KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budo Nord Open 2008 - 27.06.2008 - 29.06.2008

şehir Eslöv
Ülke İsveç
Organizasyon Eslöv Shotokan Karate Academy
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 18
Puanlama 36-24-12-9-6-3


Beğenilme:
41.18%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 34x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 8 yas
1. kata bay 8 yas D. Borodavko Rusya RUS RUS
2. kata bay 8 yas A. Babic İsveç SWE SWE
kata bay 9 yas
1. kata bay 9 yas Dominik Bartuška Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 9 yas Tomáš Buzek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 9 yas David Vilím Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 10 yas
1. kata bay 10 yas Amro M. Aly Aref Mısır EGY EGY
2. kata bay 10 yas Zakharienko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 10 yas J. Hansen Danimarka DEN DEN
3. kata bay 10 yas Jakub Chochula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 11 yas
1. kata bay 11 yas Tomáš Mušálek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 11 yas I.O. Hrytsyshyn Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 11 yas Ali Albanay Kuveyt KUW KUW
3. kata bay 11 yas M. Baqer Kuveyt KUW KUW
kata bayan 7 yas
1. kata bayan 7 yas A. Goncharenko Rusya RUS RUS
2. kata bayan 7 yas E. Ivanova Rusya RUS RUS
3. kata bayan 7 yas Caroline Kümmel Germany GER GER
kata bayan 9 yas
1. kata bayan 9 yas M. Wildenrath Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 9 yas L. Krish Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 9 yas L. Gözuoglu İsveç SWE SWE
3. kata bayan 9 yas A. Protschenko Ukrayna UKR UKR
kata bayan 10 yas
1. kata bayan 10 yas Patricija Mierkalne Latvia LAT LAT
2. kata bayan 10 yas K. Rigych Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 10 yas Kay Polanová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 10 yas Iryna Veber Ukraine UKR UKR
kata bayan 11 yas
1. kata bayan 11 yas Patricie Klapalová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 11 yas Tereza Mikudová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 11 yas S.A. Hussam Mısır EGY EGY
3. kata bayan 11 yas M. Pavlova Rusya RUS RUS
kata bay 12 yas
1. kata bay 12 yas Ahmed M. Aly Aref Egypt EGY EGY
2. kata bay 12 yas Zeyad M. Osman Egypt EGY EGY
3. kata bay 12 yas M. Almajadi Kuveyt KUW KUW
3. kata bay 12 yas David Broda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 13 yas
1. kata bay 13 yas Refaat Mısır EGY EGY
2. kata bay 13 yas Ronald Prokeš Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 13 yas Abdurrahman Buyukocak Turkiye TUR TUR
3. kata bay 13 yas Navinkumar Patel İngiltere GRB GRB
kata bayan 12 yas
1. kata bayan 12 yas Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
2. kata bayan 12 yas Eliška Kváčová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 12 yas Z.M. Abdelrauf Mısır EGY EGY
3. kata bayan 12 yas Kateřina Pechová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan 13 yas
1. kata bayan 13 yas E.A. Hossam Mısır EGY EGY
2. kata bayan 13 yas Alena Platilová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 13 yas F. Ayyeva Azerbaycan AZE AZE
3. kata bayan 13 yas Pavla Čížková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 14 yas
1. kata bay 14 yas Filip Saidl Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 14 yas Matěj Cvrk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 14 yas B.T. Nguyen Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
kata bay 15 yas
1. kata bay 15 yas Mohamed M. Aly Aref Mısır EGY EGY
2. kata bay 15 yas A.A. Elbaset Mısır EGY EGY
3. kata bay 15 yas V. Anderson Danimarka DEN DEN
3. kata bay 15 yas R. Soleymanov Azerbaycan AZE AZE
kata bayan 14 yas
1. kata bayan 14 yas Nuri Shaikh Birleşik Krallık GRB GRB
2. kata bayan 14 yas N.A. Abdulla Mısır EGY EGY
3. kata bayan 14 yas R.A. Fathy Mısır EGY EGY
3. kata bayan 14 yas Regina Rejžková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan 15 yas
1. kata bayan 15 yas R.A. Ebrahim Mısır EGY EGY
2. kata bayan 15 yas N. Troha Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 15 yas H. Johnsson Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan 15 yas S. Ridley Birleşik Krallık GRB GRB
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Gareth Hains Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bay 16-17 yas Cheyne Phillips Great Britain GRB GRB
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas R. Anders Birleşik Krallık GRB GRB
2. kata bayan 16-17 yas V. Swanston Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan 16-17 yas K. Holm Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas C. Lodsborg Danimarka DEN DEN
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Oleksii Kolesnyk Ukraine UKR UKR
2. kata bay 18-20 yas Cheyne Phillips Great Britain GRB GRB
3. kata bay 18-20 yas Gareth Hains Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bay 18-20 yas K. Larsen Danimarka DEN DEN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Denisa Nováková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Kimberley Hughes Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan 18-20 yas E. Barker Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay Miloslav Kabeš Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Oleksii Kolesnyk Ukraine UKR UKR
3. kata bay Cheyne Phillips Great Britain GRB GRB
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan Hunisha Patel Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan Kimberley Hughes Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bayan B. Kapshtan Rusya RUS RUS
3. kata bayan Lucie Náhlovská Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay veterans (35-40 yas)
1. kata bay veterans (35-40 yas) Miloslav Kabeš Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay veterans (35-40 yas) S. Jinnah Danimarka DEN DEN
3. kata bay veterans (35-40 yas) K. Holtz Danimarka DEN DEN
3. kata bay veterans (35-40 yas) J. Singh Birleşik Krallık GRB GRB
kata bay veterans (40-45 yas)
1. kata bay veterans (40-45 yas) A. Leshin Rusya RUS RUS
2. kata bay veterans (40-45 yas) E. Elizarov Rusya RUS RUS
kata bay veterans +45 yas
1. kata bay veterans +45 yas S. Helsted Danimarka DEN DEN
1. kata bay veterans +45 yas M. Johansen Danimarka DEN DEN
3. kata bay veterans +45 yas P. Andersson İsveç SWE SWE
kata bayan veterans (35-40 yas)
1. kata bayan veterans (35-40 yas) M. Kirkeby Danimarka DEN DEN
kata bayan veterans (41-45 yas)
1. kata bayan veterans (41-45 yas) T. Kurland Danimarka DEN DEN
kata bayan veterans (46-50 yas)
1. kata bayan veterans (46-50 yas) J. Brunn Danimarka DEN DEN
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kuveyt KUW KUW
2. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Rusya RUS RUS
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Türkiye TUR TUR
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kata takýmlar bayan 18-20 yas
1. kata takýmlar bayan 18-20 yas Birleşik Krallık GRB GRB
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata takýmlar bay Birleşik Krallık GRB GRB
KUMITE
kumite bay 10 yas -33kg
1. kumite bay 10 yas -33kg Andriy Toroshanko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 10 yas -33kg R. Erland Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 10 yas -33kg R. Andersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 10 yas -33kg Petr Kopecký Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 10 yas -40kg
1. kumite bay 10 yas -40kg Daniel Deutsch Germany GER GER
2. kumite bay 10 yas -40kg E. Salimnov Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 10 yas -40kg Nico Föller Almanya GER GER
3. kumite bay 10 yas -40kg Jakub Chochula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 10 yas +40kg
1. kumite bay 10 yas +40kg T. Sorensen Danimarka DEN DEN
kumite bay 11 yas -33kg
1. kumite bay 11 yas -33kg Mahdi Mohammad Ali Kuwait KUW KUW
2. kumite bay 11 yas -33kg M. Baqer Kuveyt KUW KUW
3. kumite bay 11 yas -33kg I.O. Hrytsyshyn Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 11 yas -33kg Kieran Nunkoo İngiltere GRB GRB
kumite bay 11 yas -40kg
1. kumite bay 11 yas -40kg Petr Marschall Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 11 yas -40kg Viktor Muromtsev Rusya RUS RUS
3. kumite bay 11 yas -40kg Robin Herbig Almanya GER GER
kumite bay 11 yas +40kg
1. kumite bay 11 yas +40kg Benjamin Köhler Germany GER GER
2. kumite bay 11 yas +40kg Ota Andörfer Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 11 yas +40kg V. Amariev Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 11 yas +40kg Toni Stein Germany GER GER
kumite bayan 10 yas -35kg
1. kumite bayan 10 yas -35kg Iryna Veber Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 10 yas -35kg A. Protschenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 10 yas -35kg Natália Holbová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 10 yas -35kg D. Matitsiv Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 10 yas -40kg
1. kumite bayan 10 yas -40kg O. Krysko Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 10 yas +40kg
1. kumite bayan 10 yas +40kg S. Fangase Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 10 yas +40kg M. Vujic İsveç SWE SWE
kumite bayan 11 yas -35kg
1. kumite bayan 11 yas -35kg K. Rigych Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 11 yas -35kg Lisa Wohlfarth Germany GER GER
kumite bayan 11 yas -40kg
1. kumite bayan 11 yas -40kg P. Ernst Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan 11 yas +40kg
1. kumite bayan 11 yas +40kg I. Bruhn Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 11 yas +40kg S.A. Hussam Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 11 yas +40kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 11 yas +40kg S. Fangase Danimarka DEN DEN
kumite bay 12 yas -43kg
1. kumite bay 12 yas -43kg S. Quliyev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 12 yas -43kg Arturs Keiselis Latvia LAT LAT
3. kumite bay 12 yas -43kg V. Ampilogov Rusya RUS RUS
3. kumite bay 12 yas -43kg V. Fomchenkov Rusya RUS RUS
kumite bay 12 yas -50kg
1. kumite bay 12 yas -50kg Ernst Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bay 12 yas -50kg I. Golenya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12 yas -50kg H. Berntsson İsveç SWE SWE
3. kumite bay 12 yas -50kg Marian Kulík Slovakia SVK SVK
kumite bay 12 yas +50kg
1. kumite bay 12 yas +50kg Rene Schomer Germany GER GER
3. kumite bay 12 yas +50kg M. Almajadi Kuveyt KUW KUW
kumite bay 13 yas -43kg
1. kumite bay 13 yas -43kg A. Kadia Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bay 13 yas -43kg Abdurrahman Buyukocak Turkiye TUR TUR
3. kumite bay 13 yas -43kg Dominik Bandas Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas -43kg Navinkumar Patel İngiltere GRB GRB
kumite bay 13 yas -50kg
1. kumite bay 13 yas -50kg M. Merklin Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 13 yas -50kg Jimmy Čonka Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 13 yas -50kg Charly Feike Germany GER GER
3. kumite bay 13 yas -50kg Grant Smith Great Britain GRB GRB
kumite bay 13 yas +50kg
1. kumite bay 13 yas +50kg Anton Brodovskyy Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 13 yas +50kg Roman Pařez Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas +50kg F. Bruhn Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 13 yas +50kg Davids Springis Latvia LAT LAT
kumite bayan 12 yas -40kg
1. kumite bayan 12 yas -40kg N. Fomchenkova Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 12 yas -40kg P. Ernst Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 12 yas -40kg Kateřina Pechová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12 yas -40kg A. Sandsjö İsveç SWE SWE
kumite bayan 12 yas -45kg
1. kumite bayan 12 yas -45kg Begum Coskuner Turkiye TUR TUR
2. kumite bayan 12 yas -45kg Eliška Kváčová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12 yas -45kg Z.M. Abdelrauf Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 12 yas -45kg N. Fangase Danimarka DEN DEN
kumite bayan 12 yas +45kg
1. kumite bayan 12 yas +45kg Elif Ay Türkiye TUR TUR
2. kumite bayan 12 yas +45kg S. Maatong Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 12 yas +45kg Grischenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12 yas +45kg Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
kumite bayan 13 yas -40kg
1. kumite bayan 13 yas -40kg E.A. Hossam Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 13 yas -40kg Dijana Čatakovič Slovenya SLO SLO
kumite bayan 13 yas -45kg
1. kumite bayan 13 yas -45kg Merve Erdogan Turkiye TUR TUR
kumite bayan 13 yas +45kg
1. kumite bayan 13 yas +45kg Farida Abiyeva Azerbaijan AZE AZE
2. kumite bayan 13 yas +45kg Simona Kaliničenková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 13 yas +45kg M. Hussein Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 13 yas +45kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
kumite bay 14 yas -48kg
1. kumite bay 14 yas -48kg Armands Rozkalns Letonya LAT LAT
2. kumite bay 14 yas -48kg Abdullah Shaaban Kuveyt KUW KUW
3. kumite bay 14 yas -48kg M. Jurans Letonya LAT LAT
kumite bay 14 yas -55kg
1. kumite bay 14 yas -55kg Nikolajs Bodrovs Latvia LAT LAT
2. kumite bay 14 yas -55kg B.T. Nguyen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14 yas -55kg T. Ernigoj Slovenya SLO SLO
kumite bay 14 yas +55kg
1. kumite bay 14 yas +55kg S. Quliyev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 14 yas +55kg Jan Jabůrek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14 yas +55kg T. Koleganov Rusya RUS RUS
3. kumite bay 14 yas +55kg E. Samkovskiy Rusya RUS RUS
kumite bay 15 yas -55kg
1. kumite bay 15 yas -55kg R. Suleymanov Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 15 yas -55kg Z. Mohamadi Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 15 yas -55kg V. Anderson Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 15 yas -55kg M. Svendsen Danimarka DEN DEN
kumite bay 15 yas +55kg
1. kumite bay 15 yas +55kg Asiman Gurbanli Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 15 yas +55kg T. Al Kabali Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 15 yas +55kg A.A. Elbaset Mısır EGY EGY
3. kumite bay 15 yas +55kg O. Malov Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 14 yas -45kg
1. kumite bayan 14 yas -45kg Regina Rejžková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 14 yas -50kg
1. kumite bayan 14 yas -50kg Nuri Shaikh Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan 14 yas -50kg M.A. Hassam Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 14 yas -50kg N.A. Abdulla Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 14 yas -50kg Sarah Debus Germany GER GER
kumite bayan 14 yas +50kg
1. kumite bayan 14 yas +50kg Lenka Petříková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 14 yas +50kg H. Shah Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 14 yas +50kg A. Fangase Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14 yas +50kg C. Thorlaksen Danimarka DEN DEN
kumite bayan 15 yas -45kg
1. kumite bayan 15 yas -45kg Nicol Beláková Slovakia SVK SVK
kumite bayan 15 yas +50kg
1. kumite bayan 15 yas +50kg F. Abdullayeva Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bayan 15 yas +50kg R. Atef Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 15 yas +50kg C. Konradsen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 15 yas +50kg N. Troha Slovenya SLO SLO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg R. Vladimir Rusya RUS RUS
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Philipp Nestler Germany GER GER
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Emil Vohlert Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Starý Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg I. Tereshenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Cheyne Phillips Great Britain GRB GRB
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Gareth Hains Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay 16-17 yas -75kg C. Jacoby Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -75kg A. Ostergaard Danimarka DEN DEN
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg A.H. Abou Naem Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Marcel Müller Germany GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Orkhan Heydarli Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Tomáš Reichl Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Orkhan Heydarli Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN U. Akbarli Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN A.H. Abou Naem Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas OPEN C. Jacoby Danimarka DEN DEN
kumite bayan 16-17 yas -50kg
1. kumite bayan 16-17 yas -50kg Hunisha Patel Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Aynur Mammadova Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Z. Smith Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg P. Hoet Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg A. Lloyd Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Barbora Holubovská Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg Ramona Leis Germany GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg R. Anders Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Lucie Novotná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN B. Mammadovska Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Novotná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN R. Anders Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN A. Lloyd Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg N.A. Abdolla Mısır EGY EGY
2. kumite bay 18-20 yas -60kg K. Marek Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Eric Sagasser Germany GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -65kg V. Klimas Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Ondřej Kříž Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg D. Matveev Rusya RUS RUS
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Mario Peter Almanya GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -70kg N. Jonas Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Anis Maatoug Denmark DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -70kg C. Marek Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg S. Balayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Karl Codd Great Britain GRB GRB
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Noureddine Bouloum Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Viliam Križan Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg M.C. Mostafa Mısır EGY EGY
2. kumite bay 18-20 yas +80kg M. Svendsen Danimarka DEN DEN
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN M.O. Mustafa Mısır EGY EGY
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Noureddine Bouloum Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Karl Codd Great Britain GRB GRB
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Anis Maatoug Denmark DEN DEN
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Sarah Kudell Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg J. Weng Danimarka DEN DEN
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lydia Holler Germany GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sade-Maria Pirttinen Finland FIN FIN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Claudia Gabrich Germany GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kirstine Lind Danimarka DEN DEN
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Claudia Streifling Germany GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg I. Jacoby Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Julia Gromovaja Almanya GER GER
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jiří Svítek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay -60kg N.A. Abdolla Mısır EGY EGY
3. kumite bay -60kg V. Zelehov Ukrayna UKR UKR
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg M. Dimitry Rusya RUS RUS
2. kumite bay -65kg V. Madadov Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -65kg Mikki Ďurta Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -65kg Ondřej Kříž Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg D. Bischoff Almanya GER GER
2. kumite bay -70kg Anis Maatoug Denmark DEN DEN
3. kumite bay -70kg Novruz Aliyev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -70kg Jason P. Ledgister İngiltere GRB GRB
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg S. Babayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -75kg René Oerlemans Hollanda NED NED
3. kumite bay -75kg Noureddine Bouloum Danimarka DEN DEN
3. kumite bay -75kg L. Harzin Hollanda NED NED
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg G. Jensen İsveç SWE SWE
2. kumite bay -80kg J. Charter Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay -80kg Lukáš Frýdecký Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Collin F. Kaemmer Almanya GER GER
2. kumite bay +80kg R.D. Van der Kust Hollanda NED NED
3. kumite bay +80kg Vojtěch Aschenbrenner Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay +80kg František Mach Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN S. Albayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay OPEN František Mach Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay OPEN D. Bischoff Almanya GER GER
3. kumite bay OPEN D. Kruit Hollanda NED NED
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Sarah Kudell Almanya GER GER
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Lydia Holler Germany GER GER
2. kumite bayan -60kg Kirstine Lind Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan -60kg Claudia Gabrich Germany GER GER
3. kumite bayan -60kg T. Slott Danimarka DEN DEN
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Charlotte Foged Denmark DEN DEN
2. kumite bayan +60kg E. Babayeva Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bayan +60kg Julia Gromovaja Almanya GER GER
3. kumite bayan +60kg T. Yuksel Danimarka DEN DEN
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN E. Babayeva Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bayan OPEN Claudia Streifling Germany GER GER
3. kumite bayan OPEN Charlotte Foged Denmark DEN DEN
3. kumite bayan OPEN Lydia Holler Germany GER GER
kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN J. Singh Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN M. Hansen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN Roman Lysoněk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay veterans (41-45 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (41-45 yas) OPEN R.D. Van der Kust Hollanda NED NED
2. kumite bay veterans (41-45 yas) OPEN Collin F. Kaemmer Almanya GER GER
3. kumite bay veterans (41-45 yas) OPEN S. Mutueel Hollanda NED NED
3. kumite bay veterans (41-45 yas) OPEN I. Rigobert Hollanda NED NED
kumite bay veterans +45 yas OPEN
1. kumite bay veterans +45 yas OPEN René Oerlemans Hollanda NED NED
2. kumite bay veterans +45 yas OPEN J.F. van Dalen Hollanda NED NED
3. kumite bay veterans +45 yas OPEN Galkin Estonya EST EST
3. kumite bay veterans +45 yas OPEN Glizarov Rusya RUS RUS
kumite takýmlar bay -11 yas
1. kumite takýmlar bay -11 yas Almanya GER GER
2. kumite takýmlar bay -11 yas Ukrayna UKR UKR
kumite takýmlar bayan -11 yas
1. kumite takýmlar bayan -11 yas Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan -11 yas Ukrayna UKR UKR
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Almanya GER GER
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Danimarka DEN DEN
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Letonya LAT LAT
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Letonya LAT LAT
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Mısır EGY EGY
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Türkiye TUR TUR
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Azerbaycan AZE AZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Letonya LAT LAT
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Birleşik Krallık GRB GRB
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Birleşik Krallık GRB GRB
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
2. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
3. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Kofukan (DEN) DEN DEN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Ruše Cup 2020 15.02.2020
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır