KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2012 - 27.10.2012 - 28.10.2012

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Club Karate Plzeň
Yarışmacılar 824
Girişleri 1112
Kulüpler 143
Ülkeler 23
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 58
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 18
Puanlama 60-40-20-10-5
İstatistikler


Beğenilme:
53.57%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 28x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay -11 yas Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata bay -11 yas Rayane Deghali KC Le Chardon BEL BEL
5. kata bay -11 yas Adrien Langenaeken Champions Club BEL BEL
7. kata bay -11 yas Ahmed El-Mahstawy Traditional karate Sportverein AUT AUT
7. kata bay -11 yas Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Najwa Alifia Endonezya INA INA
3. kata bayan -12 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Rayani Safitri Endonezya INA INA
7. kata bayan -12 yas Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
7. kata bayan -12 yas Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Tamás Forgács Macaristan HUN HUN
7. kata bay 12-13 yas Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Ema Brázdová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Célia Chartry Champions Club BEL BEL
5. kata bayan 12-13 yas Kiara Makay Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 12-13 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Karolina Osińska Sakura Rumia POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Dominik Jankech Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
3. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Gergő Hermann Hungary HUN HUN
5. kata bay 14-15 yas Péter Mihály Macaristan HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata bayan 14-15 yas Caroline Dalgård Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
3. kata bay 16-17 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
5. kata bay 16-17 yas Samuel Dávid Slovakia SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jakob Gutfelt Overgaard Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 16-17 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 16-17 yas Rikke Linck Danimarka DEN DEN
7. kata bayan 16-17 yas Maja Wolf Lytje Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 18-20 yas Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 18-20 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Patrick Marques Lüksemburg LUX LUX
5. kata bay 18-20 yas Bartek Protasewicz Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
7. kata bay 18-20 yas Thomas Bentzon Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata bay 18-20 yas Anders Rasmussen Danimarka DEN DEN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Fabienne Dyroff Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 18-20 yas Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
5. kata bayan 18-20 yas Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bayan 18-20 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay
1. kata bay Vladimír Míček Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
5. kata bay Mohammed Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata bay Botond Nagy Macaristan HUN HUN
7. kata bay Peter Fabian Slovakia SVK SVK
7. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
5. kata bayan Nikolett Miklós Hungary HUN HUN
7. kata bayan Rikke Linck Danimarka DEN DEN
7. kata bayan Valérie Will Karate Do Biel Bienne SUI SUI
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Patrik Kaschny Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -32kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Csaba Koszka Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -12 yas -32kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -32kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -32kg Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
7. kumite bay -12 yas -32kg Vladislav Paz Rogozarski Dojo ISR ISR
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Krisztofer Bálint Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Youness Oualad Haj Amar KC Le Chardon BEL BEL
5. kumite bay -12 yas -40kg Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Cameron Calabrese KC Wallonie BEL BEL
7. kumite bay -12 yas -40kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Krisztián Krammer Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas +40kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -12 yas -35kg Hanna Gyapjas Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas -35kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aleksandra Ilankovic Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Harničárová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Thanks Rusanganwa Nema Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Levente Szabó Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Dávid Nicols Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Kenneth Gabriels Belgium BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Áron Málnai Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Kacper Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Rasmus Victor Mortensen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Tiago Costa Ferreira Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Alexander Derrett Bushi Karate DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Theis Klausen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Jan Szkudlarek PKK Pleszew POL POL
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Laura Sikorski Belgium BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kiara Makay Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Dyekjær Egedal Karate Klub DEN DEN
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Denis Riedl Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Philippe Biberich Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Rafał Królewski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Andreas Pedersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Chris Nørskov Jensen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Tamás Kardos Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Artizan Ibraimi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dávid Szilágyi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Andreas Schwartz Bushi Karate DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jonas Andersen Denmark DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Nicolas Dessard KCM Debatty BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Džačovský Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Seryozha Sargsyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Erik Erdész Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Róbert Ludwig Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Anders Frithioff Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Frederik Nancke Nilsson Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Berre Alofs Belgium BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ron Amossi Rogozarski Dojo ISR ISR
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Magnus Lykke Bonnesen Saiko DEN DEN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Debóra Juhász Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Kuklová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nika Deša KK RI CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Deborah Cavraine Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Caroline Alberg Danimarka DEN DEN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zsófia Oroszi Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Zorić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ramona Lauber Kofukan Brig SUI SUI
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Andrzej Myśliński Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Bálint Kronstein Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Edgar Minasyan Shorin-Ryu ARM ARM
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Philipp Amman 1. Kemptener Karate Dojo GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Nicola Sigilló Karate Do Biel Bienne SUI SUI
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Adil Nakhel Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Matúš Remenár Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Joe Kellaway İngiltere GRB GRB
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Timmi Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Daniel György Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Thorben Bergelt Nippon Bremerhaven GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Kevin Korte Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Kristián Michalec Slovakia SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Christian Hjort Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Stef Adams Belçika BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Péter Paksi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Sebastian Lauest Sportkarate DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Linda Mans Fudoshin Roermond NED NED
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Mie Zillmer Danimarka DEN DEN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sif Bay Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Christian Olsen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Fouad Bellaraj Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Muhammed Zengin Shogun Memmingen GER GER
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Alexander Buda Höning Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Ismail Hmimsa Nippon KC BEL BEL
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Basaran Abdülkadir Shogun Memmingen GER GER
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nele De Vos Belgium BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Victoria Immervoll Sportkarate DEN DEN
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Laura Simmel Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Danka Zorić KK RI CRO CRO
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Yasnaia Bruneel Belgium BEL BEL
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lena Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Casper Lindegaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Yassine Elalili Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -60kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -60kg Fouad Bellaraj Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay -67kg Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite bay -67kg Bence Diószegi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -67kg Damien Dovy Fransa FRA FRA
5. kumite bay -67kg Serge Fanny KCM Debatty BEL BEL
7. kumite bay -67kg Jacob Balshoej Denmark DEN DEN
7. kumite bay -67kg Filip Šmajcl Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -75kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Alton Brown İngiltere GRB GRB
3. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -75kg Soma Koburger Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -75kg Jonas Pallesen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -75kg Hans Hawe Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Donovan Wold Hollanda NED NED
2. kumite bay -84kg Alexander Overman Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -84kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -84kg Philip Grozdanov Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -84kg Christian Bech Holm Danimarka DEN DEN
7. kumite bay -84kg Elysée Fanny KCM Debatty BEL BEL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Afrim Latifi Kosovo KOS KOS
2. kumite bay +84kg Tomáš Reich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay +84kg Elmin Sabotic Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay +84kg Bryan van Waesberghe Belgium BEL BEL
5. kumite bay +84kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
7. kumite bay +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Afrim Latifi Kosovo KOS KOS
2. kumite bay OPEN Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite bay OPEN Fréderic Namèche Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay OPEN Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay OPEN Alton Brown İngiltere GRB GRB
5. kumite bay OPEN Jeroen Quets Belgium BEL BEL
7. kumite bay OPEN Serge Fanny KCM Debatty BEL BEL
7. kumite bay OPEN Bryan van Waesberghe Belgium BEL BEL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan -55kg Tatjana Grundmann Seishinkai Jena GER GER
5. kumite bayan -55kg Aneta Markušová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Ann-Marie Nummila Porin Shotokan FIN FIN
7. kumite bayan -55kg Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Nele De Vos Belgium BEL BEL
5. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -68kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -68kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
7. kumite bayan -68kg Yasnaia Bruneel Belgium BEL BEL
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan +68kg Radka Krejčová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lena Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
7. kumite bayan +68kg Claudia Leffler Almanya GER GER
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Radka Krejčová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Claudia Leffler Almanya GER GER
5. kumite bayan OPEN Yasnaia Bruneel Belgium BEL BEL
5. kumite bayan OPEN Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan OPEN Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Slovakia SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır