KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2015 - 26.09.2015

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 290
Kluby 34
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Václav Krátký KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Marek Jalůvka Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Šimon Zwilling Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vojtěch Kopal Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Grman KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Král Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Ručka Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Radovan Skaličan KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Radovan Skaličan KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Beneš KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Simona Brychtová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Renata Vlachová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Johana Bečková Kasr Žamberk CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Patryk Stohnij KKS Tora Legnica POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Malinski KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Oliwia Golek KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Monika Vencálková KK Jeseník CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vacková KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Feifer Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Haltmar KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hrdinová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jiří Šrámek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Antošová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata muži David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Monika Salfická Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Žaneta Ručková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) Karatedo Němčice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Mateusz Jasinowski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Kacper Rodziewicz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Wasilewski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Zeman Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jan Kalfič Lav Pula CRO CRO
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Aleš Hrdina KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Bartosz Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tomáš Veselý KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Kalfič Lav Pula CRO CRO
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Valčík KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dawid Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Ivan Udovič Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Lukáš Bradáč GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zdeněk Hylmar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Albert Dřímal KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Beneš KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Moris Trbulin Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ivan Tuka Lav Pula CRO CRO
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ivan Udovič Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maksymilian Pietrzyk KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Moris Trbulin Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Mikule GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maciej Mulawa KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Moravec KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Jana Kalfič Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Donátová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavlína Škaldová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Julia Zdobylak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Mateusz Miasik Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Malinski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Krzysztof Ogurek KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Patryk Stohnij KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Bacia Bartosz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Lukasz Lowicki Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anita Lis Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Oliwia Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Šprincová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Haltmar KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Piotr Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dawid Jastryebski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukasz Kuziak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magda Koziol Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Roksana Wojciechowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Artur Trubicki KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite muži -84kg Mateusz Szczygieł KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži -84kg David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk