KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Krokoyama Cup 2008 - 05.04.2008

Město Koblenz
Stát Německo
Pořadatel Karate Verband Rheinland-Pfalz
Registrovaných jednotlivců 856
Kluby na medailových pozicích 52
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
68.24%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 37x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Philipp Nathem KSV Trier GER GER
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denise Schwarzer KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata st. žákyně (12-13) Annalena Steidle Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata st. žákyně (12-13) Sophia Graf KSV Trier GER GER
3. kata st. žákyně (12-13) Lisa Storm Rot-Weiß Moisling GER GER
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Christoph Janßen Německo GER GER
2. kata dorostenci (14-15) Jeffrey Klepka Německo GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Florian Podack Německo GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Jasmine Bleul Německo GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Basak Yilmaz Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Karin Ďurčanská Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Sophie Wachter Německo GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kata junioři (16-17) Rexhep Goqi Švýcarsko SUI SUI
3. kata junioři (16-17) Jan-Niklas Müller Hessischer Fachverband Karate GER GER
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata juniorky (16-17) Claudia Werner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata juniorky (16-17) Carolin Abb Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata juniorky (16-17) Lisa Albert Budokan Bochum GER GER
kata muži U21
1. kata muži U21 Adil Wiart Shito school of Belgium BEL BEL
2. kata muži U21 Kristian Agsten KC Bettembourg LUX LUX
3. kata muži U21 Andreas Piel Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata muži U21 Martin Wachter Hessischer Fachverband Karate GER GER
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Franziska Kurz KV Baden Württemberg GER GER
2. kata ženy U21 Stephanie Otten G.F.K. BEL BEL
3. kata ženy U21 Jasmine Tips Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kata ženy U21 Renate Wink KG Odenwald GER GER
KUMITE
kumite st. žáci -35kg
1. kumite st. žáci -35kg Yaroslav Berillo Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite st. žáci -35kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žáci -35kg Dennis Moesman Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite st. žáci -35kg Stefan Mörth SKC Lauterach AUT AUT
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Felix Behrendt Německo GER GER
2. kumite st. žáci -40kg Denis Laschitzky Německo GER GER
3. kumite st. žáci -40kg Andreas Lenz Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite st. žáci -40kg Martin Pflaum Bremer Karate Verband GER GER
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ludwig Schwerdt Německo GER GER
2. kumite st. žáci -45kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite st. žáci -45kg Igor Matveev Hermannia 06 Kassel GER GER
3. kumite st. žáci -45kg Kevin Metzen Karate Club Alken NED NED
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Nicolai Petrick Bremer Karate Verband GER GER
2. kumite st. žáci -50kg Khalid Boughalad G.F.K. BEL BEL
3. kumite st. žáci -50kg Lukas Otterstätter Německo GER GER
3. kumite st. žáci -50kg Brandon Smith Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Lukáš Meňuš Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žáci -55kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -55kg Viktor Gerus KC Puderbach GER GER
3. kumite st. žáci -55kg Rene Schomer KC Puderbach GER GER
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Marvin Rösch KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite st. žáci +55kg Tim Swerts Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite st. žáci +55kg Hakiem Leeflang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite st. žáci +55kg Matúš Procházko Slovensko SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Anna Miggou KV Maulbronn GER GER
2. kumite st. žákyně -40kg Hanna Jugo Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žákyně -40kg Vanessa Bitz Německo GER GER
3. kumite st. žákyně -40kg Eva Roßner KC Münchberg GER GER
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Kristina Parshukova Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite st. žákyně -45kg Lisa van de Kamp Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žákyně -45kg Marija Larisa Agafonova Shinri LAT LAT
3. kumite st. žákyně -45kg Lena Elbert KSV Wirges e.V. GER GER
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Viktorija Rezaeva Shinri LAT LAT
2. kumite st. žákyně -50kg Michelle Kunst Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite st. žákyně -50kg Jessica Köpke Německo GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Kaylee Zwakhalen Karate Club Alken NED NED
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Dennis Lenz Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Viktor Streich Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Keatian Doejaaren Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Manuel Ettmüller 1. JJJKC Haßloch GER GER
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mustafa Astitou G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gregor Renner Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Sergej Mezich Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luciano Silvestrini SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Manuel Krapfl Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marvin Rockstroh Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Phil Hein Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alexander Schmitt Německo GER GER
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maik Hinterthur Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Vorobeľ Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg René Vroomen Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Robin Weidmann KG Odenwald GER GER
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ozan Arslan Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Eren Balli Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Joris Drachman Nizozemsko NED NED
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Niklas Quint Saarländischer KV GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jennifer Warling KC Bettembourg LUX LUX
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katharina Maichle Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Linda Lachmund Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Rosa Liebold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikita Woitas Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ina Spröde Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lonneke Meijer Karate Do Smaal NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Yasmin Ruh Hara Köln GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Ricardo Giegler Berliner Karate Verband GER GER
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jhonatan Caporusso Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -55kg Anton Meisner Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Andre Meyer Hara Köln GER GER
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kalvis Kalnins Milons LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -61kg Lütfü Bayraktar KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dennis Bolduan Nippon Gotha GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Klíma Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Niklas Schindwein KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dustin Deißler KV Limburg GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Max Kottmann KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite junioři (16-17) -76kg Andreas Bitner Hermannia 06 Kassel GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Christopher Uhlig KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Kirill Grishchenko Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Volkov Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jacques Köhlen Karate Club Alken NED NED
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Andreas Bitner Hermannia 06 Kassel GER GER
2. kumite junioři (16-17) BRH Kirill Grishchenko Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) BRH Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (16-17) BRH Jan-Erick Nava Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Linda Hagen Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Hartmann Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anna Hezeman Karate Do Smaal NED NED
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Lisa Albert Budokan Bochum GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Louise Oldeman Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Gamze Ince Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Britt Hofman Nizozemsko NED NED
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Franziska Forte KC Sei Bu Kan Dornbirn AUT AUT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simone Becker Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lisa Ludewig Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Koribaničová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Helen Maeder Švýcarsko SUI SUI
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Katarína Kotúčová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Eva Zwaneveld Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ashley Timmer Nizozemsko NED NED
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Kim-Nhat Pham Nizozemsko NED NED
2. kumite muži U21 -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite muži U21 -60kg Raphael Piras G.F.K. BEL BEL
3. kumite muži U21 -60kg Tobias Schulz KV Baden Württemberg GER GER
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Falk Kelbassa Nippon Gotha GER GER
2. kumite muži U21 -67kg Karl Meister KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite muži U21 -67kg Jonas Martin Švýcarsko SUI SUI
3. kumite muži U21 -67kg Orudj Zeinalov Budokan Bochum GER GER
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Wladislaw Gumarow KG Odenwald GER GER
2. kumite muži U21 -75kg Robert Mackert KG Odenwald GER GER
3. kumite muži U21 -75kg Simon Kirchgeßner KG Odenwald GER GER
3. kumite muži U21 -75kg Daniel Schuffenhauer KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jaouad Ikan Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite muži U21 -84kg Marvin Elbers TuS St. Arnold GER GER
3. kumite muži U21 -84kg Elie Jeannerat Švýcarsko SUI SUI
3. kumite muži U21 -84kg David Nebert Bremer Karate Verband GER GER
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Daniel Besler Asia Dietzenbach GER GER
2. kumite muži U21 +84kg Inan Turan Hara Köln GER GER
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Desireé Christiansen Německo GER GER
2. kumite ženy U21 -50kg Christina Hoffmann Německo GER GER
3. kumite ženy U21 -50kg Sina Brauch Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
3. kumite ženy U21 -50kg Sandra Liebig KV Baden Württemberg GER GER
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Sarah Kudell Německo GER GER
2. kumite ženy U21 -55kg Katharina Beitler Německo GER GER
3. kumite ženy U21 -55kg Stella Holczer Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
3. kumite ženy U21 -55kg Aniko Zeisler Berliner Karate Verband GER GER
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Coline Pilloud Švýcarsko SUI SUI
2. kumite ženy U21 -61kg Ebru Koca KSV Wirges e.V. GER GER
3. kumite ženy U21 -61kg Lydia Holler KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite ženy U21 -61kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Samantha Kretschmar Německo GER GER
2. kumite ženy U21 -68kg Lisa Massold Německo GER GER
3. kumite ženy U21 -68kg Stephanie Kofeldt Karate Dojo Mutterstadt GER GER
3. kumite ženy U21 -68kg Stephanie Spicher Švýcarsko SUI SUI
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Laura Bustian Německo GER GER
2. kumite ženy U21 +68kg Rebecca Niggl KG Odenwald GER GER
3. kumite ženy U21 +68kg Annemiek Borsje Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy U21 +68kg Mandy Kormann Bushido Waltershausen GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk