KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2009 - 25.04.2009 - 26.04.2009

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate Spartak HK, 1344 soutěžících
Yarışmacılar 883
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 66
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 18
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
65.06%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 269x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Lorenzo Vignocchi Karate Advanced Pordenone ITA ITA
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Macháček SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Fırat Cetin Bodrum Spor TUR TUR
5. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Dąbek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata bay -11 yas Bassiouny Mahmoud Ahly Club EGY EGY
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lorella Scola Karate Advanced Pordenone ITA ITA
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Eliška Šinfeltová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Weronika Każmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lenka Přibylová EMĚ Mělník CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kata bayan -12 yas Narden Sayed Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan -12 yas Amira Rmadan Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan -12 yas Camilla T. Skaanes Norveç NOR NOR
5. kata bayan -12 yas Nourhan Azab Ahly Club EGY EGY
5. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Gina-Marie Fengewisch KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Dmytro Kuranov Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Erik Benda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Alec Lorbeer KV Thüringen GER GER
7. kata bay 12-13 yas (8.-6.kyu) Lukáš Kieweg TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Mostafa Azab Ahly Club EGY EGY
2. kata bay 12-13 yas Nikola Jojić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata bay 12-13 yas Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Alexander Wiechmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu)
1. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Emiliya Hrytsiv Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas (8.-6.kyu) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Vanja Gajinović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata bayan 12-13 yas Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Malak El Sayed Ahly Club EGY EGY
7. kata bayan 12-13 yas Merve Erdogan Bodrum Spor TUR TUR
7. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Islam Hassan Ahly Club EGY EGY
2. kata bay 14-15 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ali Elsayed Ahly Club EGY EGY
3. kata bay 14-15 yas Nour Radwan Ahly Club EGY EGY
5. kata bay 14-15 yas Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
5. kata bay 14-15 yas Khaled Wahba Ahly Club EGY EGY
7. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Donia Khater Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Nouha Abdelkader Ahly Club EGY EGY
5. kata bayan 14-15 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Mohamed Hamed Ahly Club EGY EGY
3. kata bay 16-17 yas Safwan Hasan Ahly Club EGY EGY
5. kata bay 16-17 yas Ahmed Ashraf Shawky Mısır EGY EGY
5. kata bay 16-17 yas Maximilian Schwaar KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bay 16-17 yas Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 16-17 yas Afnan Samy Ahly Club EGY EGY
kata bay
1. kata bay Ahmed Ashraf Shawky Mısır EGY EGY
2. kata bay Piotr Szymala Polonya POL POL
3. kata bay Amr Arafa Ahly Club EGY EGY
3. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
5. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Dejan Pajkic Sırbistan SRB SRB
7. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay Ibrahem Moustafa Ahly Club EGY EGY
kata bayan
1. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Sarah Assem Aly Sayed Aly Mısır EGY EGY
3. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
5. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan Alessandra Melone Karate Advanced Pordenone ITA ITA
7. kata bayan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Sergei Shurpan Ukrayna UKR UKR
5. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+35 yas) Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas KV Thüringer (GER) GER GER
2. kata takýmlar bay -13 yas Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
3. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Karate Advanced Pordenone (ITA) ITA ITA
5. kata takýmlar bay -13 yas Výběr ČSKe CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan -13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan -13 yas KV Sachsen - Anhalt (GER) GER GER
3. kata takýmlar bayan -13 yas Bodrum Spor (TUR) TUR TUR
5. kata takýmlar bayan -13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay 14-17 yas KV Thüringer (GER) GER GER
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay Polonya POL POL
3. kata takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Fırat Cetin Bodrum Spor TUR TUR
2. kumite bay -11 yas -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay -11 yas -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Grzegorz Łacek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Mateusz Każmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -12 yas -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Daan van Daalen Budovereniging Choku Zaandijk NED NED
7. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Tamás Bagi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite bay -11 yas -41kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay -11 yas -41kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Efe Bestelci Bodrum Spor TUR TUR
5. kumite bay -11 yas -41kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay -11 yas +41kg Renzo Polesello Karate Advanced Pordenone ITA ITA
3. kumite bay -11 yas +41kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Piga Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Amira Rmadan Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan -12 yas -35kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Camilla T. Skaanes Norveç NOR NOR
3. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Dariya Peretyatko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Oleg Kozlov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Balder Hjerpaasen Norveç NOR NOR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Oleksandr Mashtaler Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Péter Mihály Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dragiša Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Erik Benda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Sherif Ibrahem Ahly Club EGY EGY
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Preben Mørner-Bartnes Norveç NOR NOR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Bařák Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Artem Samarinov Rusya RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Anton Brodovskyy Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Usman Saeed KC Wedding GER GER
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +60kg Karl Andre Svendsen Norveç NOR NOR
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Artem Samarinov Rusya RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Anton Brodovskyy Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Preben Mørner-Bartnes Norveç NOR NOR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Begum Coskuner Bodrum Spor TUR TUR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Magdalena Łuniewska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Fatma El Gendy Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Mercédesz Babos Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vivien Serbán Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Elif Ay Türkiye TUR TUR
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Małgorzata Podgórska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Evelin Szabó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Mercédesz Babos Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Elif Ay Türkiye TUR TUR
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Begum Coskuner Bodrum Spor TUR TUR
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tonuzóba Kiss Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Márk Kendernay Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg István Antal Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Kabát Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Radoslaw Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dániel Jurca Hungary HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Meňuš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Dávid Farkas Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Joakim F. Johansen Norveç NOR NOR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Zdeněk Amler Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Sindre Eriksen Norveç NOR NOR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Anders Fjeldberg Norveç NOR NOR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Adam Vorobeľ Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Kristoffer Garnæs Norveç NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ádám Virág Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Joakim F. Johansen Norveç NOR NOR
2. kumite bay 14-15 yas OPEN István Antal Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Anders Fjeldberg Norveç NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daniela Závatzká Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Renáta Zsoldos Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristina Parshukova Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hege Haavaldsen Norveç NOR NOR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Maria B. Roll Norway NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iselin Kvamme Pedersen Norway NOR NOR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nadine Ahmed Ahly Club EGY EGY
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Giana Mohamed Farouk Lotfy Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Natalia Kwaśniak Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Iselin Kvamme Pedersen Norway NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Håkon Fjeldstad Norveç NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Aous Mecheri Norveç NOR NOR
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Klíma Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Gavin Bailey İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jay Kirton Birleşik Krallık ENG ENG
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Michał Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ahmed Gaballa Ahly Club EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Henrik Gustavsen Norveç NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ádám Peller Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Kardoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Buyantogtokh Sharkhuukhen KC Wedding GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Mohamed Taha Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Gabriel Kaleta Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Michał Chojnowski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Gavin Bailey İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Ivan Grujičić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Malene D. Myreng Norway NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Palásti Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nada Amer Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gréta Kiss Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tamara Babic Mawashi Novi Sad SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Angéla Papp Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Monika Malesa Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Bettina Alstadsæther Norway NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nora Skarnes Evensen Norveç NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Ahmed El Sayed Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Stian Bagroen Norveç NOR NOR
3. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Alexendre Lendyel Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Ahmed El Desouki Ahly Club EGY EGY
5. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -67kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay -67kg Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Steffen Larsen Norveç NOR NOR
3. kumite bay -75kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Peter Szomor Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
5. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -75kg Mariusz Cybulka AZS Wroclaw POL POL
7. kumite bay -75kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Mikael Amroun Norway NOR NOR
2. kumite bay -84kg Krzysztof Debinski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -84kg Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -84kg Máté Török Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -84kg Peter Bozogáň Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -84kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Lars Berrum Norveç NOR NOR
2. kumite bay +84kg Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
3. kumite bay +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite bay +84kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
2. kumite bay OPEN Lars Berrum Norveç NOR NOR
3. kumite bay OPEN Soma Koburger Macaristan HUN HUN
3. kumite bay OPEN Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Dmytro Komorkin Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Nikolett Hegedüs Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -50kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Ashley Timmer Hollanda NED NED
2. kumite bayan -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Shiaimaa Abdelaziz Mısır EGY EGY
3. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
5. kumite bayan -61kg Nancy Mansour Ahly Club EGY EGY
7. kumite bayan -61kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Caroline A. Thomassen Norveç NOR NOR
2. kumite bayan -68kg Fatmaa Mahmoud Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan -68kg Nadin Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Karolina Safaryn Polonya POL POL
5. kumite bayan -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
7. kumite bayan -68kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Youmna Hussein Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Dalia Taha Ahly Club EGY EGY
5. kumite bayan +68kg Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan +68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Shiaimaa Abdelaziz Mısır EGY EGY
2. kumite bayan OPEN Fatmaa Mahmoud Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Ashley Timmer Hollanda NED NED
5. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Lav Pula CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Bodrum Spor (TUR) TUR TUR
5. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Unity 99 NED NED
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Lav Pula CRO CRO
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate Kachi Nitra (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır