KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Junior Open 2013 - 22.06.2013 - 23.06.2013

Město Walserfeld
Stát Rakousko
Pořadatel Salzburger Karateverband
Registrovaných jednotlivců 938
Závodníci v kategoriích 1236
Kluby 161
Státy 21
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Rexhep Mustafovski KK Giv Skopje MKD MKD
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Luka Bokarica Student Zagreb CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Leo Esposito Švýcarsko SUI SUI
5. kata dorostenci (14-15) Christoph Buchinger Karate-do Wels AUT AUT
5. kata dorostenci (14-15) Tobias Schwendinger Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Kristin Wieninger NÖ Karate - Leistungszentrum AUT AUT
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hannah Mayr Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kata dorostenky (14-15) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukas Grimm TV Trennfurt GER GER
3. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Elie Feller Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Dominik Vančo Slovensko SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Giorgia Meneguzzo Karate Do Noventa ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata juniorky (16-17) Viktória Kučerová Slovensko SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Nathalie Schmidt Karateclub Gampel-Saastal SUI SUI
kata muži U21
1. kata muži U21 Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata muži U21 Ivan Krupa Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Michal Slávik Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 Marco Stoppa Karate Do Noventa ITA ITA
5. kata muži U21 Michael Erlenwein Karate-do Wels AUT AUT
5. kata muži U21 Peter Fabian Česká republika SVK SVK
7. kata muži U21 Benjamin Rath ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata ženy U21 Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Melanie Mayerhofer Brunner Goju Kan Karateverein AUT AUT
3. kata ženy U21 Valérie Will Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Sandra Mark Švýcarsko SUI SUI
7. kata ženy U21 Ilaria Fabbro GLC Italia ITA ITA
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Karate-do Wels AUT AUT
2. kata team dorostenci (14-15) Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata team dorostenci (14-15) Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata team dorostenci (14-15) USV Wals-Laschensky AUT AUT
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kata team dorostenky (14-15) Karate Union Walserfeld AUT AUT
3. kata team dorostenky (14-15) Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata team dorostenky (14-15) Karate Do Brugg SUI SUI
5. kata team dorostenky (14-15) ASKÖ Karate Kara AUT AUT
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kata team juniorky (16-17) Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata team juniorky (16-17) KK Rab-Enpi CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marko Lazic Obilic BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Sebastian Kos Greeve Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andreas Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matej Planinic Hercegovina Zagreb CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mile Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg František Varga Slovensko SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luka Kondić Zagrebački Karate Savez CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mike Kjærsgaard Greeve Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Laurov Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jesse Rikken Fudoshin Roermond NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Baňas Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavol Bitto Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Egzon Krasniqi Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marin Brkic KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marcel Baun Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maxim Borger 1. CKKS Traunreut GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andre Gratzer Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Vukoja Karate Klub Široki CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Norbert Faltus Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Buday Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukas Schladitz KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Sebastian Brajic Centrum KK SWE SWE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Darko Vidovic Karate Union Shotokan Pinzgau AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Palušák Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jacob Diaz Roskilde Karateskole DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Deni Šarac Brotnjo CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vivien Moric Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jelena Abramović Zagrebački Karate Savez CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Queck Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anđela Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Caroline Alberg Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Matea Noah Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ana Vretenar Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Hubáčeková Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martina Reil KD Straubing GER GER
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marina Barac Zamet CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Rehak Zagrebački Karate Savez CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vilma Krašić Brotnjo CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lynn Snel Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Vávrová Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Sofie Abild Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Floriana Stanca Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ivan Križanac KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rene Reinthaler Karateclub St. Valentin AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) -55kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mattia Pampaloni GLC Italia ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jolano Lindelauf Karate Club Alken NED NED
3. kumite junioři (16-17) -61kg Elmar Van Kleef Nizozemsko NED NED
5. kumite junioři (16-17) -61kg Matúš Remenár Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Luca Rettenbacher Shotokan Salzburg AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Wrabec Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Benoît Schmidlin Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ricardo Sqardelli Zamet CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Hluštík Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jonas Andersen Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tim Arbeid Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michele Martina GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mario Rosenvold Greeve Karate DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Trokšiar Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Davide Bolda GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tyron Darnell Lardy Karate Kenamju NED NED
5. kumite junioři (16-17) +76kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lorenzo Stabile GLC Italia ITA ITA
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Bujar Sejdijaj Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) BRH Michele Martina GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) BRH Simone Marino GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) BRH Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Kadlečíková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ljiljana Pendić Viktorija Rijeka CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Yanaika Kuyper Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nika Deša Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ana Marija Tomić Brotnjo CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Beatrice Schaupner Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Océane Jordan Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Lara Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Delfina Tadić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Manon Bakker Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Marion Franzosi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Johanna Ruprecht Dánsko DEN DEN
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Julia Priewasser Karate Union Walserfeld AUT AUT
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Semeraro GLC Italia ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Jelena Zovko Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lívia Petrasšková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Carla Gibiino Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristína Zimanová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Mariam Elasoud International Karate Do Vienna AUT AUT
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Alexandra Korndon Shotokan Salzburg AUT AUT
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Silvia Semeraro GLC Italia ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) BRH Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Renato Strišković Zamet CRO CRO
2. kumite muži U21 -68kg Timmi Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite muži U21 -68kg Alexander Jezdik Shotokan Salzburg AUT AUT
3. kumite muži U21 -68kg Mattias Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kumite muži U21 -68kg Marcel Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite muži U21 -68kg Heinrich Wagner Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite muži U21 -68kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite muži U21 -68kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dejan Aleksić Zamet CRO CRO
2. kumite muži U21 -78kg Rik Schaap Sportschool Muilwijk NED NED
3. kumite muži U21 -78kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite muži U21 -78kg Frederick Kallina Karate Wien AUT AUT
5. kumite muži U21 -78kg Christoph Sammer LZ Steiermark AUT AUT
7. kumite muži U21 -78kg Miroslav Škvarek Slovensko SVK SVK
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
2. kumite muži U21 +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite muži U21 +78kg Michael Stössel Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite muži U21 +78kg Donovan Wold Nizozemsko NED NED
5. kumite muži U21 +78kg Ivan Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite muži U21 +78kg Tobias Muther Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite muži U21 +78kg Filip Glatz Slovensko SVK SVK
7. kumite muži U21 +78kg Radoslav Karabinoš Slovensko SVK SVK
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 BRH Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 BRH Alex Creemers Nizozemsko NED NED
3. kumite muži U21 BRH Toni Lesaj Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Anna-Marie Waurick KJC Ravensburg GER GER
2. kumite ženy U21 -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite ženy U21 -53kg Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Kimberly Oosterveen Nizozemsko NED NED
2. kumite ženy U21 -60kg Amanda Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite ženy U21 -60kg Veronica Coccoli GLC Italia ITA ITA
3. kumite ženy U21 -60kg Michelle Jensen Dánsko DEN DEN
5. kumite ženy U21 -60kg Sandra Mark Švýcarsko SUI SUI
5. kumite ženy U21 -60kg Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
7. kumite ženy U21 -60kg Hannah Sperrer Shotokan Karate Sportunion Altmünster AUT AUT
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Nathalie Reiter Shotokan Salzburg AUT AUT
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite ženy U21 +60kg Danka Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Teufelová Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite ženy U21 +60kg Nadine Amacher Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 BRH Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy U21 BRH Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite team dorostenci (14-15) KV Sachsen - Anhalt (GER) GER GER
3. kumite team dorostenci (14-15) Rakousko AUT AUT
3. kumite team dorostenci (14-15) Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
5. kumite team dorostenci (14-15) GLC Italia ITA ITA
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Ishoj Karate (DEN) DEN DEN
2. kumite team dorostenky (14-15) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite team dorostenky (14-15) Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Budosport Heerlenban NED NED
2. kumite team junioři (16-17) GLC Italia ITA ITA
3. kumite team junioři (16-17) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite team junioři (16-17) Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
2. kumite team juniorky (16-17) Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite team juniorky (16-17) Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite team juniorky (16-17) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
5. kumite team juniorky (16-17) LZ Steiermark AUT AUT
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) KK Ljubuški BIH BIH
2. kumite team junioři (18-20) Rakousko AUT AUT
3. kumite team junioři (18-20) Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk