KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2009 - 30.05.2009

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura Ryu Ústí n/L, 710 obsazení
Yarışmacılar 535
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 51
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.46%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 101x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay -11 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Revital Naroditski Boris Dojo ISR ISR
2. kata bayan -12 yas Simone Moser Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Kai Schlablinger OÖLV Karate AUT AUT
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Stav Artsi Boris Dojo ISR ISR
7. kata bayan 12-13 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tai Flom Boris Dojo ISR ISR
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Michael Erlenwein OÖLV Karate AUT AUT
5. kata bay 14-15 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Dana Rose Eichenbaum Boris Dojo ISR ISR
7. kata bayan 14-15 yas Hannah Sperrer OÖLV Karate AUT AUT
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
7. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Vincent Auinger Avusturya AUT AUT
5. kata bay Dawid Srokowski Polonya POL POL
7. kata bay Sacha Gorjanac OÖLV Karate AUT AUT
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Ekaterina Mikhelson İsrail ISR ISR
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Boris Dojo (ISR) ISR ISR
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Boris Dojo (ISR) ISR ISR
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Tommi CZE CZE
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate Vision CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Lukas Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Nikita Rusanov Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay -11 yas -30kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Wojciech Wsniewski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Dariusz Grocki Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Sahar Tzur Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay -11 yas -41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Albert Prachovský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nina Vorderleitner Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Nora Kanawat Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bayan -12 yas -35kg Simone Moser Salzburger Karateverband AUT AUT
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Saimon Kerjensev Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Lior Faiziev Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Ofir Imas Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Robin Rettenbacher Salzburger Karateverband AUT AUT
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Moyiz Nicker Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Naor Ohana Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Maximilian Jordan Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Abu Subeih Kassem Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ruslan Balchayev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Alex Volkun Boris Dojo ISR ISR
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Gavriel Levin Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Wilamek Bartek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Azaizy Alaa Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Nico Pahling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Shahar Vaisman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Tobias Adlberger OÖLV Karate AUT AUT
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Christoph Erlenwein Avusturya AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Armin Hajdarevic OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Roee Tzur Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg James Sperrer OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michael Erlenwein OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Tai Flom Boris Dojo ISR ISR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jonatan Grofi Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igal Kuperman Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Yossi Garbi Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dana Rose Eichenbaum Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Irina Chapik Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dragana Horvat OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Azaizy Marwa Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Yarden Sharabi İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Inbal Cohen Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Drevytska Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lisa Marie Dittrich Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Midan Kaplan Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Gera Shmit Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Alexander Jezdik Avusturya AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jiří Hricko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Vladimir Anisimov Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Daniel Bronstein Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Vladimir Anisimov Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Daniel Bronstein Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Viktor Melnikov Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Surma LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zorica Horvat OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nathalie Reiter Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nathalie Reiter Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Vincent Auinger Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -70kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite bay -70kg David Bar Ben Boris Dojo ISR ISR
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -80kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay -80kg Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -80kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Mario Schafzahl OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite bay +80kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay +80kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay OPEN Liran Lahav Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay OPEN Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan -53kg Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Ekaterina Mikhelson İsrail ISR ISR
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan -60kg Naama Teboul Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bayan -60kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan +60kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Sonja Willfort OÖLV Karate AUT AUT
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan OPEN Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan OPEN Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan OPEN Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Boris Dojo (ISR) ISR ISR
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Boris Dojo (ISR) ISR ISR
3. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Boris Dojo (ISR) ISR ISR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.09.2018
29.09.2018
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır