KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2007 - 28.04.2007 - 29.04.2007

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate Spartak HK
Yarışmacılar 460
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 54
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 18-12-6


Beğenilme:
65.82%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 354x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) David Šerák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) David Šerák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu)
2. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Shotokan (+5.kyu) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu Jozef Urbanovský KK Europa Trenčín SVK SVK
kata bayan -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Horčicová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Tereza Horčicová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (8.-6.kyu) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu)
1. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas Shotokan (+5.kyu) Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas Shotokan
1. kata bay 12-13 yas Shotokan Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Shotokan Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Shotokan Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Shotokan Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
Kata bayan 12-13 yas Shotokan
1. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. Kata bayan 12-13 yas Shotokan Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu
1. Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. Kata bayan 12-13 yas Goju-ryu Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas Shotokan
1. kata bay 14-15 yas Shotokan Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Shotokan Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Shotokan David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Shotokan Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata bayan 14-15 yas Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kata bayan 14-15 yas Shotokan
1. kata bayan 14-15 yas Shotokan Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Shotokan Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Shotokan Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Shotokan Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu
1. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Romana Havierová KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Goju-ryu + Shito-ryu Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kata bay
1. kata bay Łukasz Wolny Polonya POL POL
2. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Roman Lysoněk TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay Shotokan
1. kata bay Shotokan Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Shotokan Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay Shotokan Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Shotokan Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay Goju-ryu + Wado-ryu
1. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Marek Chovančík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay Goju-ryu + Wado-ryu Roman Lysoněk TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
2. kata bayan Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bayan Shotokan
1. kata bayan Shotokan Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan Shotokan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Shotokan Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Shotokan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan Shito-ryu
1. kata bayan Shito-ryu Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan Shito-ryu Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Roman Lysoněk TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Karate Team Bohunice CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
2. kumite bay -12 yas -35kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas OPEN Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas OPEN Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Malgorzata Drabek Klub sportowy BUSHI POL POL
3. kumite bayan -12 yas OPEN Marta Pastwa Klub sportowy BUSHI POL POL
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolína Mlíková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Roman Páleník MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Felip Nguyen KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Michal Kučera Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Viliam Križan Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Valentin Danila Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -70kg Jarosław Szamański AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -70kg Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -70kg Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Josef Drahokoupil SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
2. kumite bay +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Grigore Sanducu Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Eva Spanior Club Sportiv Dacicus Orastie ROM ROM
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Natalia Nowak UKS Osir Kleczew POL POL
3. kumite bayan +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jan Skrbek SKK Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Baník Příbram CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bay TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Club Sportiv Dacicus Orastie (ROM) ROM ROM
3. kumite takýmlar bay AZS Wroclaw (POL) POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır