KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia 2010 - 18.04.2010

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Yarışmacılar 345
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 45
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
51.79%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 14x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 14-15 yas Peter Fabian Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Aljaž Klaneček Slovenya SLO SLO
3. kata bay 14-15 yas Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
5. kata bay 14-15 yas Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Martin Antal KK Revúca SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 14-15 yas Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 14-15 yas Martina Steiner KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Hungary HUN HUN
7. kata bayan 14-15 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Almin Salkić Slovenya SLO SLO
2. kata bay 16-17 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Lukas Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
5. kata bay 16-17 yas Peter Soóky Slovakya SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Tamara Dolzer ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
5. kata bayan 16-17 yas Fanni Keresztes Macaristan HUN HUN
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
5. kata bay Ivan Eremenc Hırvatistan CRO CRO
5. kata bay Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bay Peter Bežák KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
3. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Katarína Longová Slovakya SVK SVK
5. kata bayan Dea Govc Puškin Slovenya SLO SLO
5. kata bayan Dulija Popopvić Postojna SLO SLO
7. kata bayan Julia Berner ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bay UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
2. kata takýmlar bayan Slovenya SLO SLO
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Janek Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Tonuzóba Kiss Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Patrik Steklý Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ján Árgyusi KK Neded SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Tim Žlak Slovenya SLO SLO
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Radoslav Karabinoš Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Norbert Antal Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Richard Čuvala KK Goju-ryu Šurany SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Čatakovič Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Blažka Poklić Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Evelin Szabó Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nuša Cvjetičanin Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Manja Slatinek Slovenya SLO SLO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Rok Žganjar Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 16-17 yas -55kg István Antal Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Kopúň Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Aljaž Vesenjak Slovenia SLO SLO
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Andrej Osuský KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Lorencovič Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Sklenár KK Goju-ryu Šurany SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Juš Markač Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ádám Peller Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tjaša Bertoncelj Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Michaela Macková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zita Horváth Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lina Pušnik Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -60kg Tomislav Stepić KK Slavonski Brod CRO CRO
5. kumite bay -60kg Bence Brachna Fighter club HUN HUN
5. kumite bay -60kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay -60kg Martin Behinský KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Tarik Lusija Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay -67kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Nikola Šoič Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -67kg Zlatko Tkalec Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -67kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bay -67kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
7. kumite bay -67kg Juraj Gerhard KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Pero Hečimović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -75kg Nermin Potur Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -75kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -75kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay -75kg Roland Rajčany Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -84kg Alen Kupusovic Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -84kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Milán Guba Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -84kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -84kg Toni Biokšic Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bay -84kg Blaž Toplak Slovenya SLO SLO
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Admir Zukan Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Elvir Mašović Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay +84kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Goran Božić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Leon Gajica Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay +84kg Adnan Adilovic Bosnia & Herzegovina BIH BIH
7. kumite bay +84kg Nemanja Cvijanovič KK Slavonski Brod CRO CRO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Vesna Bezgovšek Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan -50kg Una Halilagic Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan -50kg Martina Kraljić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -50kg Romana Harasníková Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Dulija Popopvić Postojna SLO SLO
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Katarína Kotúčová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -55kg Melinda Vass Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Mirsada Suljkanović Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan -61kg Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lucia Langošová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Dominika Tatarová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Ema Aničić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dijana Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan +68kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan +68kg Nikoleta Jurovýchová Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate Klub Zvolen (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas KK Spartak Myjawa (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovenya SLO SLO
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bay Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite takýmlar bay Slovenya SLO SLO
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Budapest Open 2011 17.09.2011-18.09.2011
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır