KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

European Karate Cup Open of Youth 2009 - 20.06.2009

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon Slovak Karate Union
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 61
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
63.89%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 18x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay -9 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata bay -9 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -9 yas Martin Korbeľ Rapid Bratislava SVK SVK
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
3. kata bay -11 yas Samuel Bafrnec Výber ZsZKe SVK SVK
3. kata bay -11 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay -11 yas Pavol Bock Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay -11 yas Matúš Krchník KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata bay -11 yas Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
7. kata bay -11 yas Dominik Jankech Výber ZsZKe SVK SVK
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Zuzana Čepigová KK Bardejov SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Denisa Peško CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Emil Klarić Hırvatistan CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 14-15 yas Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Martin Antal KK Revúca SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata bay 14-15 yas Emil Klarić Hırvatistan CRO CRO
5. kata bay 14-15 yas Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Ivana Hatašová KK Revúca SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Peter Soóky Slovakya SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Peter Gálik KK Shisei Trnava SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Mihaela Gec KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Košík KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Samuel Kubica ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -12 yas -40kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay -12 yas -40kg Tamás Forgács Macaristan
3. kumite bay -12 yas -40kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Richard Zlatoš Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Piga Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Jakov Bunjevac Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Fedor KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nadezda Lebedeva Karate Moscow RUS RUS
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Nóra Lakatos Macaristan
2. kumite bayan -11 yas -40kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Paula Andričević Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -11 yas +40kg Kristína Ducká KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Matúš Remenár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Kristián Lux KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tonuzóba Kiss Hungary HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Maňovský KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matúš Trokšiar Slovakya SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Samuel Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Bence Szekeres Hungary HUN HUN
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Marianna Cicmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Franciska Vida
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Monika Botťánková Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Martina Nagy Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Szabina Báncsó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Márk Kendernay Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Alexey Krylov Karate Moscow RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Brezáni KK Žilina SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Šestina Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Veselovský CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Miroslav Žbodák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Matúš Andraško Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Ivan Blažičević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Medviď TJ Strojár Malacky SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Ákos Gogh KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Alexander Buda Höning Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Alexander Theis KK Zen Shotokan SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Tomislav Babić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ivan Kosi Centar Velika Gorica CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Bruno Marjanović KK Croatia Zagreb CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marigona Mehmeti KK Zen Shotokan SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Noémi Fodor
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Karin Ďurčanská TJ Metropol Košice SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jana Kroupová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Valentina Plejić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Bence Brachna Hungary HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Matej Chrenko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Karlo Pejić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -68kg František Smik Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marcis Červonikovs Rusya RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomislav Stojanović Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gréta Kiss Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır