KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech championships youth 2007 - 02.12.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 30
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
54.91%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 56x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Aneta Faitová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas SKM Bílina CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Amfora Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Bosák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır