KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 - 19.11.2011

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 340
Závodníci v kategoriích 400
Kluby 44
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
48.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 160x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kata žáci 12-14 let Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -48kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Lenka Přibylová EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Jolanka Hamadová Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Magda Pidrmanová Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jan Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Natálie Peroutková Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Jakub Lejsek Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Adéla Mehičová Karate Černošice CZE CZE
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite žákyně 12-14 let +48kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +48kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) William Seifert Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jan Daněk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Šárka Janšová KC Podbořany CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Radim Kafka KC Podbořany CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata žákyně 12-14 let Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let -48kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Miriam Stroffová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kata team žákyně (7-13) MDDM Ostrov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Pecková MDDM Ostrov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eva Kadeřábková MDDM Ostrov CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite žákyně 12-14 let -48kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -60kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenci 15-17 let Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
1. kata ml. žákyně (7-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valerie Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite žákyně 12-14 let +48kg Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Bohuslav SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vojtěch Mikuláš SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -40kg Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Marek Boura SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kamila Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Artur Nazaruk SKC Louny CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
1. kata dorostenky 15-17 let Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Minárik Sport Relax CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let +60kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -60kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -40kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kata dorostenci 15-17 let Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -48kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +48kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kata žáci 12-14 let Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite žáci 12-14 let -50kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Michal Cimbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let -50kg Benedikt Spálovský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite žáci 12-14 let +60kg Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata dorostenky 15-17 let Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk