KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Kralove 2006 - 29.04.2006 - 30.04.2006

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 473
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 5
Puanlama 18-12-6


Beğenilme:
65.94%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 229x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas (8.-6.kyu) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -11 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas (8.-6.kyu) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Milan Blecha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Hanč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Aneta Bartáková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Dvořák SK Global Praha CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg B. Gogolosi Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bay -12 yas -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ondřej Vošoust USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Konvalinka USK Plzeň CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Alica Bretschneiderová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas +35kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Florin Creanga Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iulia Avram Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Andi-George Stifu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jáchym Barvínek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Soňa Al-Kaysy Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Marek Čurgali Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Michal Doležal Fist Ledeč CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Adam Gluchowski KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lenka Koucká Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -75kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Paul-Viorel Dinu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite bay -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -80kg Oldřich Štefl Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite bay +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay +80kg Marcin Hurycz KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bay +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Valerija Lukani Lav Pula CRO CRO
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
20.10.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır