KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2015 - 25.04.2015 - 26.04.2015

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 809
Girişleri 1299
Kulüpler 120
Ülkeler 12
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 71
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 60-40-20-10-5
İstatistikler


Beğenilme:
47.73%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 88x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata bay -9 yas Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata bay -9 yas Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay -9 yas Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata bay -9 yas Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bay -9 yas Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bay -9 yas Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -9 yas Simon Kodaj ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Alexander Lichner ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
7. kata bay 10-11 yas Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Daria Wilk Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kata bayan -9 yas Sára Dianová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bayan -9 yas Aleksandra Limova Leader RUS RUS
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Romana Oboňová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 10-11 yas Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Ester Šišková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kata bayan 10-11 yas Daria Gerasimchuk Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kata bayan 10-11 yas Michalina Jung LZS Głubczyce POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
2. kata bay 12-13 yas Vincent Caroni Hässelby Karate Dojo SWE SWE
3. kata bay 12-13 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Norbert Torzsa Budai XI HUN HUN
5. kata bay 12-13 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Bálint Mérő Budai XI HUN HUN
7. kata bay 12-13 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
2. kata bayan 12-13 yas Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Nell Droppová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Taha Tarek Mahmoud Mısır EGY EGY
2. kata bay 14-15 yas Matěj Říha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Pavol Szolár Central Slovakia SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas David Stárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Asmaa Magdy Mahmoud Mısır EGY EGY
2. kata bayan 14-15 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Louise Adler Hässelby Karate Dojo SWE SWE
3. kata bayan 14-15 yas Nikoleta Merašická Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Barbora Znamenáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Ali Mohamed Abdelhay El Koumy Mısır EGY EGY
2. kata bay 16-17 yas Maksymilian Szczypkowski Poland POL POL
3. kata bay 16-17 yas Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bay 16-17 yas Youssef Ashraf Hammad Mısır EGY EGY
5. kata bay 16-17 yas Dominik Bartuška Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jakub Vavřička Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Adham Sabry Hassan Mısır EGY EGY
7. kata bay 16-17 yas Beniamin Strzelecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Ema Brázdová Central Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Aya Hesham Mohamed Ismail Mısır EGY EGY
5. kata bayan 16-17 yas Yasmin Ahmed Tabana Mısır EGY EGY
7. kata bayan 16-17 yas Nour Mohamed Elswafy Mısır EGY EGY
7. kata bayan 16-17 yas Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 18-20 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
3. kata bay 18-20 yas Šimon Branda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Maksymilian Szczypkowski Poland POL POL
5. kata bay 18-20 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 18-20 yas Péter Mihály Macaristan HUN HUN
7. kata bay 18-20 yas Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kata bay 18-20 yas Michał Kowalewicz Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 18-20 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Denisa Peško Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Izabela Piechota Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata bayan 18-20 yas Nada Mahmoud Ahmed Hamza Mısır EGY EGY
7. kata bayan 18-20 yas Kay Polanová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay
1. kata bay Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
2. kata bay Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata bay Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay Ali Mohamed Abdelhay El Koumy Mısır EGY EGY
5. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Tomáš Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bay Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
7. kata bay Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Aya Hesham Mohamed Ismail Mısır EGY EGY
2. kata bayan Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan Nour Mohamed Elswafy Mısır EGY EGY
3. kata bayan Olga Chmielewska Poland POL POL
5. kata bayan Ľudmila Bačíková Central Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
7. kata bayan Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan Marta Jeziorska Polonya POL POL
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Michal Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Budai XI HUN HUN
2. kata takýmlar bay -13 yas Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata takýmlar bay -13 yas Leader RUS RUS
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata takýmlar bayan -13 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata takýmlar bayan -13 yas KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata takýmlar bayan -13 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
5. kata takýmlar bayan -13 yas Leader RUS RUS
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Central Slovakia SVK SVK
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Mısır EGY EGY
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata takýmlar bay Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Central Slovakia SVK SVK
2. kata takýmlar bayan Mısır EGY EGY
3. kata takýmlar bayan Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Peter Orem ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Adam Majcher Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Arturs Dergachs Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Artem Melnyk Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Yevgeniy Sereda Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Matúš Bielik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Matúš Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Adam Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Daniil Otchyts Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Anton Chornyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Vadym Levytskyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Artūrs Rinmanis Karate Fight Club Tigers LAT LAT
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Libors Dagnis Samuraji LAT LAT
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Anatolii Stakhorskyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Adam Dolnický MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Oleksandr Zadorozhniy Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Davyd Yanovskyi Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Stanislav Nikulin Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Adrians Kostins Letonya LAT LAT
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Łukasz Gromuł Sakura Rumia POL POL
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Andrej Kmeť KK Detva SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Arturs Stepanovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Erik Marko KK Detva SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Damian Zegar Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Jozef Krnáč KK Detva SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Lukáš Samuel Loch ŠŠK Prievidza SVK SVK
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Ivan Avramenko Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Konstantin Veliksar Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Vladyslava Zahorodnia Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Natália Volfová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Ema Zacharová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Barbora Glatzová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Mikuliak Leader RUS RUS
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Anna Vaczy UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Ivana Gahírová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Lilia Yushina Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bayan 7-9 yas +30kg Sára Dianová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Kvasnicová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Sofia Golubovych Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Dariya Yervachova Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Kateryna Drozd Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktória Bolečková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Ema Ďuranová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Karin Hanáková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktória Snopková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Terézia Ťažká MP Brezno SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Andrej Tvrdoň ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Leons Gaiduks Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Arturs Stepanovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Dmytro Spichko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Fredrik Sundby Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Alex Andryeyev Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Dmytro Kuzmenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Dima Spychko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Maksym Boshtan Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vladyslav Gopich Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Pápay Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Zdenko Vanka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Ulvis Gavarins Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kajánek KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Aleksandr Bondar Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Leonid Khomskyi Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Samuel Vašiček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Stanisław Makowski KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Bednár Karate Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Leonid Khomskyi Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas OPEN František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Polina Hurenko Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Marija Luize Muizniece Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Agáta Matušiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Terézia Kotruchová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lolita Movchan Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Ostrihoňová KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alexandra Machalová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Beáta Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Krátká Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Andrea Lobotková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbara Cedro Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Maksym Boshtan Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Libor Šimůnek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Samuel Tapajčík Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Marek Walusza Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Péter Fehér Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Andrej Tvrdoň ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Amr Hamed Hamed Mısır EGY EGY
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Přemek Benhák Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Boris Bobocký Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Petrik Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Kamil Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg David Maroši ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Valentin Naida Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tamas Tarsoly Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Výrostko Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Marko Kováč Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Voldřich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Kubajda Central Slovakia SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Šebök Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Bassed Essam Mohamed Mısır EGY EGY
3. kumite bay 14-15 yas -70kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Volodymyr Atamanchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Malaťák Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Norbert Faltus Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Taha Tarek Mahmoud Mısır EGY EGY
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Milan Hagara KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Volodymyr Atamanchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Igors Lesnikovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Salma Nasim Elshafei Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ronja Ek Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natálie Hůrková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alina Kornisova Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Romana Gáboríková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Sasadi Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Laliová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Yara Hazem Said Mısır EGY EGY
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lujza Kalčoková Central Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Pekarčíková Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Klára Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nour Ashraf Mohamed Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Mercedes Nehilová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Píchová Central Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Aneta Růžičková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Masárová Central Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Nina Jelžová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Mercedes Nehilová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Alina Kornisova Letonya LAT LAT
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Yevgeniia Grushchenko Odessa United Team UKR UKR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Aly Sayed Aly Ismail Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Seifeldin Ehab Ebrahim Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Gabriel Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Rainers Ramanis Samuraji LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Sieradzki Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Mikula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Amr Hamed Hamed Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Moamen Ahmed Mohamed Mısır EGY EGY
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Szöllősi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Denis Riedl Central Slovakia SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Sameh Ayman Younes Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mahmoud Ahmed Abdelaziz Khalil Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Kamil Maciuszek Arashi Legnica POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Adam Mazúch Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ahmed Ragab Elmasry Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Řeřicha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Aly Yakout Tawfik Soliman Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ismail Bellemkhannate Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Tamás Janó Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Than Binh Nguyen Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Andriy Chitidze Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Daniel Cho Johnsen Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Salma Nasim Elshafei Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Adriana Crhonková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Rebecca Cichrová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Rebeka Vidová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Monika Bürgerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Yara Hazem Said Mısır EGY EGY
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kármen Klement Budai XI HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Samaa Mahmoud Saber Mısır EGY EGY
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Shiraz Hesham Abdelaziz Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nour Ashraf Mohamed Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Darya Lysokon Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Ťažká Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Noha Hossameldin Ezzat Gharib Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Bukáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolína Kollárová Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Kostiuchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tatiana Tapajčíková Slovakia SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Rebeka Vidová Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Aly Sayed Aly Ismail Mısır EGY EGY
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Ara Ghazaryan Armenia ARM ARM
kumite bay 18-20 yas -67kg
1. kumite bay 18-20 yas -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -67kg Jonathan Pedersen Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Arkadiusz Tupko Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -67kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Anton Brodovskyy Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Kristián Michalec Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jiří Krych Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Sergiy Drozd Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bay 18-20 yas -75kg Halvor Grønvold Team Viking Norway NOR NOR
kumite bay 18-20 yas -84kg
1. kumite bay 18-20 yas -84kg Filip Glatz Central Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +84kg
1. kumite bay 18-20 yas +84kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +84kg Mykyta Onchulenko Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Sergiy Drozd Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Halvor Grønvold Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas OPEN Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bayan 18-20 yas -50kg
1. kumite bayan 18-20 yas -50kg Anna Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -55kg
1. kumite bayan 18-20 yas -55kg Samaa Mahmoud Saber Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 18-20 yas -55kg Veronika Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Eva Nováková Central Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Arta Palilonite Samuraji LAT LAT
5. kumite bayan 18-20 yas -55kg Leila Iskenderova Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas -61kg
1. kumite bayan 18-20 yas -61kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -61kg Shiraz Hesham Abdelaziz Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -61kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -68kg
1. kumite bayan 18-20 yas -68kg Veronika Kostiuchenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas -68kg Anna Kravchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas +68kg
1. kumite bayan 18-20 yas +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +68kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Moamen Ahmed Mohamed Mısır EGY EGY
2. kumite bay -60kg Ihor Uhnich Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -60kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay -60kg Denys Sustretov Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bay -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Carl Gustav D. Myreng Team Viking Norway NOR NOR
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Mahmoud Ahmed Abdelaziz Khalil Mısır EGY EGY
2. kumite bay -67kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Radijs Kostilevs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Jonathan Pedersen Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite bay -67kg Frode Torgersen Team Viking Norway NOR NOR
7. kumite bay -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
5. kumite bay -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay -75kg Anton Brodovskyy Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bay -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Valerii Chobotar Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay -84kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Kostiantyn Tsymbala Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Ivan Drozd Odessa United Team UKR UKR
2. kumite bay +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay +84kg Rolands Druzoks Samuraji LAT LAT
3. kumite bay +84kg Mykyta Onchulenko Odessa United Team UKR UKR
5. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Ahmed Ragab Elmasry Mısır EGY EGY
2. kumite bay OPEN Valerii Chobotar Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay OPEN Ivan Drozd Odessa United Team UKR UKR
3. kumite bay OPEN Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
5. kumite bay OPEN Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay OPEN Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bay OPEN Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Mısır EGY EGY
3. kumite bayan -50kg Magdalena Nowakowska Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -50kg Anna Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Ariana Alic Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan -55kg Leila Iskenderova Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Maria B. Roll Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite bayan -61kg Zuzana Bello AC UNIZA Žilina SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan -68kg Noha Hossameldin Ezzat Gharib Mısır EGY EGY
3. kumite bayan -68kg Anna Kravchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Silje M. Vedvik Team Viking Norway NOR NOR
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Maria B. Roll Team Viking Norway NOR NOR
2. kumite bayan OPEN Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan OPEN Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite bay veterans (+40 yas) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Peter Váczy UPJŠ Košice SVK SVK
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite bayan veterans OPEN Larisa Kapustina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan veterans OPEN Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Odessa United Team UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Odessa United Team UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite takýmlar bay 12-13 yas Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas KK Detva SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Sakura Rumia (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Central Slovakia SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas KS Olimp Łódź POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Odessa United Team UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Central Slovakia SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Central Slovakia SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Team Viking Norway NOR NOR
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Pomerania Region POL POL
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Mısır EGY EGY
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Central Slovakia SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Team Viking Norway NOR NOR
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Central Slovakia SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Mısır EGY EGY
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Ukrayna UKR UKR
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Sen-bin karate Kiev UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Odessa United Team UKR UKR
3. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Mısır EGY EGY
5. kumite takýmlar bay Central Slovakia SVK SVK
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Mısır EGY EGY
2. kumite takýmlar bayan Team Viking Norway NOR NOR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır