KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2012 - 24.11.2012

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 255
Kluby 55
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 64x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Posolda KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Samuel Mandúch KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Matěj Malčík KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Mikolášová KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pilařová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata muži Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata muži Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Petr Krátký KCK Team CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Koubek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Kosek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Filip Kovařík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Marek Čihák KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Leoš Szentadrasi SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Dominik Štark SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Netušil KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Roller SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Antonín Duras Vakado Kutná Hora CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Vrbová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Alexandra Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Patrik Bočkoroš Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Chládek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Jana Vaňousová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Král TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Voltr Sokol Dobruška CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Lokvenc Sokol Dobruška CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -70kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -80kg Dalibor Štula ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +80kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
3. kumite muži +80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Markéta Jirgesová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KCK Team CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Krátký KCK Team CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite team žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team žáci SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Výběr ČSKe CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite team ženy KCK Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk