KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2014 - 11.01.2014

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 136
Kluby 22
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
39.58%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Drobný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Benny Nemanský SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Šindelář KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tadeáš Klepač Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Janáček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jaromír Kubát Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite muži -84kg Josef Král Karate Polička CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Josef Král Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk