KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Junior Open 2013 - 22.06.2013 - 23.06.2013

Město Walserfeld
Stát Rakousko
Pořadatel Salzburger Karateverband
Registrovaných jednotlivců 938
Závodníci v kategoriích 1236
Kluby 161
Státy 21
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
60.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) BRH Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Česká republika CZE CZE
1. kata team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
1. kata team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
1. kumite team juniorky (16-17) Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
1. kumite team dorostenky (14-15) Ishoj Karate (DEN) DEN DEN
1. kumite ženy U21 BRH Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
1. kata junioři (16-17) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nika Deša Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
1. kumite muži U21 -68kg Renato Strišković Zamet CRO CRO
1. kumite muži U21 +78kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
1. kumite muži U21 BRH Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
1. kata muži U21 Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
1. kumite ženy U21 +60kg Nathalie Reiter Shotokan Salzburg AUT AUT
1. kumite ženy U21 -60kg Kimberly Oosterveen Nizozemsko NED NED
1. kumite muži U21 -78kg Dejan Aleksić Zamet CRO CRO
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marina Barac Zamet CRO CRO
1. kata ženy U21 Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) +76kg Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
1. kumite junioři (16-17) -68kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
1. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Semeraro GLC Italia ITA ITA
1. kumite juniorky (16-17) BRH Silvia Semeraro GLC Italia ITA ITA
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Caroline Alberg Dánsko DEN DEN
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
1. kumite ženy U21 -53kg Anna-Marie Waurick KJC Ravensburg GER GER
1. kata dorostenci (14-15) Rexhep Mustafovski KK Giv Skopje MKD MKD
1. kata team dorostenci (14-15) Karate-do Wels AUT AUT
1. kata dorostenky (14-15) Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luka Kondić Zagrebački Karate Savez CRO CRO
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Delfina Tadić KK Neretva Mostar BIH BIH
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Sebastian Brajic Centrum KK SWE SWE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mattia Pampaloni GLC Italia ITA ITA
1. kumite team dorostenci (14-15) Hercegovina Zagreb CRO CRO
1. kumite team junioři (18-20) KK Ljubuški BIH BIH
1. kumite team junioři (16-17) Budosport Heerlenban NED NED
2. kumite team junioři (18-20) Rakousko AUT AUT
2. kumite muži U21 BRH Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenci (14-15) KV Sachsen - Anhalt (GER) GER GER
2. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite team dorostenky (14-15) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
2. kata ženy U21 Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Manon Bakker Nizozemsko NED NED
2. kumite muži U21 -68kg Timmi Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite muži U21 -78kg Rik Schaap Sportschool Muilwijk NED NED
2. kata muži U21 Ivan Krupa Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Sofie Abild Sportkarate DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite junioři (16-17) -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite muži U21 +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ana Marija Tomić Brotnjo CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Jelena Zovko Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andre Gratzer Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Matea Noah Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) BRH Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
2. kata team dorostenky (14-15) Karate Union Walserfeld AUT AUT
2. kata team juniorky (16-17) Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kata team dorostenci (14-15) Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kata juniorky (16-17) Giorgia Meneguzzo Karate Do Noventa ITA ITA
2. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vivien Moric Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kumite ženy U21 -60kg Amanda Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Darko Vidovic Karate Union Shotokan Pinzgau AUT AUT
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marko Lazic Obilic BIH BIH
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mike Kjærsgaard Greeve Karate DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) BRH Michele Martina GLC Italia ITA ITA
2. kumite team juniorky (16-17) Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite team junioři (16-17) GLC Italia ITA ITA
3. kata team juniorky (16-17) KK Rab-Enpi CRO CRO
3. kumite team dorostenci (14-15) Rakousko AUT AUT
3. kumite muži U21 -78kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Michal Slávik Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite team junioři (18-20) Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
3. kumite team juniorky (16-17) Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite ženy U21 +60kg Danka Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
3. kumite ženy U21 BRH Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
3. kata team dorostenky (14-15) Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lívia Petrasšková Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
3. kumite team dorostenci (14-15) Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite muži U21 BRH Alex Creemers Nizozemsko NED NED
3. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Kadlečíková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Donovan Wold Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Alexander Jezdik Shotokan Salzburg AUT AUT
3. kumite team juniorky (16-17) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite team junioři (16-17) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Elmar Van Kleef Nizozemsko NED NED
3. kumite muži U21 -68kg Mattias Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Ivan Križanac KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Rehak Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kata ženy U21 Valérie Will Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Palušák Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) BRH Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata muži U21 Marco Stoppa Karate Do Noventa ITA ITA
3. kumite ženy U21 +60kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Floriana Stanca Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Benoît Schmidlin Švýcarsko SUI SUI
3. kumite muži U21 -78kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Kevin Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ljiljana Pendić Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Marion Franzosi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite ženy U21 -60kg Veronica Coccoli GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Melanie Mayerhofer Brunner Goju Kan Karateverein AUT AUT
3. kata dorostenci (14-15) Leo Esposito Švýcarsko SUI SUI
3. kata team dorostenci (14-15) Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite team junioři (16-17) Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata team dorostenci (14-15) USV Wals-Laschensky AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marin Brkic KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kata dorostenky (14-15) Kristin Wieninger NÖ Karate - Leistungszentrum AUT AUT
3. kata dorostenci (14-15) Luka Bokarica Student Zagreb CRO CRO
3. kata junioři (16-17) Lukas Grimm TV Trennfurt GER GER
3. kata team dorostenky (14-15) Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) BRH Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
3. kumite ženy U21 BRH Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite ženy U21 -60kg Michelle Jensen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Sebastian Kos Greeve Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jesse Rikken Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Laurov Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Vukoja Karate Klub Široki CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tyron Darnell Lardy Karate Kenamju NED NED
3. kumite junioři (16-17) +76kg Davide Bolda GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jolano Lindelauf Karate Club Alken NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ricardo Sqardelli Zamet CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michele Martina GLC Italia ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mario Rosenvold Greeve Karate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) BRH Simone Marino GLC Italia ITA ITA
3. kumite muži U21 +78kg Michael Stössel Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite muži U21 BRH Toni Lesaj Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Teufelová Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Hluštík Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
5. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
5. kumite muži U21 -78kg Christoph Sammer LZ Steiermark AUT AUT
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristína Zimanová Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Matúš Remenár Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Yanaika Kuyper Nizozemsko NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
5. kata muži U21 Michael Erlenwein Karate-do Wels AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Trokšiar Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ana Vretenar Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite muži U21 -68kg Heinrich Wagner Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata muži U21 Peter Fabian Česká republika SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Baňas Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vilma Krašić Brotnjo CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Norbert Faltus Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Johanna Ruprecht Dánsko DEN DEN
5. kata ženy U21 Sandra Mark Švýcarsko SUI SUI
5. kumite ženy U21 -60kg Sandra Mark Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Elie Feller Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lynn Snel Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
5. kumite ženy U21 +60kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata junioři (16-17) Dominik Vančo Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Hannah Mayr Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kata juniorky (16-17) Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andreas Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Tobias Schwendinger Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kata team dorostenky (14-15) ASKÖ Karate Kara AUT AUT
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jacob Diaz Roskilde Karateskole DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Christoph Buchinger Karate-do Wels AUT AUT
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jelena Abramović Zagrebački Karate Savez CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Queck Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Carla Gibiino Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Beatrice Schaupner Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy U21 -53kg Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Deni Šarac Brotnjo CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matej Planinic Hercegovina Zagreb CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavol Bitto Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maxim Borger 1. CKKS Traunreut GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marcel Baun Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lorenzo Stabile GLC Italia ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rene Reinthaler Karateclub St. Valentin AUT AUT
5. kumite muži U21 +78kg Ivan Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite muži U21 +78kg Tobias Muther Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite muži U21 -68kg Marcel Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite muži U21 -78kg Frederick Kallina Karate Wien AUT AUT
5. kumite team juniorky (16-17) LZ Steiermark AUT AUT
5. kumite team dorostenci (14-15) GLC Italia ITA ITA
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer Česká republika CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Vávrová Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg František Varga Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy U21 -60kg Hannah Sperrer Shotokan Karate Sportunion Altmünster AUT AUT
7. kata dorostenky (14-15) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite muži U21 +78kg Radoslav Karabinoš Slovensko SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Viktória Kučerová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anđela Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Buday Slovensko SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Nathalie Schmidt Karateclub Gampel-Saastal SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) +76kg Bujar Sejdijaj Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
7. kumite muži U21 -68kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Lara Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
7. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Wrabec Leistungszentrum Wien AUT AUT
7. kumite muži U21 +78kg Filip Glatz Slovensko SVK SVK
7. kumite muži U21 -78kg Miroslav Škvarek Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Mariam Elasoud International Karate Do Vienna AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jonas Andersen Dánsko DEN DEN
7. kata muži U21 Benjamin Rath ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Hubáčeková Slovensko SVK SVK
7. kata ženy U21 Ilaria Fabbro GLC Italia ITA ITA
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martina Reil KD Straubing GER GER
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Alexandra Korndon Shotokan Salzburg AUT AUT
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Océane Jordan Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Julia Priewasser Karate Union Walserfeld AUT AUT
7. kumite ženy U21 +60kg Nadine Amacher Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mile Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Egzon Krasniqi Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukas Schladitz KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kumite junioři (16-17) -61kg Luca Rettenbacher Shotokan Salzburg AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tim Arbeid Sportschool van den Nieuwendijk NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk