KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2018 - 10.11.2018

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 360
Kluby 46
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
67.19%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Tóth KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Kačaras KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matěj Markovský Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Sam Martin Trinh Nhu Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Sibera KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lada Klížová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Anna Lochmanová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Barbora Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Lena Šuláková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Marie Šenkyříková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata muži Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ženy Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jan Kábrt Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matěj Markovský Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Čermák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg David Kaválek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Albert Slajer Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Daniel Tůma Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jakub Beránek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jindřich Mičík KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vojtěch Sibera KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Mazur KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Albert Maslowski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Konieczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tobiáš Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Barbora Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Johana Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lada Klížová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anna Heřmanová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Lucie Urbanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anna Kubátová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Kristýna Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Lena Šuláková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Benjamin Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Snášel SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Leona Hořínková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ron Sieger Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daria Dykas KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wiktoria Makowiecka KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Mojzyk KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -75kg David Puchoň Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg David Mrňávek Sokol Pardubice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg David Kaválek st. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži BRH Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH David Mrňávek Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eva Lepková Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Radim Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team st. žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team st. žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team st. žáci KKS Tora Legnica (POL) POL POL
7. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team st. žákyně TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
5. kumite team muži Sokol Pardubice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy TJ Horní Měcholupy CZE CZE
2. kumite team ženy MSKA CZ CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk