KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2016 - 30.04.2016 - 01.05.2016

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 738
Girişleri 1231
Kulüpler 112
Ülkeler 12
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 84
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 60-40-20-10-5
İstatistikler


Beğenilme:
66.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 158x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Matúš Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay -9 yas Jakub Majba Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay -9 yas Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay -9 yas Martin Sáraz Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay -9 yas Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata bay -9 yas Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
7. kata bay -9 yas Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Mateusz Sidor Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jan Stránský Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Oskar Szkolnicki Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Gregor Lehotský KK Junior Prešov SVK SVK
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jaromír Farský SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Filip Havránek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Samuel Bagocký Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata bay 10-11 yas Aleksander Opas Budokan Wroclaw POL POL
5. kata bay 10-11 yas Artemijs Slisans Latvia LAT LAT
7. kata bay 10-11 yas Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Timotej Gašpar MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Artemijs Slisans Latvia LAT LAT
3. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Julia Hac LZS Głubczyce POL POL
3. kata bayan -9 yas Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Wiktoria Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan -9 yas Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Aleksandra Toś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Emma Kubečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Karina Steimaková Letonya LAT LAT
5. kata bayan 10-11 yas Rebeka Baková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bayan 10-11 yas Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Kristína Bruňanská Central Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Zuzana Hájková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Natálie Strnadová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jakub Scholz Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Dominik Kubíček Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Cenk Tosun USV Wals-Laschensky AUT AUT
7. kata bay 12-13 yas Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Vanesa Jankurová Shihan Poprad SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Magdalena Osiejewska Budokan Wroclaw POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Jaromír Lácha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata bay 14-15 yas Maciej Mullauer Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
5. kata bay 14-15 yas Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ivan Kvasnica Slovšport Trnava SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Dominika Šabová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nina Hlavačková Central Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Vanda Vaňová Central Slovakia SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
7. kata bayan 14-15 yas Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Petr Richter Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Enriko Duška Central Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kata bay 16-17 yas Matteo Tamborlani Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
7. kata bay 16-17 yas Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Kamila Bracikowska Polonya POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Barbora Lacinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Znamenáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Maksymilian Szczypkowski Poland POL POL
2. kata bay 18-20 yas Michał Kowalewicz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata bay 18-20 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Matouš Pechar Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 18-20 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Kamila Bracikowska Polonya POL POL
7. kata bayan 18-20 yas Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
kata bay
1. kata bay Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Maksymilian Szczypkowski Poland POL POL
5. kata bay Edvins Granovskis Letonya LAT LAT
5. kata bay Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay Bartosz Mączka Polonya POL POL
7. kata bay Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
kata bayan
1. kata bayan Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan Olga Chmielewska Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
3. kata bayan Marta Jeziorska Polonya POL POL
3. kata bayan Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata bayan Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata bayan Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) David Valenta Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay veterans (+40 yas) Jan Borgula SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Radoslav Šmída Slovšport Trnava SVK SVK
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Andrea Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
5. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Letonya LAT LAT
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Sokol Sadská CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Attfis Ostrava CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Attfis Ostrava CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Central Slovakia SVK SVK
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Central Slovakia SVK SVK
2. kata takýmlar bayan SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bayan Polonya POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Filip Mališ KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Jakub Mesároš KK Detva SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Leonids Lemisevskis Letonya LAT LAT
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Przemysław Kołodziejczak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Martin Sáraz Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Peter Koštial KK Detva SVK SVK
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Yuriy Ushakov Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Raijans Dergačs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Mihails Misins Vitus Karate Club LAT LAT
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Vladyslav Shainoha Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Jakub Maňko Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Michal Zaťko Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Aleksander Opas Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Serhiy Pohulyaev Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Adam Dolnický MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Paweł Wesołowski Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Martin Čiaky Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Ivan Jetmar SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Adam Chudík Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Adrians Kostins Letonya LAT LAT
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Dávid Melichárek KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Oliwier Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Pavlo Tymoshenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Peter Vereš KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Alexander Lichner Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Dávid Mojzeš Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Daniels Ozols Letonya LAT LAT
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Volodymyr Balobanov Arey Lviv UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Mykhaylo Terzi Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Špániková KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Jeseničová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Zuzana Mišovýchová KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Diehtiarová Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Nikoleta Čela OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Natália Pápayová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Vasylysa Druzhynina Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Špániková KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Juliette Slivková KK DRAP Partizánske SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktória Bolečková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nina Erdéliová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Alexandra Šofraneková KK Junior Prešov SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Adrians Kostins Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Edgars Catlaks Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Chudík Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Leons Gaiduks Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Arturs Stepanovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Deniss Akopovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Sergejs Storozuks Letonya LAT LAT
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Mateusz Markiewicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dmitrijs Fedcenko Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Poliak Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Hubert Dudziński KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Dawid Szuba KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Vladyslav Lilo Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Bohdan Shumarov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Hubert Jarocki KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniils Suharevs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Bartlomiej Wojtala KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Artjoms Jermolajevs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas +60kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +60kg Kristián Szabó Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Daniel Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Tommy Kuchinke Bushido Stollberg GER GER
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Jakub Poliak Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aleksandra Bartoszewska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Agáta Matušiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Viktoriia Sabadash Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aleksandra Mihailová Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Katalin Kohlhoffer PSE Shindo HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Natália Vargová CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Michaela Bryndzová KK Junior Prešov SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Aleksandra Mihailová Letonya LAT LAT
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmytro Spichko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Eduards Sujetovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Aris Nikolas Čela Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Janczewski OZK Łódź POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Matěj Jurík Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Pončka Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Samuel Tapajčík Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Pápay KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Stanislav Syniahovskyi Ukrayna UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Milosz Sabiecki Sportowy klub karate - Senshi POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Gustavs Kovalevs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Piotrkowski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jaroslaw Kozioł KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Daniils Suharevs Letonya LAT LAT
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Igors Lesnikovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Tomáš Kósa Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Dans Kravcenko Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Tomáš Kósa Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Milosz Sabiecki Sportowy klub karate - Senshi POL POL
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Henrik Rydstrøm Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Peteris Brants Samuraj CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marija Luize Muizniece Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nina Hlavačková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Emma Podobová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Laura Petrovičová Central Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Oksana Bazeliuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Monika Krošláková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Annika Sælid Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dominika Groth Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Dominika Bogárová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Eirill Bungum Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Marta Michalewicz PKK Pleszew POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Julian Halsøy Rana Karateklubb NOR NOR
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavlo Baran Arey Lviv UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Słota Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Krystian Mituła UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Davis Broks Samuraji LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Bernold Atara Ostrava CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Bartosz Potracki Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Podsklan Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Denis Riedl Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Výrostko Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Dominik Foltyn Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Kacper Świtoń UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN David Podsklan Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikola Miksaiová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marija Luize Muizniece Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Karina Urbańska KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Dominika Veisová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Natalia Kuzioła Sportowy klub karate - Senshi POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sara Elwart Polonya POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sarah Hrnková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elizaveta Sirosh Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristine Vica Samuraji LAT LAT
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Weronika Mikulska Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tatiana Tapajčíková Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alyssa van Wijgerden Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Erika Koridze Letonya LAT LAT
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Alina Kornisova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Alyssa van Wijgerden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eirill Bungum Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sara Elwart Polonya POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Tilde E. Eine Team Viking Norway NOR NOR
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Bartosz Potracki Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 18-20 yas -67kg
1. kumite bay 18-20 yas -67kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bay 18-20 yas -67kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Kamil Maciuszek Arashi Legnica POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Sergiy Obukhov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Mateusz Bobrzyk KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay 18-20 yas -84kg
1. kumite bay 18-20 yas -84kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -84kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -84kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +84kg
1. kumite bay 18-20 yas +84kg Dávid Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +84kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas OPEN Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -50kg
1. kumite bayan 18-20 yas -50kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan 18-20 yas -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -55kg
1. kumite bayan 18-20 yas -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -61kg
1. kumite bayan 18-20 yas -61kg Lenka Ťažká Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -61kg Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Julia Sabiecka Sportowy klub karate - Senshi POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Elizaveta Sirosh Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 18-20 yas -61kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -61kg Weronika Mikulska Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 18-20 yas -68kg
1. kumite bayan 18-20 yas -68kg Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
2. kumite bayan 18-20 yas -68kg Tatiana Tapajčíková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Patrycja Krzak KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 18-20 yas +68kg
1. kumite bayan 18-20 yas +68kg Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +68kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Lenka Sahuľová Central Slovakia SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Hana Kuklová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
2. kumite bay -60kg Denys Kucherenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -67kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay -67kg Vitalii Holovachov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Sergiy Obukhov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
5. kumite bay -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Oleg Jastrebov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -84kg Sergii Pinchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -84kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay -84kg Lukáš Staroň UPJŠ Košice SVK SVK
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Vyacheslav Osyka Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay +84kg Tomasz Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay +84kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Dávid Kostolník Slovakia SVK SVK
2. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay OPEN Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
5. kumite bay OPEN Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay OPEN Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Magda Wierzbicka Arashi Legnica POL POL
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Yuniar Yuniar Ninda Moss Karateklubb NOR NOR
3. kumite bayan -55kg Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Agata Uwijała Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bayan -61kg Kristine Vica Samuraji LAT LAT
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Natalia Stubba Sportowy klub karate - Senshi POL POL
3. kumite bayan -68kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Silje M. Vedvik Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan +68kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Ina Macejková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Peter Hnyk KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay veterans (+40 yas) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kumite bay veterans (+40 yas) Robert Rugier Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay veterans (+40 yas) František Bernold Atara Ostrava CZE CZE
5. kumite bay veterans (+40 yas) Peter Váczy UPJŠ Košice SVK SVK
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Letonya LAT LAT
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Letonya LAT LAT
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Central Slovakia SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Letonya LAT LAT
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Sarpsborg karate NOR NOR
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Letonya LAT LAT
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Sportowy klub karate - Senshi POL POL
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas KS Olimp Łódź POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Central Slovakia SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas PSE Shindo HUN HUN
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas KK Lichnice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Central Slovakia SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Letonya LAT LAT
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Team Viking Norway NOR NOR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır