KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Krokoyama Cup 2008 - 05.04.2008

şehir Koblenz
Ülke Almanya
Organizasyon Karate Verband Rheinland-Pfalz
Yarışmacılar 856
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 52
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
69.38%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 40x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Philipp Nathem KSV Trier GER GER
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Denise Schwarzer KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bayan 12-13 yas Annalena Steidle Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 12-13 yas Sophia Graf Almanya GER GER
3. kata bayan 12-13 yas Lisa Storm Rot-Weiß Moisling GER GER
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Christoph Janßen Germany GER GER
2. kata bay 14-15 yas Jeffrey Klepka Almanya GER GER
3. kata bay 14-15 yas Florian Podack Germany GER GER
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Jasmine Bleul Almanya GER GER
2. kata bayan 14-15 yas Basak Yilmaz Germany GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Karin Ďurčanská Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Sophie Wachter Germany GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Florian Genau Almanya GER GER
3. kata bay 16-17 yas Rexhep Goqi İsviçre SUI SUI
3. kata bay 16-17 yas Jan-Niklas Müller Hessischer Fachverband Karate GER GER
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bayan 16-17 yas Claudia Werner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Carolin Abb Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Lisa Albert Budokan Bochum GER GER
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Adil Wiart Shito school of Belgium BEL BEL
2. kata bay 18-20 yas Kristian Agsten Almanya LUX LUX
3. kata bay 18-20 yas Andreas Piel Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata bay 18-20 yas Martin Wachter Hessischer Fachverband Karate GER GER
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Franziska Kurz KV Baden Württemberg GER GER
2. kata bayan 18-20 yas Stephanie Otten Belçika BEL BEL
3. kata bayan 18-20 yas Jasmine Tips Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kata bayan 18-20 yas Renate Wink KG Odenwald GER GER
KUMITE
kumite bay 12-13 yas -35kg
1. kumite bay 12-13 yas -35kg Yaroslav Berillo Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -35kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -35kg Dennis Moesman Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite bay 12-13 yas -35kg Stefan Mörth SKC Lauterach AUT AUT
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Felix Behrendt Almanya GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Denis Laschitzky Almanya GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Andreas Lenz Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Pflaum Bremer Karate Verband GER GER
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ludwig Schwerdt Germany GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Igor Matveev Hermannia 06 Kassel GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Kevin Metzen Karate Club Alken NED NED
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Nicolai Petrick Bremer Karate Verband GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Khalid Boughalad G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Lukas Otterstätter Germany GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Brandon Smith Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Viktor Gerus KC Puderbach GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Rene Schomer KC Puderbach GER GER
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Marvin Rösch KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Tim Swerts Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Hakiem Leeflang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Matúš Procházko Slovakia SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anna Miggou Almanya GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Hanna Jugo Hollanda NED NED
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Vanessa Bitz Germany GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Eva Roßner KC Münchberg GER GER
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kristina Parshukova Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lisa van de Kamp Hollanda NED NED
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lena Elbert KSV Wirges e.V. GER GER
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michelle Kunst Hollanda NED NED
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jessica Köpke Almanya GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Dennis Lenz Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Viktor Streich Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Keatian Doejaaren Netherlands NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Manuel Ettmüller 1. JJJKC Haßloch GER GER
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Mustafa Astitou G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Gregor Renner Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Sergej Mezich Germany GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Luciano Silvestrini SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Manuel Krapfl Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Marvin Rockstroh Germany GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Phil Hein Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Alexander Schmitt Germany GER GER
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Maik Hinterthur Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Vorobeľ Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg René Vroomen Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Robin Weidmann KG Odenwald GER GER
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marciano Dekker Netherlands NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ozan Arslan Hollanda NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Eren Balli Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Joris Drachman Hollanda NED NED
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Alex Creemers Hollanda NED NED
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Niklas Quint Saarländischer KV GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Katharina Maichle Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Linda Lachmund Almanya GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Rosa Liebold Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikita Woitas Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ina Spröde Almanya GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lonneke Meijer Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Yasmin Ruh Hara Köln GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jhonatan Caporusso İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Anton Meisner Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Andre Meyer Hara Köln GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Lütfü Bayraktar KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dennis Bolduan Nippon Gotha GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Klíma Slovakia SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Niklas Schindwein KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Dustin Deißler KV Limburg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Xavier Köhlen Hollanda NED NED
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Max Kottmann KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Andreas Bitner Hermannia 06 Kassel GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Christopher Uhlig KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Kirill Grishchenko Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Volkov Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jacques Köhlen Karate Club Alken NED NED
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Andreas Bitner Hermannia 06 Kassel GER GER
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Kirill Grishchenko Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan-Erick Nava Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Linda Hagen Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Adriana Hartmann İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anna Hezeman Karate Do Smaal NED NED
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lisa Albert Budokan Bochum GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Louise Oldeman Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Duygu Bugur Almanya GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Gamze Ince Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Britt Hofman Netherlands NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Franziska Forte KC Sei Bu Kan Dornbirn AUT AUT
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simone Becker Almanya GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lisa Ludewig Almanya GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jana Koribaničová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Helen Maeder İsviçre SUI SUI
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Katarína Kotúčová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Zwaneveld Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ashley Timmer Hollanda NED NED
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Kim-Nhat Pham Netherlands NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Raphael Piras G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Tobias Schulz KV Baden Württemberg GER GER
kumite bay 18-20 yas -67kg
1. kumite bay 18-20 yas -67kg Falk Kelbassa Nippon Gotha GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -67kg Karl Meister KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Jonas Martin Switzerland SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Orudj Zeinalov Budokan Bochum GER GER
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Wladislaw Gumarow Almanya GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Robert Mackert KG Odenwald GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Simon Kirchgeßner KG Odenwald GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Daniel Schuffenhauer KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bay 18-20 yas -84kg
1. kumite bay 18-20 yas -84kg Jaouad Ikan Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -84kg Marvin Elbers TuS St. Arnold GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Elie Jeannerat İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -84kg David Nebert Bremer Karate Verband GER GER
kumite bay 18-20 yas +84kg
1. kumite bay 18-20 yas +84kg Daniel Besler Asia Dietzenbach GER GER
2. kumite bay 18-20 yas +84kg Inan Turan Hara Köln GER GER
kumite bayan 18-20 yas -50kg
1. kumite bayan 18-20 yas -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -50kg Christina Hoffmann Germany GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -50kg Sina Brauch Goju-Ryu Karate Verein Schifferstadt GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -50kg Sandra Liebig KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan 18-20 yas -55kg
1. kumite bayan 18-20 yas -55kg Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -55kg Katharina Beitler Almanya GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Stella Holczer Almanya GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Aniko Zeisler Berliner Karate Verband GER GER
kumite bayan 18-20 yas -61kg
1. kumite bayan 18-20 yas -61kg Coline Pilloud Switzerland SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas -61kg Ebru Koca KSV Wirges e.V. GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Lydia Holler KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -68kg
1. kumite bayan 18-20 yas -68kg Samantha Kretschmar Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -68kg Lisa Massold Almanya GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Stephanie Kofeldt Almanya GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Stephanie Spicher İsviçre SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas +68kg
1. kumite bayan 18-20 yas +68kg Laura Bustian Germany GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +68kg Rebecca Niggl KG Odenwald GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Mandy Kormann Bushido Waltershausen GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır