KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ostrava 2015 - 31.10.2015 - 01.11.2015

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB-TU Ostrava, Karate Tygr Shotokan, Hakuba Karate
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
42.59%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 27x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Vašek ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Petr Poštulka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
2. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
3. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
5. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Ondroušková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Damek Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
5. kata dorostenci (14-15) Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Papučiková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
3. kumite st. žáci -45kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
2. kumite st. žáci -60kg Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
2. kumite st. žákyně +50kg Nikola Chybíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk