KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budo Nord Open 2008 - 27.06.2008 - 29.06.2008

Město Eslöv
Stát Švédsko
Pořadatel Eslöv Shotokan Karate Academy
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 18
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
40.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) D. Borodavko Rusko RUS RUS
2. kata ml. žáci (8 let) A. Babic Švédsko SWE SWE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) Dominik Bartuška Česká republika CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) Tomáš Buzek Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) David Vilím Česká republika CZE CZE
kata ml. žáci (10 let)
1. kata ml. žáci (10 let) Amro M. Aly Aref Egypt EGY EGY
2. kata ml. žáci (10 let) Zakharienko Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (10 let) J. Hansen Dánsko DEN DEN
3. kata ml. žáci (10 let) Jakub Chochula Česká republika CZE CZE
kata ml. žáci (11 let)
1. kata ml. žáci (11 let) Tomáš Mušálek Česká republika CZE CZE
2. kata ml. žáci (11 let) I.O. Hrytsyshyn Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (11 let) Ali Albanay Kuvajt KUW KUW
3. kata ml. žáci (11 let) M. Baqer Kuvajt KUW KUW
kata ml. žákyně (7 let)
1. kata ml. žákyně (7 let) A. Goncharenko Rusko RUS RUS
2. kata ml. žákyně (7 let) E. Ivanova Rusko RUS RUS
3. kata ml. žákyně (7 let) Caroline Kümmel Německo GER GER
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) M. Wildenrath Dánsko DEN DEN
2. kata ml. žákyně (9 let) L. Krish Dánsko DEN DEN
3. kata ml. žákyně (9 let) L. Gözuoglu Švédsko SWE SWE
3. kata ml. žákyně (9 let) A. Protschenko Ukrajina UKR UKR
kata ml. žákyně (10 let)
1. kata ml. žákyně (10 let) Patricija Mierkalne Lotyšsko LAT LAT
2. kata ml. žákyně (10 let) K. Rigych Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10 let) Kay Polanová Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10 let) Iryna Veber Ukrajina UKR UKR
kata ml. žákyně (11 let)
1. kata ml. žákyně (11 let) Patricie Klapalová Česká republika CZE CZE
2. kata ml. žákyně (11 let) Tereza Mikudová Česká republika CZE CZE
3. kata ml. žákyně (11 let) S.A. Hussam Egypt EGY EGY
3. kata ml. žákyně (11 let) M. Pavlova Rusko RUS RUS
kata st. žáci (12 let)
1. kata st. žáci (12 let) Ahmed M. Aly Aref Egypt EGY EGY
2. kata st. žáci (12 let) Zeyad M. Osman Egypt EGY EGY
3. kata st. žáci (12 let) M. Almajadi Kuvajt KUW KUW
3. kata st. žáci (12 let) David Broda Česká republika CZE CZE
kata st. žáci (13 let)
1. kata st. žáci (13 let) Refaat Egypt EGY EGY
2. kata st. žáci (13 let) Ronald Prokeš Česká republika CZE CZE
3. kata st. žáci (13 let) Abdurrahman Buyukocak Turecko TUR TUR
3. kata st. žáci (13 let) Navinkumar Patel Anglie GRB GRB
kata st. žákyně (12 let)
1. kata st. žákyně (12 let) Anja Hladnik Slovinsko SLO SLO
2. kata st. žákyně (12 let) Eliška Kváčová Česká republika CZE CZE
3. kata st. žákyně (12 let) Z.M. Abdelrauf Egypt EGY EGY
3. kata st. žákyně (12 let) Kateřina Pechová Česká republika CZE CZE
kata st. žákyně (13 let)
1. kata st. žákyně (13 let) E.A. Hossam Egypt EGY EGY
2. kata st. žákyně (13 let) Alena Platilová Česká republika CZE CZE
3. kata st. žákyně (13 let) F. Ayyeva Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata st. žákyně (13 let) Pavla Čížková Česká republika CZE CZE
kata dorostenci (14 let)
1. kata dorostenci (14 let) Filip Saidl Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenci (14 let) Matěj Cvrk Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14 let) B.T. Nguyen Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14 let) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
kata dorostenci (15 let)
1. kata dorostenci (15 let) Mohamed M. Aly Aref Egypt EGY EGY
2. kata dorostenci (15 let) A.A. Elbaset Egypt EGY EGY
3. kata dorostenci (15 let) V. Anderson Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (15 let) R. Soleymanov Ázerbajdžán AZE AZE
kata dorostenky (14 let)
1. kata dorostenky (14 let) Nuri Shaikh Velká Británie GRB GRB
2. kata dorostenky (14 let) N.A. Abdulla Egypt EGY EGY
3. kata dorostenky (14 let) R.A. Fathy Egypt EGY EGY
3. kata dorostenky (14 let) Regina Rejžková Česká republika CZE CZE
kata dorostenky (15 let)
1. kata dorostenky (15 let) R.A. Ebrahim Egypt EGY EGY
2. kata dorostenky (15 let) N. Troha Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenky (15 let) H. Johnsson Velká Británie GRB GRB
3. kata dorostenky (15 let) S. Ridley Velká Británie GRB GRB
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Gareth Hains Velká Británie GRB GRB
3. kata junioři (16-17) Cheyne Phillips Anglie GRB GRB
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) R. Anders Velká Británie GRB GRB
2. kata juniorky (16-17) V. Swanston Velká Británie GRB GRB
3. kata juniorky (16-17) K. Holm Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) C. Lodsborg Dánsko DEN DEN
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Oleksii Kolesnyk Ukrajina UKR UKR
2. kata junioři (18-20) Cheyne Phillips Anglie GRB GRB
3. kata junioři (18-20) Gareth Hains Velká Británie GRB GRB
3. kata junioři (18-20) K. Larsen Dánsko DEN DEN
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Denisa Nováková Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (18-20) Kimberley Hughes Velká Británie GRB GRB
3. kata juniorky (18-20) E. Barker Velká Británie GRB GRB
3. kata juniorky (18-20) Lucie Náhlovská Česká republika CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi Česká republika CZE CZE
2. kata muži Miloslav Kabeš Česká republika CZE CZE
3. kata muži Oleksii Kolesnyk Ukrajina UKR UKR
3. kata muži Cheyne Phillips Anglie GRB GRB
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Hunisha Patel Velká Británie GRB GRB
3. kata ženy Kimberley Hughes Velká Británie GRB GRB
3. kata ženy B. Kapshtan Rusko RUS RUS
3. kata ženy Lucie Náhlovská Česká republika CZE CZE
kata veteráni (35-40 let)
1. kata veteráni (35-40 let) Miloslav Kabeš Česká republika CZE CZE
2. kata veteráni (35-40 let) S. Jinnah Dánsko DEN DEN
3. kata veteráni (35-40 let) K. Holtz Dánsko DEN DEN
3. kata veteráni (35-40 let) J. Singh Velká Británie GRB GRB
kata veteráni (40-45 let)
1. kata veteráni (40-45 let) A. Leshin Rusko RUS RUS
2. kata veteráni (40-45 let) E. Elizarov Rusko RUS RUS
kata veteráni +45 let
1. kata veteráni +45 let S. Helsted Dánsko DEN DEN
1. kata veteráni +45 let M. Johansen Dánsko DEN DEN
3. kata veteráni +45 let P. Andersson Švédsko SWE SWE
kata veteránky (35-40 let)
1. kata veteránky (35-40 let) M. Kirkeby Dánsko DEN DEN
kata veteránky (41-45 let)
1. kata veteránky (41-45 let) T. Kurland Dánsko DEN DEN
kata veteránky (46-50 let)
1. kata veteránky (46-50 let) J. Brunn Dánsko DEN DEN
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kuvajt KUW KUW
2. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Ukrajina UKR UKR
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Egypt EGY EGY
2. kata team st. žáci (12-13) Rusko RUS RUS
3. kata team st. žáci (12-13) Ukrajina UKR UKR
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Turecko TUR TUR
3. kata team st. žákyně (12-13) Ukrajina UKR UKR
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Egypt EGY EGY
2. kata team dorostenky (14-15) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Ukrajina UKR UKR
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Velká Británie GRB GRB
kata team muži
1. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata team muži Velká Británie GRB GRB
KUMITE
kumite ml. žáci (10 let) -33kg
1. kumite ml. žáci (10 let) -33kg Andriy Toroshanko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10 let) -33kg R. Erland Dánsko DEN DEN
3. kumite ml. žáci (10 let) -33kg R. Andersen Dánsko DEN DEN
3. kumite ml. žáci (10 let) -33kg Petr Kopecký Česká republika CZE CZE
kumite ml. žáci (10 let) -40kg
1. kumite ml. žáci (10 let) -40kg Daniel Deutsch Německo GER GER
2. kumite ml. žáci (10 let) -40kg E. Salimnov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite ml. žáci (10 let) -40kg Nico Föller Německo GER GER
3. kumite ml. žáci (10 let) -40kg Jakub Chochula Česká republika CZE CZE
kumite ml. žáci (10 let) +40kg
1. kumite ml. žáci (10 let) +40kg T. Sorensen Dánsko DEN DEN
kumite ml. žáci (11 let) -33kg
1. kumite ml. žáci (11 let) -33kg Mahdi Mohammad Ali Kuvajt KUW KUW
2. kumite ml. žáci (11 let) -33kg M. Baqer Kuvajt KUW KUW
3. kumite ml. žáci (11 let) -33kg I.O. Hrytsyshyn Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (11 let) -33kg Kieran Nunkoo Anglie GRB GRB
kumite ml. žáci (11 let) -40kg
1. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Petr Marschall Česká republika CZE CZE
2. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Viktor Muromtsev Rusko RUS RUS
3. kumite ml. žáci (11 let) -40kg Robin Herbig Německo GER GER
kumite ml. žáci (11 let) +40kg
1. kumite ml. žáci (11 let) +40kg Benjamin Köhler Německo GER GER
2. kumite ml. žáci (11 let) +40kg Ota Andörfer Česká republika CZE CZE
3. kumite ml. žáci (11 let) +40kg V. Amariev Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (11 let) +40kg Toni Stein Německo GER GER
kumite ml. žákyně (10 let) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg Iryna Veber Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg A. Protschenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg Natália Holbová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10 let) -35kg D. Matitsiv Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žákyně (10 let) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) -40kg O. Krysko Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žákyně (10 let) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10 let) +40kg S. Fangase Dánsko DEN DEN
2. kumite ml. žákyně (10 let) +40kg M. Vujic Švédsko SWE SWE
kumite ml. žákyně (11 let) -35kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) -35kg K. Rigych Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (11 let) -35kg Lisa Wohlfarth Německo GER GER
kumite ml. žákyně (11 let) -40kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) -40kg P. Ernst Velká Británie GRB GRB
kumite ml. žákyně (11 let) +40kg
1. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg I. Bruhn Dánsko DEN DEN
2. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg S.A. Hussam Egypt EGY EGY
3. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg Marija Larisa Agafonova Lotyšsko LAT LAT
3. kumite ml. žákyně (11 let) +40kg S. Fangase Dánsko DEN DEN
kumite st. žáci (12 let) -43kg
1. kumite st. žáci (12 let) -43kg S. Quliyev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite st. žáci (12 let) -43kg Arturs Keiselis Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci (12 let) -43kg V. Ampilogov Rusko RUS RUS
3. kumite st. žáci (12 let) -43kg V. Fomchenkov Rusko RUS RUS
kumite st. žáci (12 let) -50kg
1. kumite st. žáci (12 let) -50kg Ernst Velká Británie GRB GRB
2. kumite st. žáci (12 let) -50kg I. Golenya Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci (12 let) -50kg H. Berntsson Švédsko SWE SWE
3. kumite st. žáci (12 let) -50kg Marian Kulík Slovensko SVK SVK
kumite st. žáci (12 let) +50kg
1. kumite st. žáci (12 let) +50kg Rene Schomer Německo GER GER
3. kumite st. žáci (12 let) +50kg M. Almajadi Kuvajt KUW KUW
kumite st. žáci (13 let) -43kg
1. kumite st. žáci (13 let) -43kg A. Kadia Velká Británie GRB GRB
2. kumite st. žáci (13 let) -43kg Abdurrahman Buyukocak Turecko TUR TUR
3. kumite st. žáci (13 let) -43kg Dominik Bandas Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) -43kg Navinkumar Patel Anglie GRB GRB
kumite st. žáci (13 let) -50kg
1. kumite st. žáci (13 let) -50kg M. Merklin Dánsko DEN DEN
2. kumite st. žáci (13 let) -50kg Jimmy Čonka Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci (13 let) -50kg Charly Feike Německo GER GER
3. kumite st. žáci (13 let) -50kg Grant Smith Anglie GRB GRB
kumite st. žáci (13 let) +50kg
1. kumite st. žáci (13 let) +50kg Anton Brodovskyy Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci (13 let) +50kg Roman Pařez Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žáci (13 let) +50kg F. Bruhn Dánsko DEN DEN
3. kumite st. žáci (13 let) +50kg Davids Springis Lotyšsko LAT LAT
kumite st. žákyně (12 let) -40kg
1. kumite st. žákyně (12 let) -40kg N. Fomchenkova Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žákyně (12 let) -40kg P. Ernst Velká Británie GRB GRB
3. kumite st. žákyně (12 let) -40kg Kateřina Pechová Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (12 let) -40kg A. Sandsjö Švédsko SWE SWE
kumite st. žákyně (12 let) -45kg
1. kumite st. žákyně (12 let) -45kg Begum Coskuner Turecko TUR TUR
2. kumite st. žákyně (12 let) -45kg Eliška Kváčová Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (12 let) -45kg Z.M. Abdelrauf Egypt EGY EGY
3. kumite st. žákyně (12 let) -45kg N. Fangase Dánsko DEN DEN
kumite st. žákyně (12 let) +45kg
1. kumite st. žákyně (12 let) +45kg Elif Ay Turecko TUR TUR
2. kumite st. žákyně (12 let) +45kg S. Maatong Dánsko DEN DEN
3. kumite st. žákyně (12 let) +45kg Grischenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně (12 let) +45kg Anja Hladnik Slovinsko SLO SLO
kumite st. žákyně (13 let) -40kg
1. kumite st. žákyně (13 let) -40kg E.A. Hossam Egypt EGY EGY
2. kumite st. žákyně (13 let) -40kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
kumite st. žákyně (13 let) -45kg
1. kumite st. žákyně (13 let) -45kg Merve Erdogan Turecko TUR TUR
kumite st. žákyně (13 let) +45kg
1. kumite st. žákyně (13 let) +45kg F. Abiyeva Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite st. žákyně (13 let) +45kg Simona Kaliničenková Česká republika CZE CZE
3. kumite st. žákyně (13 let) +45kg M. Hussein Egypt EGY EGY
3. kumite st. žákyně (13 let) +45kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
kumite dorostenci (14 let) -48kg
1. kumite dorostenci (14 let) -48kg Armands Rozkalns Lotyšsko LAT LAT
2. kumite dorostenci (14 let) -48kg Abdullah Shaaban Kuvajt KUW KUW
3. kumite dorostenci (14 let) -48kg M. Jurans Lotyšsko LAT LAT
kumite dorostenci (14 let) -55kg
1. kumite dorostenci (14 let) -55kg Nikolajs Bodrovs Lotyšsko LAT LAT
2. kumite dorostenci (14 let) -55kg B.T. Nguyen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14 let) -55kg T. Ernigoj Slovinsko SLO SLO
kumite dorostenci (14 let) +55kg
1. kumite dorostenci (14 let) +55kg S. Quliyev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite dorostenci (14 let) +55kg Jan Jabůrek Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14 let) +55kg T. Koleganov Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14 let) +55kg E. Samkovskiy Rusko RUS RUS
kumite dorostenci (15 let) -55kg
1. kumite dorostenci (15 let) -55kg R. Suleymanov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite dorostenci (15 let) -55kg Z. Mohamadi Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenci (15 let) -55kg V. Anderson Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (15 let) -55kg M. Svendsen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (15 let) +55kg
1. kumite dorostenci (15 let) +55kg Asiman Gurbanli Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite dorostenci (15 let) +55kg T. Al Kabali Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenci (15 let) +55kg A.A. Elbaset Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (15 let) +55kg O. Malov Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenky (14 let) -45kg
1. kumite dorostenky (14 let) -45kg Regina Rejžková Česká republika CZE CZE
kumite dorostenky (14 let) -50kg
1. kumite dorostenky (14 let) -50kg Nuri Shaikh Velká Británie GRB GRB
2. kumite dorostenky (14 let) -50kg M.A. Hassam Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (14 let) -50kg N.A. Abdulla Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (14 let) -50kg Sarah Debus Německo GER GER
kumite dorostenky (14 let) +50kg
1. kumite dorostenky (14 let) +50kg Lenka Petříková Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14 let) +50kg H. Shah Velká Británie GRB GRB
3. kumite dorostenky (14 let) +50kg A. Fangase Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14 let) +50kg C. Thorlaksen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenky (15 let) -45kg
1. kumite dorostenky (15 let) -45kg Nicol Beláková Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (15 let) +50kg
1. kumite dorostenky (15 let) +50kg F. Abdullayeva Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite dorostenky (15 let) +50kg R. Atef Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (15 let) +50kg C. Konradsen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (15 let) +50kg N. Troha Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg R. Vladimir Rusko RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) -60kg Philipp Nestler Německo GER GER
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Emil Vohlert Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Starý Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg I. Tereshenko Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Cheyne Phillips Anglie GRB GRB
2. kumite junioři (16-17) -75kg Gareth Hains Velká Británie GRB GRB
3. kumite junioři (16-17) -75kg C. Jacoby Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -75kg A. Ostergaard Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg A.H. Abou Naem Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +75kg Marcel Müller Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) +75kg Orkhan Heydarli Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Tomáš Reichl Česká republika CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Orkhan Heydarli Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (16-17) BRH U. Akbarli Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) BRH A.H. Abou Naem Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) BRH C. Jacoby Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (16-17) -50kg
1. kumite juniorky (16-17) -50kg Hunisha Patel Velká Británie GRB GRB
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Aynur Mammadova Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Z. Smith Velká Británie GRB GRB
3. kumite juniorky (16-17) -55kg P. Hoet Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) -55kg A. Lloyd Velká Británie GRB GRB
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Barbora Holubovská Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Ramona Leis Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +55kg R. Anders Velká Británie GRB GRB
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Lucie Novotná Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH B. Mammadovska Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Novotná Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH R. Anders Velká Británie GRB GRB
3. kumite juniorky (16-17) BRH A. Lloyd Velká Británie GRB GRB
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg N.A. Abdolla Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (18-20) -60kg K. Marek Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Eric Sagasser Německo GER GER
2. kumite junioři (18-20) -65kg V. Klimas Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (18-20) -65kg Ondřej Kříž Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg D. Matveev Rusko RUS RUS
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Mario Peter Německo GER GER
2. kumite junioři (18-20) -70kg N. Jonas Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -70kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -70kg C. Marek Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg S. Balayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Karl Codd Anglie GRB GRB
3. kumite junioři (18-20) -75kg Noureddine Bouloum Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -75kg Viliam Križan Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg M.C. Mostafa Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (18-20) +80kg M. Svendsen Dánsko DEN DEN
kumite junioři (18-20) BRH
1. kumite junioři (18-20) BRH M.O. Mustafa Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (18-20) BRH Noureddine Bouloum Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) BRH Karl Codd Anglie GRB GRB
3. kumite junioři (18-20) BRH Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Sarah Kudell Německo GER GER
2. kumite juniorky (18-20) -53kg J. Weng Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Lydia Holler Německo GER GER
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Sade-Maria Pirttinen Finsko FIN FIN
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Claudia Gabrich Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Kirstine Lind Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Claudia Streifling Německo GER GER
2. kumite juniorky (18-20) +60kg I. Jacoby Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Julia Gromovaja Německo GER GER
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -60kg N.A. Abdolla Egypt EGY EGY
3. kumite muži -60kg V. Zelehov Ukrajina UKR UKR
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg M. Dimitry Rusko RUS RUS
2. kumite muži -65kg V. Madadov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -65kg Mikki Ďurta Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -65kg Ondřej Kříž Česká republika CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg D. Bischoff Německo GER GER
2. kumite muži -70kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -70kg Novruz Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -70kg Jason P. Ledgister Anglie GRB GRB
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg S. Babayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži -75kg René Oerlemans Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -75kg Noureddine Bouloum Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -75kg L. Harzin Nizozemsko NED NED
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg G. Jensen Švédsko SWE SWE
2. kumite muži -80kg J. Charter Velká Británie GRB GRB
3. kumite muži -80kg Lukáš Frýdecký Česká republika CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Collin F. Kaemmer Německo GER GER
2. kumite muži +80kg R.D. Van der Kust Nizozemsko NED NED
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner Česká republika CZE CZE
3. kumite muži +80kg František Mach Česká republika CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH S. Albayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži BRH František Mach Česká republika CZE CZE
3. kumite muži BRH D. Bischoff Německo GER GER
3. kumite muži BRH D. Kruit Nizozemsko NED NED
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Sarah Kudell Německo GER GER
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lydia Holler Německo GER GER
2. kumite ženy -60kg Kirstine Lind Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy -60kg Claudia Gabrich Německo GER GER
3. kumite ženy -60kg T. Slott Dánsko DEN DEN
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
2. kumite ženy +60kg E. Babayeva Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite ženy +60kg Julia Gromovaja Německo GER GER
3. kumite ženy +60kg T. Yuksel Dánsko DEN DEN
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH E. Babayeva Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite ženy BRH Claudia Streifling Německo GER GER
3. kumite ženy BRH Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy BRH Lydia Holler Německo GER GER
kumite veteráni (35-40 let) BRH
1. kumite veteráni (35-40 let) BRH J. Singh Velká Británie GRB GRB
2. kumite veteráni (35-40 let) BRH M. Hansen Dánsko DEN DEN
3. kumite veteráni (35-40 let) BRH Roman Lysoněk Česká republika CZE CZE
kumite veteráni (41-45 let) BRH
1. kumite veteráni (41-45 let) BRH R.D. Van der Kust Nizozemsko NED NED
2. kumite veteráni (41-45 let) BRH Collin F. Kaemmer Německo GER GER
3. kumite veteráni (41-45 let) BRH S. Mutueel Nizozemsko NED NED
3. kumite veteráni (41-45 let) BRH I. Rigobert Nizozemsko NED NED
kumite veteráni +45 let BRH
1. kumite veteráni +45 let BRH René Oerlemans Nizozemsko NED NED
2. kumite veteráni +45 let BRH J.F. van Dalen Nizozemsko NED NED
3. kumite veteráni +45 let BRH Galkin Estonsko EST EST
3. kumite veteráni +45 let BRH Glizarov Rusko RUS RUS
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci Německo GER GER
2. kumite team ml. žáci Ukrajina UKR UKR
kumite team ml. žákyně
1. kumite team ml. žákyně Ukrajina UKR UKR
2. kumite team ml. žákyně Ukrajina UKR UKR
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Německo GER GER
2. kumite team st. žáci Dánsko DEN DEN
3. kumite team st. žáci Velká Británie GRB GRB
3. kumite team st. žáci Lotyšsko LAT LAT
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Lotyšsko LAT LAT
2. kumite team st. žákyně Egypt EGY EGY
3. kumite team st. žákyně Turecko TUR TUR
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Rusko RUS RUS
3. kumite team dorostenci (14-15) Lotyšsko LAT LAT
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Velká Británie GRB GRB
2. kumite team junioři (16-17) Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Velká Británie GRB GRB
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite team juniorky (18-20) Velká Británie GRB GRB
kumite team muži
1. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite team muži KC Žatec CZE CZE
3. kumite team muži Kofukan (DEN) DEN DEN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite team ženy Solrod Karate Klub (DEN) DEN DEN

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Grand Prix Ústí n/L 2013 25.05.2013
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2013 04.05.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
GP Slovakia of Youth 2012 09.06.2012
Krokoyama Cup 2012 14.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk