KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata ml. žákyně (7-9)

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Brejchová Denisa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice
2.Husáková Magdalena Laura SPORT UNION, z. s.

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Medová MichaelaFight Club České Budějovice28 b.
1.Vavrušková LucieKK Lichnice28 b.
3.Brejchová DenisaDragon Neratovice24 b.
3.Kušková EmmaKeiko-Ryu Shotokan24 b.
5.Bučková MiraFight Club České Budějovice20 b.
6.Masařová AnetaFight Club České Budějovice16 b.
6.Reitzová HanaFight Club České Budějovice16 b.
8.Soukupová BarboraFight Club České Budějovice12 b.
9.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice8 b.8 b.
9.Hanvaldová NicolSSC Česká Lípa a Mimoň8 b.8 b.
11.Kratochvílová BarboraKK Lichnice4 b.
11.Niemczyková EliškaKarate DDM Český Těšín4 b.
13.Bartíková TerezaFight Club České Budějovice2 b.
13.Krátká AdélaKCK Team2 b.
13.Muzikářová KláraSKK Shotokan Liberec2 b.
13.Vondrová StellaKarate Vision Praha2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Brejchová DenisaDragon Neratovice120 b.
2.Bučková MiraFight Club České Budějovice116 b.
3.Masařová AnetaFight Club České Budějovice66 b.
4.Vavrušková LucieKK Lichnice64 b.
5.Kušková EmmaKeiko-Ryu Shotokan48 b.
6.Medová MichaelaFight Club České Budějovice36 b.
7.Kratochvílová BarboraKK Lichnice25 b.
8.Reitzová HanaFight Club České Budějovice22 b.
9.Mikolášová MichaelaKK Jeseník12 b.
10.Květoňová AndreaKarate České Budějovice10 b.
11.Bartošová TerezaSK Karate Ústí nad Orlicí8 b.
11.Hanvaldová NicolSSC Česká Lípa a Mimoň8 b.
11.Michalicová NicoleŠin-mu Hodonín8 b.
11.Rychlá EliškaFight Club České Budějovice8 b.
11.Thérová AdélaFight Club České Budějovice8 b.
16.Krátká AdélaKCK Team6 b.
17.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice4 b.
17.Plevová TerezaKK Lichnice4 b.
17.Švrčková AndreaKarate DDM Český Těšín4 b.
20.Calábrová DominikaKarate DDM Český Těšín3 b.
20.Demčáková LucieSKK Shotokan Liberec3 b.
20.Francová KláraSKK Shotokan Liberec3 b.
20.Niemczyková EliškaKarate DDM Český Těšín3 b.
20.Pelikánová EvaSKK Shotokan Liberec3 b.
25.Filipová KristýnaShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava2 b.
25.Marková VeronikaASK Tatra Kopřivnice2 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Šoralová Kateřina SKR SU Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Čížková Kateřina TJ Karate Praha Praha
Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa a Mimoň Středočeský
Tinavská Ema Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
Dognerová Žaneta Gorenje Chodov Karlovarský
Fantová Diana Slavia TU Liberec Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut