KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2011 - 23.04.2011 - 24.04.2011

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 581
Girişleri 1077
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 64
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 12
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
61.54%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 195x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay -9 yas Maksym Kurasov Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay -9 yas Daniil Kulibaba Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay -9 yas Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -9 yas Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
5. kata bay -9 yas Vladyslav Kovrygin Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay -9 yas Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay -9 yas Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Yegor Romanyuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay 10-11 yas Ihor Huralsky Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 10-11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Daria Barbytska Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan -9 yas Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Galyna Sirak Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas Aleksandra Dolganskaya Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Iya Rudnikovych Ukrainian Team UKR UKR
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Valeriya Luzhanska Ukrainian Team UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
5. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Andriy Panchenko Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 14-15 yas Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Polina Leonova Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan 14-15 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Oceane da Costa Lüksemburg LUX LUX
3. kata bayan 16-17 yas Marie Kokiopoulus Lüksemburg LUX LUX
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Marina Skupaya Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 16-17 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bay Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bay Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata bay Oleksandr Bonus Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay Andrii Okolets Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan Nadiya Senkova Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata bayan Koral Asor İsrail ISR ISR
7. kata bayan Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kata takýmlar bay -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata takýmlar bay AZS Wroclaw (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -30kg
1. kumite bay 7-9 yas -30kg Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -30kg Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Dmytro Spichko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Iurii Grekalo Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Volodymyr Solonka Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -30kg Yaroslav Bespyatko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -30kg Iefym Boichenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 7-9 yas -35kg
1. kumite bay 7-9 yas -35kg Illya Bozhenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -35kg Vladyslav Kovrygin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -35kg Vitaliy Turanskyy Ukrayna UKR UKR
kumite bay 7-9 yas +35kg
1. kumite bay 7-9 yas +35kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 7-9 yas +35kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Denys Dorosh Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -30kg Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -30kg Luka Fedorenko Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -30kg Roman Panchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay -11 yas -30kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Rastislav Klimo KK Detva SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -41kg Denys Perevertov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -41kg Mykhaylo Ivan Filipenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -41kg Mahar Mamedov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Vladimir Van de Wiel - Novinchanov ERIS-N RUS RUS
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Serafym Sych Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -11 yas +41kg Valeriy Bilous Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -11 yas +41kg Dawid Szymura PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay -11 yas +41kg Ivan Bolbit Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -11 yas +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Georgiy Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Olga Fomushkina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Daria Barbytska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Viktoriya Veremchuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Anastasiya Nosova Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Natália Rajčanová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Galyna Sirak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Olena Boyko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Oleksandra Kirgetova Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Darya Lysokon Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Iya Rudnikovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan -12 yas +35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Gadin Mamedov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Yuriy Pozniy Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Oleksander Antonyuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Oleksiy Shestopalov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Denys Kachan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Oleh Semeniuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Valentyn Zabara Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vasiliy Kruglikov ERIS-N RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Danylo Chernobay Team Lviv UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Valeriy Tumakov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Oleksii Ivanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Roman Rozhenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Mykola Barvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Mishel Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Yuriy Pozniy Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Ismail Alyekberov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Oleksiy Krushelnitskiy Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Oleh Semeniuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Roman Rozhenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Vladyslav Gavryluk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Valeriy Tumakov Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Gondová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Monika Buciová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dilara Acar Champions Club BEL BEL
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Liza Kuprynenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Roman Alyekberov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Julien Van Schil Luxemburg LUX LUX
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Balder Hjerpaasen Norveç NOR NOR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Artem Moldovan Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Felix Behrendt Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Bohdan Khromets Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Artem Lustenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Anton Vashchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Vladyslav Zagoruiko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Anatoliy Ovsyannikov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Karl Andre Svendsen Norveç NOR NOR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Vladyslav Zagoruiko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Felix Behrendt Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Artem Lustenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Karl Andre Svendsen Norveç NOR NOR
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sophie Böttcher Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Barbora Novotná Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Yuliya Kolomiyets Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Polina Leonova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sophie Böttcher Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Andriy Koval Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jéremy Da Luz Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ivan Ivasykiv Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Maksym Yanushevskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jéremy Da Luz Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anastasiya Brylko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marina Skupaya Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lior Ben Aroche İsrail ISR ISR
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Yarden Sharabi İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Yarden Sharabi İsrail ISR ISR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Ihor Uhnich Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bay -60kg Kunasilan Lakanathan Malezya MAS MAS
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Shaharudin Jamaludin Malezya MAS MAS
2. kumite bay -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Denys Sustretov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
7. kumite bay -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -67kg Andrii Mokrynchuk Ukrayna UKR UKR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Maksim Nedbaylo Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -75kg Anton Semchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite bay -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Mikael Amroun Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bay -84kg Mohd Hatta Mahamut Malezya MAS MAS
3. kumite bay -84kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Oleksandr Kostnikov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Elmin Sabotic Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay +84kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay +84kg Anton Nikolaienko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Mohd Hatta Mahamut Malezya MAS MAS
3. kumite bay OPEN Elmin Sabotic Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay OPEN Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Serhiy Savchuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Yugneswary Govindasamy Malezya MAS MAS
2. kumite bayan -50kg Maria Bondarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -50kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Natalija Styrchak Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Svetlana Manankina ERIS-N RUS RUS
5. kumite bayan -55kg Natalia Kornilova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan -55kg Kateryna Kryva Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Yamini Gopalasamy Malezya MAS MAS
2. kumite bayan -61kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -61kg Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bayan -61kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -61kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED NED
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite bayan -68kg Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -68kg Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -68kg Jamalliah Jamaludin Malezya MAS MAS
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan OPEN Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bayan OPEN Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan OPEN Hanina Berrouba Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bayan OPEN Yamini Gopalasamy Malezya MAS MAS
7. kumite bayan OPEN Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Miroslav Pogány Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Miroslav Roman KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Team Lviv (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite takýmlar bay 12-13 yas Karate Hlinsko CZE CZE
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas KK Farmex Nitra (SVK) SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Lüksemburg LUX LUX
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Lüksemburg LUX LUX
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Team Lviv (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay Lüksemburg LUX LUX
3. kumite takýmlar bay Malezya MAS MAS
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Malezya MAS MAS
2. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan Choku Gym Zaandam (NED) NED NED

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır