Kata Women Masters U45 Shinobu Mukai SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Women Masters U45 Junko Tani SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Women Masters U45 Karin Horath SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata Men Masters U55
1. Kata Men Masters U55 Tetsunori Yoshioka SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters U55 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
3. Kata Men Masters U55 Angel Guerra Miguel AASKI Argentina ARG ARG
Kata Women Masters U55
1. Kata Women Masters U55 Daniela Carmine SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Women Masters U55 Luisa Diaz SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata Women Masters U55 Cecilia Castro SKI Hong Kong HKG HKG
Kata Women Masters U60
1. Kata Women Masters U60 Emiko Sato SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Women Masters U60 Tomoko Saiki SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Women Masters U60 Taiko Kumasaka SKIF Japan JPN JPN
Kata Masters U65
1. Kata Masters U65 Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata Masters U65 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Masters U65 Kiei Gibo SKIF Peru PER PER
Kata Masters U70
1. Kata Masters U70 Rikuta Koga SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Masters U70 Masaru Tsuchiya SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Masters U70 Taketo Nabekura SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters 70+
1. Kata Men Masters 70+ Isao Kato SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters 70+ Kiyoshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Men Masters 70+ Francis Fong SKIF USA USA USA
Kumite Men Masters U45
1. Kumite Men Masters U45 Alejandro Castro SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kumite Men Masters U45 Pino Verderami SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U45 Ruben Larrea Mendoza SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite Men Masters U45 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite Men Masters U55
1. Kumite Men Masters U55 Jose Gonsales S.K.I. France FRA FRA
2. Kumite Men Masters U55 Rodrigues Severino SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite Men Masters U55 Oqtay Mamdov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite Men Masters U55 Kojiro Shibuya SKIF Japan JPN JPN
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 Eleftherios Loukopoulos SKIF Greece GRE GRE
2. Kumite Men Masters U60 Cueyas Burgos Juan Carlos SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite Men Masters U60 Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite Men Masters U60 Alexander Buechel SKI Swiss Federation SUI SUI
Kumite Men Masters U65
1. Kumite Men Masters U65 Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite Men Masters U65 Manucheher Aslanian SKIF Iran IRI IRI
3. Kumite Men Masters U65 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
Kumite Men Masters 65+
1. Kumite Men Masters 65+ Isao Kato SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite Men Masters 65+ Katsuyuki Seki SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters 65+ Taketo Nabekura SKIF Japan JPN JPN
Kumite Team Mixed Yakusoku U100
1. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Japan JPN JPN
Kumite Team Mixed Yakusoku 100+
1. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
3. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Japan JPN JPN
Kata Team Mixed U180
1. Kata Team Mixed U180 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Team Mixed U180 SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Team Mixed U180 SKIF Japan JPN JPN
Kata Team Mixed 180+
1. Kata Team Mixed 180+ SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Team Mixed 180+ SKI Hong Kong HKG HKG
Grand Champion Men
1. Grand Champion Men Najafov Fariz SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. Grand Champion Men Nagayuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion Men Darren Brailey SKI Australia AUS AUS
3. Grand Champion Men Fumitoshi Kanazawa SKIF Japan JPN JPN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
Dünya sampiyonasi SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
Dünya sampiyonasi SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
Dünya sampiyonasi SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır