KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi SKIF 2009 - 23.07.2009 - 29.07.2009

şehir Athény
Ülke Yunanistan
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 35
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 34
Puanlama 600-400-200-150-100-75-50-25


Beğenilme:
100.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 1x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas A. Arashov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata bay 10-11 yas A. Terbay SKIF Venezuela VEN VEN
3. kata bay 10-11 yas Javier Peterson SKIF Dominicana DOM DOM
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas I. Ofitserov SKIF Russia RUS RUS
2. kata bay 12-13 yas A. Bagdi SKI Hungary HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas B. Bostanov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Hiyori Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 12-13 yas L. Karagianni SKIF Greece GRE GRE
3. kata bayan 12-13 yas Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas A. Mirzayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kata bay 14-15 yas M. Rascon SKIF Mexico MEX MEX
3. kata bay 14-15 yas Livio Zanardo SKIF USA USA USA
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas S. Jovic SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata bayan 14-15 yas E. Szewczyk SKI Poland POL POL
3. kata bayan 14-15 yas S. Saccani SKI Swiss Federation SUI SUI
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas K. Yamagata SKIF Belgium BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Tural Baljanli SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kata bay 16-17 yas T. Visnovsky SKIF Belgium BEL BEL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Eirini Cristina Kavakopoulou SKIF Greece GRE GRE
2. kata bayan 16-17 yas H. Kruger SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Adriana Boga SKIF Romania ROM ROM
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas I. Sukhorukoy SKIF Russia RUS RUS
2. kata bay 18-19 yas Bart van de Wal SKIF Belgium BEL BEL
3. kata bay 18-19 yas C. Gruin SKIF Belgium BEL BEL
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas V. Paar SKI Austrian Federation AUT AUT
2. kata bayan 18-19 yas F. Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
3. kata bayan 18-19 yas R. Batista SKI Portugal POR POR
kata bay
1. kata bay Gogen Hayashi SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay Clay Morton SKIF USA USA USA
3. kata bay T. Sekine SKIF Japan JPN JPN
kata bayan
1. kata bayan Emi Komatsu SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan N. Vidal SKIF Dominicana DOM DOM
3. kata bayan Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Jaime Wong SKIF USA USA USA
2. kata bay Masters U50 Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
3. kata bay Masters U50 Y. Oketani SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
2. Kata Men Masters U60 Y. Dewindt SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata Men Masters U60 Paolo Lusvardi SKI-I Italy ITA ITA
kata Masters bayan 45+
1. kata Masters bayan 45+ C. Garcia Peri SKIF Spain ESP ESP
2. kata Masters bayan 45+ Lorri Porter SKIF USA USA USA
3. kata Masters bayan 45+ Ioulia Lionti SKIF Greece GRE GRE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bay SKIF Ukraine UKR UKR
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
2. kata takýmlar bayan SKIF Greece GRE GRE
3. kata takýmlar bayan SKIF Slovenia SLO SLO
kata takýmlar bay masters
1. kata takýmlar bay masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata takýmlar bay masters SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bay masters SKIF Greece GRE GRE
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN T. Kushi SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -12 yas OPEN S. Seidakhmetov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bay -12 yas OPEN E. Melis SKI Hungary HUN HUN
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN R. Ferrer SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite bayan -12 yas OPEN I. Pacheco SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bayan -12 yas OPEN L. Vorschyova SKIF Russia RUS RUS
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN J. Gerrero SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Gabar Aev SKIF Russia RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas OPEN C. Koikas SKI Australia AUS AUS
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN C. Fiqueira SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Trina Oree SKI South Africa SAR SAR
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kim De Groof SKIF Belgium BEL BEL
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Rok Ojsteršek SKIF Slovenia SLO SLO
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Z. Voda SKI Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Grega Teršek SKIF Slovenia SLO SLO
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN I. De Jonge SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN N. Rouessart SKI Australia AUS AUS
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Farida Abiyeva SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN R. M. Zada SKKIF UK GRB GRB
2. kumite bay 16-17 yas OPEN W. Frike SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jonas Pallesen SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN A. Bostanova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eleni Papadimitriou SKIF Greece GRE GRE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Adriana Boga SKIF Romania ROM ROM
kumite bay 18-19 yas OPEN
1. kumite bay 18-19 yas OPEN S. Lanzoni SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bay 18-19 yas OPEN A. Topuria SKIF Georgia GEO GEO
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Aykhan Mamayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite bayan 18-19 yas OPEN
1. kumite bayan 18-19 yas OPEN Louise Fensholdt SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite bayan 18-19 yas OPEN P. Cervantes SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN R. Batista SKI Portugal POR POR
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
2. kumite bay -65kg Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay -65kg C. Dinica SKIF Romania ROM ROM
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -75kg Andrés Pirela SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bay -75kg M. Kosaka SKIF Japan JPN JPN
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg G. Arkania SKIF Georgia GEO GEO
2. kumite bay +75kg M. Cristea SKIF Romania ROM ROM
3. kumite bay +75kg P. O. Guna Matei SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg T. Wakizaka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan -60kg Tamar Melua SKIF Georgia GEO GEO
3. kumite bayan -60kg Claudia Nitu SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Yoly Guillen SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite bayan +60kg Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite bayan +60kg I. Sheroziya SKIF Georgia GEO GEO
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. kumite Masters bay U50 O. Rashba Levy S.K.I. Israel ISR ISR
3. kumite Masters bay U50 N. Ueda SKIF Japan JPN JPN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bay SKIF Venezuela VEN VEN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKIF Georgia GEO GEO
2. kumite takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
3. kumite takýmlar bayan SKIF Romania ROM ROM
kumite team Masters bay
1. kumite team Masters bay SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite team Masters bay SKIF Uruguay URY URY
3. kumite team Masters bay SKIF USA USA USA
Kata Girls U12
1. Kata Girls U12 L. Borschyona SKIF Russia RUS RUS
2. Kata Girls U12 I. Pacheco SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata Girls U12 R. Ferrer SKIF Venezuela VEN VEN
Kata Men Masters U45
1. Kata Men Masters U45 J. Fernandez SKIF Spain ESP ESP
2. Kata Men Masters U45 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
3. Kata Men Masters U45 Fiorigi Vavala SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata Women Masters U45
1. Kata Women Masters U45 Oneida Betancour SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kata Women Masters U45 Sabrina Mangani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Women Masters U45 Fabiola Rebolledo SKIF Venezuela VEN VEN
Kata Men Masters U55
1. Kata Men Masters U55 A. Zhilyakov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Kata Men Masters U55 Serhii Denysenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata Men Masters U55 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
Kata Women Masters U55
1. Kata Women Masters U55 Jacqui O'Shea SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata Women Masters U55 Daniela Carmine SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Women Masters U55 Luisa Diaz SKIF Venezuela VEN VEN
Kata Women Masters U60
1. Kata Women Masters U60 Georgette Dyett SKI Australia AUS AUS
2. Kata Women Masters U60 Thais Gimon SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata Women Masters U60 M. Amprino SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U65
1. Kata Men Masters U65 Teruaki Hosokawa SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Men Masters U65 Kiei Gibo SKIF Peru PER PER
Kata Women Masters U65
1. Kata Women Masters U65 Mieko Sato SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters U70
1. Kata Men Masters U70 Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata Men Masters U70 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Men Masters U70 Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
Kata Women Masters U70
1. Kata Women Masters U70 P. Karpovski SKIF USA USA USA
Kata Men Masters 70+
1. Kata Men Masters 70+ P. Kwok SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kata Men Masters 70+ Francis Fong SKIF USA USA USA
Kata Women Masters 70+
1. Kata Women Masters 70+ Perla Fernandez SKIF Uruguay URY URY
2. Kata Women Masters 70+ J. Harris SKIF Karate Canada CAN CAN
Kumite Men Masters U45
1. Kumite Men Masters U45 M. Goodarzi SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Men Masters U45 A. Azizov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite Men Masters U45 M. Ionita SKIF Romania ROM ROM
Kumite Men Masters U55
1. Kumite Men Masters U55 Stef Eyckens SKIF Belgium BEL BEL
2. Kumite Men Masters U55 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U55 Julio Vargas SKIF Chile CHL CHL
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 F. Marini SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Men Masters U60 Marco Bartolini Gaggio SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U60 Paolo Lusvardi SKI-I Italy ITA ITA
Kumite Men Masters U65
1. Kumite Men Masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Men Masters U65 G. Housden SKKIF UK GRB GRB
3. Kumite Men Masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
Kumite Men Masters 65+
1. Kumite Men Masters 65+ Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kumite Men Masters 65+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters 65+ Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
Kumite Team Mixed Yakusoku U100
1. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 S.K.I. Israel ISR ISR
Kumite Team Mixed Yakusoku 100+
1. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
Kata Team Mixed 150+
1. Kata Team Mixed 150+ SKIF Ukraine UKR UKR
2. Kata Team Mixed 150+ SKKIF UK GRB GRB
Grand Champion Men
1. Grand Champion Men Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
2. Grand Champion Men Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
3. Grand Champion Men G. Arkania SKIF Georgia GEO GEO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
Dünya sampiyonasi SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
Dünya sampiyonasi SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
Dünya sampiyonasi SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır