KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech championships cadets and juniors 2007 - 01.12.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 43
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
63.43%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 54x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas David Beran KCK Team CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Selucká SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Martina Řežábková TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Veronika Řežábková TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jan Masopust SKM Bílina CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 18-20 yas Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 18-20 yas Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Tábor CZE CZE
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Tábor CZE CZE
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas Tsunami Prachatice CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Vladimír Pech Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Pánek Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Krnáč Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Cyprian KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Starý Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Petr Holárek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +65kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Voleník SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Michael Landa Dragon Neratovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Vít Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Viet Nguyen Ngoc TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Trnka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Hadač TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -70kg Martin Tůma Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Martin Rethy Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Martin Ungrád KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +75kg Patrik Greif Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Helena Červenková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Landová Dragon Neratovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Štěpánová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -65kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -65kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -65kg Vladislav Vávra Masada Praha CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jiří Svrčula Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas +80kg Lukáš Fiman SC Komura Kladno CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas +80kg Dalibor Frýba KK Litvínov CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Josefína Nováková Masada Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Anna Langová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Eva Karafiátová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Veronika Řežábková TJ Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships youth 2007 02.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır