KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2012 - 03.03.2012 - 04.03.2012

şehir Łódź
Ülke Polonya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 54
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 11
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
52.78%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 18x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Miloš Lacika Slovakia SVK SVK
2. kata bay -9 yas Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay -9 yas Vladyslav Momotenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay -9 yas Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata bay -9 yas Vladyslav Naumets Ukrayna UKR UKR
5. kata bay -9 yas Maksym Rodionov Ukrayna UKR UKR
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Oguzkhan Khallyyev Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 10-11 yas Andrii Chevgoniuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay 10-11 yas Artem Sereda Ukraine UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Petro Bogusevych Ukraine UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Oleksandr Zhumiga Ukrayna UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Katarína Langová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Daria Barbytska Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata bayan -9 yas Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Simona Prpičová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Gabriela Maruniaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Dominika Bogárová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Alina Nigeruk Ukraine UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bayan 10-11 yas Anna Vakhovska Ukrayna UKR UKR
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Slovakia SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Volodymyr Alvadzhy Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Nikita Tyukh Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 12-13 yas Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bay 12-13 yas Mykyta Malyarchuk Ukrayna UKR UKR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alexandra Galetová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Nataša Dolníková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Olga Khallyyeva Ukrayna UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Yegor Romaniuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Nikita Tyukh Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 14-15 yas Krystian Świrski Samuraj Szczecin POL POL
7. kata bay 14-15 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 14-15 yas Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kata bayan 14-15 yas Viktória Kučerová Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 14-15 yas Magdalena Kubatek Poland POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Sara Karwot KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Jodie Russel Preston Karate Club GRB GRB
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Bogdan Goncharenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 16-17 yas Efim Shlamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bay 16-17 yas Michał Jaśkowiec LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Bartosz Mączka Poland POL POL
7. kata bay 16-17 yas Przemysław Skwarko Poland POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 16-17 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
7. kata bayan 16-17 yas Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Katarzyna Stasiak Poland POL POL
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Volodymyr Goloveshko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 18-20 yas Dawid Srokowski Polonya POL POL
5. kata bay 18-20 yas Dawid Gaweł Poland POL POL
5. kata bay 18-20 yas Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
7. kata bay 18-20 yas Bartosz Mączka Poland POL POL
7. kata bay 18-20 yas Maciej Semak Polonya POL POL
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan 18-20 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kata bayan 18-20 yas Katarzyna Stasiak Poland POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Natalia Suchy KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bay Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata bay Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
5. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
5. kata bay Łukasz Wolny Polonya POL POL
7. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata bay Marian Paradivskyi Ukrayna UKR UKR
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata bayan Berenika Prządka Polonya POL POL
7. kata bayan Sandra Carr Preston Karate Club GRB GRB
7. kata bayan Amber Jenkins Kugatsu Karate SCO SCO
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata takýmlar bay -11 yas Ukrayna UKR UKR
3. kata takýmlar bay -11 yas Rusya RUS RUS
3. kata takýmlar bay -11 yas Swarzędzki Klub Karate-Do (POL) POL POL
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan -11 yas Ukrayna UKR UKR
3. kata takýmlar bayan -11 yas Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -11 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata takýmlar bayan -11 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kata takýmlar bayan -11 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
7. kata takýmlar bayan -11 yas ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Ukrayna UKR UKR
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata takýmlar bay 12-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Ukrayna UKR UKR
5. kata takýmlar bay 12-13 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
7. kata takýmlar bay 12-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
5. kata takýmlar bayan 12-13 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Polonya POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Polonya POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Polonya POL POL
2. kata takýmlar bay Polonya POL POL
3. kata takýmlar bay Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -30kg
1. kumite bay 7-9 yas -30kg Miloš Lacika Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 7-9 yas -30kg Jakub Poliak Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Ethan Day EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Igor Hauser Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Matviy Kharchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Daniil Zadorozhnyi Ukraine UKR UKR
kumite bay 7-9 yas -35kg
1. kumite bay 7-9 yas -35kg Nikita Meshcheriakov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -35kg Danyyil Mayyer Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Filip Przybylski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Volodymyr Solonka Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Vladyslav Lilo Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Łukasz Tuz Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 7-9 yas +35kg
1. kumite bay 7-9 yas +35kg Leonid Khomskyi Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +35kg Oleg Stetsiv Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +35kg Ľubomír Demský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas +35kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 7-9 yas +35kg Vladislav Steshenko Rusya RUS RUS
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Oleksandr Zhumiga Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -34kg Alexander Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg Michal Henrich Gažo Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -34kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -34kg Denys Dorosh Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -34kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Matúš Hudec Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Vitaliy Bendyna Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Petro Bogusevych Ukraine UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Mykyta Bochkarov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -12 yas -40kg Damian Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -12 yas -40kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Serafym Sych Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Ievgenii Ocheredko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Adrián Rerko Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -12 yas +40kg Konrad Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -12 yas +40kg Dawid Szymański KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Daria Barbytska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Katarína Langová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Petra Ščevlíková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Sonia Perminova Rusya RUS RUS
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Sára Krivdová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Karyna Iziurová Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Daryna Podvalna Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Klaudia Rachwał Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Lujza Kalčoková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -34kg Oksana Bazeliuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -12 yas -34kg Polina Kondaurova Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -12 yas -34kg Gabriela Maruniaková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -34kg Kristina Bilkova Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -12 yas -34kg Katarzyna Podkowa WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Alina Nigeruk Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan -11 yas -40kg Mercedes Nehilová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Polina Savuszkina Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -11 yas -40kg Sára Slobodová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bayan -11 yas -40kg Mirella Wieczorek WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Martina Ďalogová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas +40kg Nina Jelžová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -11 yas +40kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas +40kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Łukasz Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Imrich Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Julian Enrik Smoliga Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikita Gryshko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Ivan Yamburenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Nikita Grekhovodov Vagr Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Maksym Mazur Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Maxim Spiridonov Rusya RUS RUS
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Matúš Siladi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Anton Tymchenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Michal Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Ihor Huralsky Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Michał Kałużny Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Norbert Faltus Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Attila Jóba Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Patrik Palušák Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Andreas Schwartz Taifu DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Oskar Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Valentyn Zabara Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Romana Gáboríková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Julia Derebecka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -43kg Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -43kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rebeka Vidová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iryna Yashchyshyn Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Olga Khallyyeva Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anastasiia Kim Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Viktoria Omelchenko Ukraine UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Olga Pidvysotska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Caroline Alberg Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolina Klepacka Kaisho Karate POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Oleksandr Firstov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Rafał Królewski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Mykyta Ianchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Oleksandr Kanarskyi Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Konstiantyn Liskovskyi Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Grzegorz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Rami Tsukanov Ukrayna UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Szymon Stawiarski Poland POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Bartłomiej Jenerowicz PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Alfie Powell EKKA Mick Blackwell ENG ENG
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Kiss Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Buday Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Mateusz Netter UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Artem Kucharchuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Alex Konstantinowskij Rusya RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Erik Erdész Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Viktor Muromtsev Rusya RUS RUS
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Paweł Jancewicz Polonya POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Bartosz Kaczor Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Anatoliy Glushchenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Artem Lustenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksym Dudak Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Michał Chojnowski Poland POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ivan Romaszenko Rusya RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Elżbieta Wołkowycka Poland POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Silva Červená Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Michalina Kanoza KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dorota Banaszczyk Poland POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Justyna Pastewska Poland POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marianna Marčanová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Daniella Rothmann Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Evgeniya Kondratyeva Rusya RUS RUS
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Weronika Lisowska Samuraj Szczecin POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tatyana Marisenkova Rusya RUS RUS
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Weronika Grębowiec WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Camilla Holst Taifu DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Natalia Stubba Poland POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Szymon Stawiarski Poland POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Przemysław Skwarko Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień Poland POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Szczygieł KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Connor Jenkins Kugatsu Karate SCO SCO
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Daniel Szabo EKKA Mick Blackwell ENG ENG
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Timmi Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Radoslaw Białek Poland POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Benjamin Hermansen Taifu DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Aleksander Kuta Andrex Elbląg POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Artem Rybalka Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislav Lapa Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Działoszyński LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Sergiy Obukhov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dawid Stubba Poland POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Anton Vashchuk Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Szymon Ołowski Poland POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Mateusz Kolodziejczyk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Mariusz Jan Korowaj Poland POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anastasiya Brylko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isabell Niemi Taifu DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Vira Fedorchenko Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Dominika Wyszyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Justyna Pastewska Poland POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Karolina Trepka KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Poland POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dorota Banaszczyk Poland POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sylwia Misiak Andrex Elbląg POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Emily Appleby İngiltere ENG ENG
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jaroslava Baňasová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martyna Chróściak Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Zawierta Poland POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Justyna Szmajdka UKS Osir Kleczew POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Rhian Duffy EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Heidi Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolina Caban Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzanna Wybraniec KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Christian Olsen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Dariusz Sworeń Poland POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Mateusz Leonik Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Bartosz Głowacki Poland POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Artem Zhegaluk Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Teagarajan Kunasakaran Malezya MAS MAS
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Morten Rytter Meisner Danimarka DEN DEN
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Sergii Bigun Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Mateusz Chmielewski Polonya POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Michał Bąbos Poland POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Vitalii Logvinenko Ukraine UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Herolind Nishevci Arnavutluk KOS KOS
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Magdalena Nowakowska Poland POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Monika Turlinska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Halina Melnyk Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jefry Krishnan Shakila Salni Malezya MAS MAS
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kinga Turlińska Poland POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Agata Uwijała Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sandra Zagrabska Poland POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Loganeshaa Rao Ramarow Malezya MAS MAS
2. kumite bay -60kg Christopher James Harris EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite bay -60kg Kunasilan Lakanathan Malezya MAS MAS
3. kumite bay -60kg Patryk Legut Poland POL POL
5. kumite bay -60kg Igor Martyniuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -60kg Ihor Uhnich Ukrayna UKR UKR
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Shaharudin Jamaludin Malezya MAS MAS
5. kumite bay -67kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bay -67kg Dariusz Sworeń Poland POL POL
7. kumite bay -67kg Sebastian Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite bay -67kg Gavin Williams EKKA Mick Blackwell ENG ENG
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Teagarajan Kunasakaran Malezya MAS MAS
3. kumite bay -75kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Anton Semchenko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -75kg Kamil Rosiński Poland POL POL
7. kumite bay -75kg Daniel Tuszyński Poland POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Oleksandr Dozhuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -84kg Piotr Bartuzel Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bay -84kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -84kg Oleg Iastrebov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -84kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -84kg Sergii Oshchepkov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -84kg Kamil Warda Poland POL POL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Rudik Sagrunov Gürcistan GEO GEO
2. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Michał Bąbos Poland POL POL
3. kumite bay +84kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
5. kumite bay +84kg Mateusz Kaczyński Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay +84kg Bartosz Wzorek Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kumite bay +84kg Mark Mcmahon Welsh Bushi Kai WAL WAL
7. kumite bay +84kg Tomasz Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay OPEN Sergii Oshchepkov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Sergii Bigun Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Valerii Stepanchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay OPEN Ivan Drozd Ukraine UKR UKR
5. kumite bay OPEN Oleksandr Kostnikov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay OPEN Sergii Berezniak Ukraine UKR UKR
7. kumite bay OPEN Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Magdalena Nowakowska Poland POL POL
3. kumite bayan -50kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite bayan -50kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan -50kg Zuzana Vorčáková KK Trstená SVK SVK
7. kumite bayan -50kg Justine Lennon Kugatsu Karate SCO SCO
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Maryna Pustovit Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan -55kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Halina Melnyk Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Poland POL POL
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Jefry Krishnan Shakila Salni Malezya MAS MAS
5. kumite bayan -61kg Martyna Albanowska UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite bayan -61kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kamila Warda Poland POL POL
2. kumite bayan -68kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -68kg Patrycja Grześkowiak Polonya POL POL
5. kumite bayan -68kg Berenika Prządka Polonya POL POL
7. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Jamalliah Jamaludin Malezya MAS MAS
3. kumite bayan +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite bayan +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Mariia Bogach Ukrayna UKR UKR
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Kamila Warda Poland POL POL
2. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan OPEN Jefry Krishnan Shakila Salni Malezya MAS MAS
5. kumite bayan OPEN Patrycja Grześkowiak Polonya POL POL
5. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Justyna Katarzyna Gradowska Poland POL POL
7. kumite bayan OPEN Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas KKS Lębork POL POL
5. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Polonya POL POL
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Polonya POL POL
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Rusya RUS RUS
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kumade Łódź (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Polonya POL POL
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
7. kumite takýmlar bay 16-17 yas Andrex Elbląg (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas EKKA Mick Blackwell (ENG) ENG ENG
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Malezya MAS MAS
3. kumite takýmlar bay Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Malezya MAS MAS
3. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan Ukrayna UKR UKR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır