KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budapest Open 2009 - 19.09.2009 - 20.09.2009

şehir Budapeşte
Ülke Macaristan
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 61
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
61.36%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 33x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Gamal Fued Shooting EGY EGY
2. kata bay -11 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay -11 yas Lika Bogdanovic Sırbistan SRB SRB
3. kata bay -11 yas Mykyta Tiukh Ukraine UKR UKR
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tijana Tasic Radnički SRB SRB
2. kata bayan -12 yas Alíz Gyenes Senshi KC HUN HUN
3. kata bayan -12 yas Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Zeyad M. Osman Shooting EGY EGY
3. kata bay 12-13 yas Ismael Mahmod Shooting EGY EGY
3. kata bay 12-13 yas Vukasin Petrovic Sırbistan SRB SRB
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Tijana Gagic Sırbistan SRB SRB
2. kata bayan 12-13 yas Fatma Said Shooting EGY EGY
3. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 12-13 yas Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ahmed M. Aly Aref Shooting EGY EGY
2. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Abd el Salam Ahmed Shooting EGY EGY
3. kata bay 14-15 yas Hesham Karem Shooting EGY EGY
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Klaudia Lenz Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Kristina Macková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Mark Volpov Champion UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -34kg Olivér Havasi Fighter club HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -34kg Dmitri Kuksenok Champion UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg György Lencz AC-Sinus HUN HUN
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Dávid Gálffy Fighter club HUN HUN
2. kumite bay -12 yas -40kg Viktor Vasnetshov Champion UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Erdös Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -40kg Ján Fuzer Slovakya SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Erik Csató Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -12 yas +40kg Marko Talic Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -12 yas +40kg Bálint Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas +40kg Andrei Dubinchuk Champion UKR UKR
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Debóra Juhász Macaristan
2. kumite bayan -12 yas -34kg Sedónia Orza Wado SE HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas -34kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -34kg Fanni Gyuras Barcsi Városi SE HUN HUN
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite bayan -11 yas -40kg Nóra Lakatos Macaristan
3. kumite bayan -11 yas -40kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kumite bayan -11 yas -40kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -11 yas +40kg Shams El Hosany Shooting EGY EGY
3. kumite bayan -11 yas +40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan -11 yas +40kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Sebastian Chereches Shogunul ROM ROM
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel György Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Bálint Kronstein Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Denis Baranetshki Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Bendek Szegedi Fudoshin HUN HUN
kumite bay 12-13 yas +52kg
1. kumite bay 12-13 yas +52kg Balázs Sipiczky Hegyvidék HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +52kg Szabolcs Salamon Balatonlelle HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Botond Gálffy Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Viktória Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Franciska Vida
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Bernadett Juhász Macaristan
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Alexandra Barabás Nóva HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Martina Nagy Fighter club HUN HUN
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dóra Németh Nóva HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Felícia Körösi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dorottya Radzik Fighter club HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Bálint Szvoboda AC-Sinus HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Vladislav Lapa Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Zafar Choriev Özbekistan UZB UZB
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Vyacheslav Balan Champion UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marciano Dekker Netherlands NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Robert Gerlei Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Shehab El Husseny Shooting EGY EGY
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Gamal Esraa Rad el Farag EGY EGY
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kornélia Linkeschová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Zsanett Pozderka KAI SEI HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Szabina Báncsó
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Katalin Markus Barcsi Városi SE HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Titta Keinännen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala Vukabu SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Oleksandr Rozenberg Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bence Brachna Szarvas HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Andrey Kovalchuk Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Lapa Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Marciano Dekker Netherlands NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg András Penksza Nóva HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dávid Humpók Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dávid Sindler Kono Karate Klub HUN HUN
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ján Sirka Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Valtteri Keinänen Finland FIN FIN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Fruzsina Bölcs
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Gamal Esraa Rad el Farag EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kimberly Van Harten Hollanda NED NED
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Johanna Hyvarinen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sharon Van Gent Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite bay -60kg Casper Lidegaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Lauri Pasanen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bay -67kg Jozo Dabović Karadağ MNE MNE
3. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Ahmed Tas EKS Strassburg FRA FRA
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
2. kumite bay -75kg Maroš Sokol Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Sándor Lengyel Fighter club HUN HUN
3. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay -84kg Milán Guba Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Almir Cecunjanin Karadağ MNE MNE
2. kumite bay +84kg Jozef Garaj Monarch Bratislava SVK SVK
3. kumite bay +84kg Matúš Bozogáň Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Natalija Styrchak Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan -50kg Nikolett Hegedüs Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Katalin Iliás Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Zukhriya Mshenesh Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lucia Langošová Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite bayan -68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan -68kg Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Marilyn Rikkinen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan +68kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Lucia Rácová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Laura Wood Finlandiya FIN FIN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite takýmlar bay Budućnost Podgorica (MNE) MNE MNE
3. kumite takýmlar bay Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır