KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2009 - 19.09.2009 - 20.09.2009

Město Budepešť
Stát Maďarsko
Kluby na medailových pozicích 61
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
63.28%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 32x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Gamal Fued Shooting EGY EGY
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Lika Bogdanovic Srbsko SRB SRB
3. kata ml. žáci (7-11) Mykyta Tiukh Ukrajina UKR UKR
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tijana Tasic Radnički SRB SRB
2. kata ml. žákyně (7-11) Alíz Gyenes Senshi KC HUN HUN
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Zeyad M. Osman Shooting EGY EGY
3. kata st. žáci (12-13) Ismael Mahmod Shooting EGY EGY
3. kata st. žáci (12-13) Vukasin Petrovic Srbsko SRB SRB
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Tijana Gagic Srbsko SRB SRB
2. kata st. žákyně (12-13) Fatma Said Shooting EGY EGY
3. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata st. žákyně (12-13) Iryna Zaretska Nika UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ahmed M. Aly Aref Shooting EGY EGY
2. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Abd el Salam Ahmed Shooting EGY EGY
3. kata dorostenci (14-15) Hesham Karem Shooting EGY EGY
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Klaudia Lenz AC-Sinus HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Kristina Macková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Mark Volpov Champion UKR UKR
2. kumite ml. žáci -34kg Olivér Havasi Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci -34kg Dmitri Kuksenok Champion UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg György Lencz AC-Sinus HUN HUN
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Dávid Gálffy Fighter club HUN HUN
2. kumite ml. žáci -40kg Viktor Vasnetshov Champion UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Erdös Barcsi Városi SE HUN HUN
3. kumite ml. žáci -40kg Ján Fuzer Vukabu SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ml. žáci +40kg Marko Talic Srbsko SRB SRB
3. kumite ml. žáci +40kg Bálint Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Andrei Dubinchuk Champion UKR UKR
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Debóra Juhász
2. kumite ml. žákyně -34kg Sedónia Orza Wado SE HUN HUN
3. kumite ml. žákyně -34kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Fanni Gyuras Barcsi Városi SE HUN HUN
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žákyně -40kg Nóra Lakatos
3. kumite ml. žákyně -40kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kumite ml. žákyně -40kg Dóra Czagány Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +40kg Shams El Hosany Shooting EGY EGY
3. kumite ml. žákyně +40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite ml. žákyně +40kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Zsolt Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žáci -45kg Sebastian Chereches Shogunul ROM ROM
3. kumite st. žáci -45kg Daniel György Fighter club HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Bálint Kronstein Wado SE HUN HUN
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Denis Baranetshki Champion UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
3. kumite st. žáci -52kg Matej Jopek Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Bendek Szegedi Fudoshin HUN HUN
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Balázs Sipiczky Hegyvidék HUN HUN
2. kumite st. žáci +52kg Szabolcs Salamon Balatonlelle HUN HUN
3. kumite st. žáci +52kg Botond Gálffy Fighter club HUN HUN
3. kumite st. žáci +52kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -43kg Iryna Zaretska Nika UKR UKR
3. kumite st. žákyně -43kg Viktória Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žákyně -43kg Franciska Vida
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lilien Vajda Shoto XXII HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Bernadett Juhász
3. kumite st. žákyně -50kg Alexandra Barabás Nóva HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Nagy Fighter club HUN HUN
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Dóra Németh Nóva HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Anastasya Mylko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně +50kg Felícia Körösi Shoto XXII HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Dorottya Radzik Fighter club HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bálint Szvoboda AC-Sinus HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Botond Nagy AC-Sinus HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vladislav Lapa Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zafar Choriev Uzbekistán UZB UZB
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dániel Molnár Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vyacheslav Balan Champion UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Dorogi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Robert Gerlei Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Shehab El Husseny Shooting EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bence Dienes AC-Sinus HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iryna Zaretska Nika UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Gamal Esraa Rad el Farag EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kornélia Linkeschová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Zsanett Pozderka KAI SEI HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Szabina Báncsó
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katalin Markus Barcsi Városi SE HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Titta Keinännen Finsko FIN FIN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anastasya Mylko Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala Vukabu SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Oleksandr Rozenberg Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Brachna Szarvas HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Andrey Kovalchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Lapa Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Bjerregaard Solrod Karate Klub DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg András Penksza Nóva HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dávid Humpók Halásztelki KK HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dávid Sindler Kono Karate Klub HUN HUN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ján Sirka Vukabu SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Valtteri Keinänen Finsko FIN FIN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay Monarch Bratislava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Fruzsina Bölcs
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Fighter club HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Gamal Esraa Rad el Farag EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kimberly Van Harten Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Johanna Hyvarinen Finsko FIN FIN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Hanna Keresztúri Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite muži -60kg Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite muži -60kg Casper Lidegaard Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Lauri Pasanen Finsko FIN FIN
2. kumite muži -67kg Jozo Dabović Budućnost Podgorica MNE MNE
3. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -67kg Ahmed Tas EKS Strassburg FRA FRA
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite muži -75kg Maroš Sokol Vukabu SVK SVK
3. kumite muži -75kg Sándor Lengyel Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -75kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite muži -84kg Milán Guba Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Almir Cecunjanin Budućnost Podgorica MNE MNE
2. kumite muži +84kg Jozef Garaj Monarch Bratislava SVK SVK
3. kumite muži +84kg Matúš Bozogáň Vukabu SVK SVK
3. kumite muži +84kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Barbora Botunová Vukabu SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Natalija Styrchak Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -50kg Nikolett Hegedüs Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Katalin Iliás Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Zukhriya Mshenesh Champion UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucia Langošová Vukabu SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite ženy -68kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -68kg Lucia Povalačová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Marilyn Rikkinen Finsko FIN FIN
2. kumite ženy +68kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Lucia Rácová Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Laura Wood Finsko FIN FIN
kumite team muži
1. kumite team muži Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite team muži Budućnost Podgorica (MNE) MNE MNE
3. kumite team muži Německo GER GER
3. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Ukrajina UKR UKR
2. kumite team ženy Maďarsko HUN HUN
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk