KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2022 - 23.04.2022 - 24.04.2022

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak HK
Kluby 30
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 21-14-7-6-5-4-3-2-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
73.08%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
6. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata ml. žáci (10-11) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Kučerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vaňhová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbora Pavlíková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
6. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Petr Dopita SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Pavlíková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Izabela Place Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
4. kata dorostenci (14-15) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Kamil Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata dorostenky (14-15) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Rajnochová GRYF z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
4. kata junioři (16-17) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
11. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Kamil Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata juniorky (16-17) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
4. kata muži U20 Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži U20 Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži U20 Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži U20 Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ženy U20 Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U20 Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
4. kata ženy U20 Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata ženy U20 Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata ženy U20 Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata muži Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata muži Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
13. kata muži Lukáš Honc SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ženy Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ženy Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata ženy Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata ženy Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata ženy Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
4. kata Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters muži U60
1. kata Masters muži U60 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži U60 Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata Masters muži U60 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata Masters muži U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters muži 60+
1. kata Masters muži 60+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 60+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata Masters muži 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKBU Trutnov CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
6. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
4. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu
1. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu
1. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
1. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Kučerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Petr Dopita SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -45kg Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kumite juniorky (16-17) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 -70kg Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite muži U20 -70kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite muži U20 -70kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ženy U20 +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite muži +75kg Lukáš Honc SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Victoria Wachowska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KK Odry CZE CZE
2. kumite team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. Kumite muži masters U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kumite muži masters U60 Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
3. Kumite muži masters U60 Elemír Kubíni MASADA Praha CZE CZE
kumite Masters muži 60+
1. kumite Masters muži 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
2. kumite Masters muži 60+ Elemír Kubíni MASADA Praha CZE CZE
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk