KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ostrava 2016 - 05.11.2016

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Tygr Shotokan, Hakuba Karate, VSK VŠB-TU Ostrava
Registrovaných jednotlivců 351
Závodníci v kategoriích 584
Kluby 64
Státy 9
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
47.37%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kostelný KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Daniels Zaharjans Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žáci (7-9) Sagi Sitruk Izrael ISR ISR
3. kata ml. žáci (7-9) Dvir Yaniv Izrael ISR ISR
5. kata ml. žáci (7-9) Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Shaked Menagem Izrael ISR ISR
7. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniels Zaharjans Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Bernard Bernasiński Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Kristián Bulava HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Richard Páleš Kumade Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Patrick Kühtreiber Slovan Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Artemijs Slisans Salaspils Karate Club LAT LAT
7. kata ml. žáci (10-11) Deivs Birzulis Salaspils Karate Club LAT LAT
7. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Artemijs Slisans Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Stránský Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Alex Reizner KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Sýkora KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Žyla Karate Silesia Opava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Sofia Štefaneková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucia Hlavačková Slovan Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Viktória Kadlecajová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Predanocy KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Celina Dynia KK Rabocha POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Anna Paruszewska LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Aleksandra Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Julija Beikmane Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Michelle Grznárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Maja Kopciuch Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lenka Melichareková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Anzelika Zaharjana Salaspils Karate Club LAT LAT
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Elena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata ml. žákyně (10-11) Shir Israeli Izrael ISR ISR
5. kata ml. žákyně (10-11) Maja Borzecka KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Julia Hac LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Emilia Klein LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Jaroslava Ďurianová Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Viktória Pálešová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Julija Beikmane Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anzelika Zaharjana Salaspils Karate Club LAT LAT
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Raimonds Mileika Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Zenon Piekarsi Club BKK Kime Bielsko Biala POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Fulara KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Róbert Páleš KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Prievozník Seigokan SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Wiktoria Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Adriana Slováková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Katrina Bergmane Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Paulina Ficon Club BKK Kime Bielsko Biala POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Maria Kliś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Shir Israeli Izrael ISR ISR
5. kata st. žákyně (12-13) Joanna Janota KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Kaja Bednarowicz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Chudý Style Karate Lednické Rovne SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Prievozník Seigokan SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marats Morozovs Salaspils Karate Club LAT LAT
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Lena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Noga Amsterdamer Izrael ISR ISR
5. kata dorostenky (14-15) Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata junioři (16-17) Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Klaudia Mičková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Inas Ibrahim Hanko Kai Senica SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Sonia Walaszczyk KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata muži U21
1. kata muži U21 Dániel Boros Maďarsko HUN HUN
2. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata muži U21 Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži U21 Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy U21 Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kata muži Gergő Ocsovai Maďarsko HUN HUN
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Grzegorz Wer KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata muži Dániel Boros Maďarsko HUN HUN
5. kata muži Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata ženy Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Jana Pavlíková KC Dragons Rosice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Lesley Carmody Tokui Ryu SCO SCO
2. kata Masters ženy (+35 let) Žaneta Ručková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kata team žáci (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
3. kata team žáci (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
3. kata team žáci (7-13) Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kata team žáci (7-13) Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kan POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
3. kata team žákyně (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
5. kata team žákyně (7-13) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Maďarsko HUN HUN
2. kata team muži Karate Silesia Opava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Roland Petráš KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bernard Bernasiński Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondrej Eliáš KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniels Zaharjans Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ľubomír Havlík KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Richard Páleš Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Weiss Izrael ISR ISR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oliver Ivančík Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Shaked Menagem Izrael ISR ISR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jedrzej Sobieski Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alon Dagmi Izrael ISR ISR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Štefan Pecen KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniels Zaharjans Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Kostelný KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Max Zahradnik KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniels Zaharjans Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matúš Marko Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Kulíšek KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matej Lanko KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Roman Geršic Slovšport Trnava SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andrej Sedlár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Deivs Birzulis Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alon Dagmi Izrael ISR ISR
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anzelika Zaharjana Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikol Žáková Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Julija Beikmane Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lenka Melichareková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolina Pogoda Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktoria Šoltésová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Turčáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Celina Dynia KK Rabocha POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eva Klimačková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Lobaczewska Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sylvia Mišeje Karate klub Kanianka SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anzelika Zaharjana Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lea Málková KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klaudia Lobaczewska Dolnoślaski Klub Karate Jinkaku Kansei POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Katarína Kadlečíková Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Stefania Buchtová KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Artemijs Slisans Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Filip Foltýn KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Štrbka 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg David Fradkin Izrael ISR ISR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marats Morozovs Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -60kg Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -60kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci +60kg Branislav Jaroš Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Raimonds Mileika Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Nina Medveďová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Katarína Kadlečíková Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Noga Amsterdamer Izrael ISR ISR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Štrbka 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Omar Ibrahim Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marats Morozovs Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Róbert Schwartz KK Union Košice SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Jaworski UKS Satori Mikolow POL POL
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Denis Buchta KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Chudý Style Karate Lednické Rovne SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Noga Amsterdamer Izrael ISR ISR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Švédová M. M. Ryu Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anastasija Ivancaka Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adela Sadloňová Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lukrécia Lachká Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Romana Adamcová Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucia Palmová Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Podhorský Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adrian Brejnak UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Róbert Schwartz KK Union Košice SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Podhorský Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Kosztyla UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Arvils Andersons Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adriana Valková Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasija Ivancaka Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Katrina Doronina Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucia Palmová Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Romana Adamcová Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Inas Ibrahim Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Juraj Kosec Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite muži U21 +78kg Emils Roberts Glizde Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 +78kg Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Katrina Doronina Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite ženy U21 -60kg Inas Ibrahim Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Grzegorz Spernol UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite muži -67kg Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Patryk Zmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite muži -67kg Aleksandre Kumsiashvili Gruzie GEO GEO
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite muži -84kg Martin Tomaškovič 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
3. kumite muži -84kg Giorgi Kochorashvili Gruzie GEO GEO
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Emils Roberts Glizde Salaspils Karate Club LAT LAT
2. kumite muži +84kg Michal Klemens KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite muži BRH Giorgi Kochorashvili Gruzie GEO GEO
3. kumite muži BRH Emils Roberts Glizde Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite muži BRH Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite muži BRH Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Daniela Šiandorová 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ester Camarzana Hernandez Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy BRH Ester Camarzana Hernandez Slovšport Trnava SVK SVK
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Lesley Carmody Tokui Ryu SCO SCO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk