KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
znak ČR

Reprezentace Českého svazu karate pro rok 2011

Postupové žebříčky

Zobrazit všechny závodníky s fotografiemi (stránka je větší než 2MB)

Nošení státních znaků reprezentanty ČSKe

Závodníci kata senioři ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín
kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s.
kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN
kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo
kata muži Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava
kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s.
kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo
kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s.
kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan
kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan

Závodníci kumite senioři ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice
kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s.
kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice
kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N
kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s.
kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice
kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice
kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem
kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice
kumite muži -67kg Adam Horváth Karate Havířov
kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem
kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí
kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice
kumite muži -60kg Aleš Brůna KC Žatec
kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice
kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan

Závodnice kumite seniorky ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s.
kumite ženy +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
kumite ženy -68kg Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál
kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov
kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice
kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec
kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice
kumite ženy -50kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec

Závodníci kata junioři ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo
kata juniorky (16-17) Veronika Mišková TARO KAN
kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem
kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo
kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem
kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž
kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s.

Závodníci kumite junioři ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice
kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice
kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín
kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad
kumite junioři (16-17) -61kg Michal Slouka Sokol Tišnov
kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice

Závodnice kumite juniorky ve sledování reprezentace

Kategorie Jméno Klub
kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s.
kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice
kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Soupisky sestavili:
  • Ondřej Musil - kumite
  • Jaromír Musil - kata