KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 4 Kids 2014 - 14.09.2014

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 187
Závodníci v kategoriích 492
Kluby 18
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
5.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sara Dubrovac UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Corina Schimanofsky UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT
2. kata dorostenky (14-15) Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Frolík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Richard Masopust Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vít Vančura Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Cepek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Polak Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Pavel Spura Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Gabriela Cepková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Adam Daoudy Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Pavel Mikeš Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Zrůst Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sara Dubrovac UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT
3. kumite st. žákyně -42kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Pichler UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Corina Schimanofsky UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Julie Pichler UKC Kleiner Tiger Lambach AUT AUT

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk