KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech championships youth 2007 - 02.12.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 30
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
61.70%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 47x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -11 yas Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Aneta Faitová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas SKM Bílina CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Amfora Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Svatek KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Černý SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Michael Fousek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Klíma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Illner SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Hendrych Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Kaňka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Bosák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır