KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Czech Grand Prix 2006 - 30.09.2006 - 01.10.2006

Město Plzeň
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 51
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
47.22%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Marek Fejfárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aimee Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Sylwia Zwiefka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Tran KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Andrej Mikuš Slovensko SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Vjacheslav Ponomarjov Nika UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Bibiána Havzijiová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Harry Cannon Southern England ENG ENG
2. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Reece Taylor Southern England ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Bart van de Wal Kamacho Karate Klub BEL BEL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Stephanie Otten KC Le Chardon BEL BEL
kata muži U21
1. kata muži U21 Bart van de Wal Kamacho Karate Klub BEL BEL
2. kata muži U21 Martin Runge KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži U21 Amédéo Alessandro Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kata muži U21 Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Anja Lorbeer Bushido Beelitz GER GER
3. kata ženy U21 Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Martin Turoň KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci -40kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
3. kumite ml. žáci -40kg Yevgenij Popov Nika UKR UKR
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Nikita Aprelenko Nika UKR UKR
2. kumite ml. žáci +40kg Vladimir Zinovskij Nika UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Chloe Cooper EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite ml. žákyně BRH Amy Nichols Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite ml. žákyně BRH Jessica Day Shindo Kai ENG ENG
3. kumite ml. žákyně BRH Rhiannon Ireland Welsh Bushi Kai WAL WAL
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Ryan Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite st. žáci -50kg Mathew Thomas Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite st. žáci -50kg Vjacheslav Ponomarjov Nika UKR UKR
3. kumite st. žáci -50kg Vladimir Zinovskij Nika UKR UKR
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite st. žáci +50kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite st. žákyně BRH Heidi Jay EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite st. žákyně BRH Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Adrian Ihnatowicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jordan Hopkins Welsh Bushi Kai WAL WAL
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Piotr Kamrowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Mikael Warnier Champions Club BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Mike Bjerregaard Solrod Karate Klub DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Laura Pradelli Champions Club BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Katharina Jäkel Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Robin Eijkenboom Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +50kg
1. kumite dorostenky (14-15) +50kg Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) +50kg Jana Bitsch Bushido Wolfhausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Nikky Hoornweg Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pierre Grifnée KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) -55kg Narek Matevosjan Taifu Tallin EST EST
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Vincent Vasseur Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite junioři (16-17) -60kg Gilles Youmour Champions Club BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -65kg Quaassim Hussain BKO ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -65kg Kain Keppen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -65kg Aleksey Vitoz Nika UKR UKR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Rhys Edwards Welsh Bushi Kai WAL WAL
2. kumite junioři (16-17) -70kg Anatoliy Gorshkov Nika UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -70kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ruviëne Mathilda Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite junioři (16-17) -75kg Oniell Zuiverloon Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Paul Dorenberg Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) +75kg James Steadman Southern England ENG ENG
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Anzhelika Terlyuga Nika UKR UKR
2. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Angelique Meirsman G.F.K. BEL BEL
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite dorostenky -57kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky -57kg Zhanna Melnyk Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite dorostenky -57kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky +57kg Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenky +57kg Anna Dudziak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenky +57kg Katerina Vanderer Dao Tallin EST EST
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Jonathan Thaels KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Matevosjan Taifu Tallin EST EST
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -65kg Ievgenii Melnyk Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite junioři (18-20) -65kg Antonio Di Giovanni KIME Seraing BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Kevin Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Pavol Duda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -70kg Leszek Grzenkowicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Serhiy Chervinskyi Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kumite muži U21 -75kg Jerome Essabri KC Wallonie BEL BEL
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Yevgenij Stepanchuk Nika UKR UKR
2. kumite junioři (18-20) -80kg Yevhen Motovylin Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite junioři (18-20) -80kg Klemens Ewald Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Philip Carlsen Solrod Karate Klub DEN DEN
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Yevgenij Stepanchuk Nika UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Serhiy Chervinskyi Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite muži U21 BRH Yevhen Motovylin Shogun Karate Kyiv UKR UKR
3. kumite muži U21 BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Angelique Meirsman G.F.K. BEL BEL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Zhanna Melnyk Shogun Karate Kyiv UKR UKR
2. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Laura Sticca G.F.K. BEL BEL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kirstine Lind Solrod Karate Klub DEN DEN
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Unity 99 NED NED
2. kumite team junioři (18-20) G.F.K. BEL BEL
3. kumite team junioři (18-20) Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
3. kumite team junioři (18-20) Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
2. kumite team juniorky (18-20) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (18-20) CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK
3. kumite team juniorky (18-20) Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk