KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia of Youth 2012 - 09.06.2012

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 59
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
72.22%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 9x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 5-7 yas
1. kata bay 5-7 yas Samuel Dusicka ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata bay 5-7 yas Dominik Jánošík Výběr ČSKe CZE CZE
3. kata bay 5-7 yas Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
3. kata bay 5-7 yas Ondrej Knížat Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 5-7 yas Richard Hrabačka Slovakya SVK SVK
5. kata bay 5-7 yas Alexander Kramár KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bay 5-7 yas Hugo Hyben Shihan Poprad SVK SVK
7. kata bay 5-7 yas Adam Krafčík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 8-9 yas Ľubomír Demský Slovakya SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Viktor Nagy KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Martin Šípek Výber ZsZKe SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
5. kata bay 10-11 yas Mihael Ečimović KK Slavonski Brod CRO CRO
5. kata bay 10-11 yas Daniel Zvach Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata bay 10-11 yas Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Ľubomír Roba Goju-kai Prešov SVK SVK
kata bayan 5-7 yas
1. kata bayan 5-7 yas Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 5-7 yas Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 5-7 yas Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 5-7 yas Janka Repová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata bayan 5-7 yas Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 8-9 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 8-9 yas Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 8-9 yas Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bayan 8-9 yas Anja Perković Euro Tera CRO CRO
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Nikola Radošinská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 10-11 yas Katarína Langová Výber ZsZKe SVK SVK
5. kata bayan 10-11 yas Tihana Šulek Euro Tera CRO CRO
7. kata bayan 10-11 yas Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
7. kata bayan 10-11 yas Tatiana Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Roman Múdry Výber ZsZKe SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Matúš Maruniak Budokan Zvolen SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Peter Novosad KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Viktória Andrášiová TJ Metropol Košice SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Alexandra Galetová Budokan Zvolen SVK SVK
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas David Krel KK Lovrenc SLO SLO
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Tomáš Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Bine Kolar KK Lovrenc SLO SLO
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Martina Suchá Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Barbora Cholková TJ Strojár Malacky SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Viktória Kučerová Slovakya SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Dominik Vančo Slovakya SVK SVK
7. kata bay 16-17 yas Martin Gažík Kumade Topoľčany SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Nikola Prengelová ZZO Čadca SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay 5-7 yas -20kg
1. kumite bay 5-7 yas -20kg Jozef Baláž Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -20kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -24kg
1. kumite bay 5-7 yas -24kg Matúš Hrdlovič 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -24kg Richard Hrabačka Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Samuel Dusicka ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Konstantyn Chernenko Nika UKR UKR
5. kumite bay 5-7 yas -24kg Filip Králik KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bay 5-7 yas -24kg Samuel Krupan ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -28kg
1. kumite bay 5-7 yas -28kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite bay 5-7 yas -28kg Viktor Králik Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -28kg Adam Krafčík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 5-7 yas +28kg
1. kumite bay 5-7 yas +28kg Dominik Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas +28kg Zalan Nagy KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas +28kg Lukáš Chudík KK Osa Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas +28kg Alexander Kramár KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -24kg
1. kumite bay 8-9 yas -24kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 8-9 yas -24kg Ondrej Cíferský Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Michal Ruščin KK Vranov nad Topľou SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -24kg Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -24kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas -24kg Adrián Kolesár Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -28kg
1. kumite bay 8-9 yas -28kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -28kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Viktor Szulcsanyl KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -28kg Marek Bielik Khan Klub Karate Častá SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -28kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Benedikt Jánošík Výber ZsZKe SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Filip Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Ľubomír KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -32kg Oliver Barlík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas -32kg Tomáš Tomaník ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas -32kg Mário Antoni Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Ľubomír Demský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas +32kg Aron Forro KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Šimon Javorský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 8-9 yas +32kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 8-9 yas +32kg Samuel Suč KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite bay 8-9 yas +32kg Matej Rabčan KK Žilina SVK SVK
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Igor Hauser Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Arturs Tišlers Letonya LAT LAT
5. kumite bay -11 yas -30kg Adam Janovský KK ABC Komárno SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -35kg Michal Henrich Gažo KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Krisztofer Bálint Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -12 yas -40kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg František Chudoba SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Martin Šípek Výber ZsZKe SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Richard Dolinič KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Igor Vrban Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay -12 yas +40kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay -12 yas +40kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -20kg
1. kumite bayan 5-7 yas -20kg Nina Kvasnicová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -20kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -20kg Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -20kg Janka Repová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -24kg
1. kumite bayan 5-7 yas -24kg Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -24kg Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -24kg Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -24kg Viktória Palovičová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -28kg
1. kumite bayan 5-7 yas -28kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -28kg Lea Jančovičová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -28kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -28kg Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 5-7 yas -28kg Zuzana Vargová KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -25kg
1. kumite bayan 8-9 yas -25kg Diana Schlettová KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -25kg Petra Kaľamárová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Karolína Černušková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Gabriela Kovalčíková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Michaela Václavíková Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -30kg Viktória Benčeková KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -35kg
1. kumite bayan 8-9 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 8-9 yas -35kg Sára Krivdová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Katarína Chlebničanová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan 8-9 yas -35kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas +35kg
1. kumite bayan 8-9 yas +35kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +35kg Anja Perković Euro Tera CRO CRO
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Dominika Bogárová Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -40kg
1. kumite bayan 10-11 yas -40kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas -40kg Mercedes Nehilová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -40kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas +40kg
1. kumite bayan 10-11 yas +40kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +40kg Michaela Harničárová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +40kg Natália Cisáriková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +40kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Sado KK Vranov nad Topľou SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Lukáš Poláček Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Roman Múdry KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Samuel Bafrnec Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Blažej KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Adrián Ceténiy Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Peter Kršiak OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Richard Georgiev KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Denis Riedl CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matej Barta KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Erik Csató Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Peter Šimon ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas +50kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Terézia Smetanová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Adriana Anetová Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Eva Mária Korbeľová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Timea Trokšiarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Tereza Spálová KK ABC Komárno SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Kasák KK Žilina SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Patrik Srníček ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg David Prengel ZZO Čadca SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Majirský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Karlo Martič Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -70kg
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Richard Zlatoš Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Adrián Šajánek JAPOKA Bratislava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Barnabas Kamocsai KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Barbora Fialová KK ABC Komárno SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natália Mikušková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marianna Marčanová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Zemanovičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristína Štreicherová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Gažík Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Milan Tomka OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Martin Labaj KK Osa Bratislava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Patrik Cvetko Lotos Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lenka Terenová KK Dolný Kubín SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristína Urdová Goju-kai Prešov SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Brtošová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Silvia Buzaljko Stijena CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır