KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ruše Cup 2020 - 15.02.2020

şehir Ruše
Ülke Slovenya
Organizasyon SKIF Slovenia
Yarışmacılar 450
Kulüpler 28
Ülkeler 7
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-9-6-3


Beğenilme:
0%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 0x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata male -8 years 9.-8.kyu
1. kata male -8 years 9.-8.kyu Rijan Fujs Tromejnik Kuzma SLO SLO
2. kata male -8 years 9.-8.kyu Yurii Yakymets Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata male -8 years 9.-8.kyu Alex Valenčak Š.D. Ruše SLO SLO
4. kata male -8 years 9.-8.kyu Žiga Vidovič Š.D. Ruše SLO SLO
kata male -8 years 7.-1.kyu
1. kata male -8 years 7.-1.kyu Damir Kasurin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata male -8 years 7.-1.kyu Staš Kokalj Atom Domžale SLO SLO
3. kata male -8 years 7.-1.kyu Iva Vasylevskyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata male -8 years 7.-1.kyu Filip Pavlič DLBK Pernica SLO SLO
kata male 8-10 years 9.-7.kyu
1. kata male 8-10 years 9.-7.kyu Uroš Daljevič TKF Slovenija SLO SLO
2. kata male 8-10 years 9.-7.kyu Ajdin Kuč Brčko BIH BIH
3. kata male 8-10 years 9.-7.kyu Stefan Slavevski SKIF Serbia SRB SRB
4. kata male 8-10 years 9.-7.kyu Alex Valenčak Š.D. Ruše SLO SLO
kata male 8-10 years 6.-1.kyu
1. kata male 8-10 years 6.-1.kyu Raul Maier SKIF Romania ROM ROM
2. kata male 8-10 years 6.-1.kyu Staš Kokalj Atom Domžale SLO SLO
3. kata male 8-10 years 6.-1.kyu Kristijan Peršin SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata male 8-10 years 6.-1.kyu Liam Letič Atom Domžale SLO SLO
kata male 10-12 years 9.-6.kyu
1. kata male 10-12 years 9.-6.kyu Uroš Markovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata male 10-12 years 9.-6.kyu Peter Samaradžič SKIF Serbia SRB SRB
3. kata male 10-12 years 9.-6.kyu Darius Branea SKIF Romania ROM ROM
4. kata male 10-12 years 9.-6.kyu Aljaž Koban DLBK Pernica SLO SLO
kata male 10-12 years 5.-1.kyu
1. kata male 10-12 years 5.-1.kyu Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata male 10-12 years 5.-1.kyu Makariy Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata male 10-12 years 5.-1.kyu Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata male 10-12 years 5.-1.kyu David Birsan SKIF Romania ROM ROM
kata female -8 years 9.-8.kyu
1. kata female -8 years 9.-8.kyu Barbara Gavran SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata female -8 years 9.-8.kyu Zoja Robič Š.D. Ruše SLO SLO
kata female -8 years 7.-1.kyu
1. kata female -8 years 7.-1.kyu Eva Grah Tromejnik Kuzma SLO SLO
kata female 8-10 years 9.-7.kyu
1. kata female 8-10 years 9.-7.kyu Helena Vukmirovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata female 8-10 years 9.-7.kyu Antonia Costea SKIF Romania ROM ROM
3. kata female 8-10 years 9.-7.kyu Laura Horvat Š.D. Ruše SLO SLO
4. kata female 8-10 years 9.-7.kyu Ariana Lazar SKIF Romania ROM ROM
kata female 8-10 years 6.-1.kyu
1. kata female 8-10 years 6.-1.kyu Alexia Tanasescu SKIF Romania ROM ROM
2. kata female 8-10 years 6.-1.kyu Alina Kozhushko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata female 8-10 years 6.-1.kyu Sofia Chuzhba Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata female 8-10 years 6.-1.kyu Katarina Koren Selnica ob Dravi SLO SLO
kata female 10-12 years 9.-6.kyu
1. kata female 10-12 years 9.-6.kyu Roberta Bekesi SKIF Romania ROM ROM
2. kata female 10-12 years 9.-6.kyu Mila Mitrovič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata female 10-12 years 9.-6.kyu Dunja Jeremič SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata female 10-12 years 9.-6.kyu Stela Kostanjevec DLBK Pernica SLO SLO
kata female 10-12 years 5.-1.kyu
1. kata female 10-12 years 5.-1.kyu Lana Križman SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata female 10-12 years 5.-1.kyu Maša Hrvatin TKF Slovenija SLO SLO
3. kata female 10-12 years 5.-1.kyu Rebeka Cerkvenik Petrarca TKF Slovenija SLO SLO
4. kata female 10-12 years 5.-1.kyu Denisa Albu SKIF Romania ROM ROM
kata male 12-14 years 9.-6.kyu
1. kata male 12-14 years 9.-6.kyu Damir Stojkovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata male 12-14 years 9.-6.kyu Laurentiu Anghel SKIF Romania ROM ROM
3. kata male 12-14 years 9.-6.kyu Gabrijel Vatovec SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata male 12-14 years 9.-6.kyu Filip Marič SKIF Serbia SRB SRB
kata male 12-14 years 5.-1.kyu
1. kata male 12-14 years 5.-1.kyu Mario Ovidiu Slabu SKIF Romania ROM ROM
2. kata male 12-14 years 5.-1.kyu Robert Rosca SKIF Romania ROM ROM
3. kata male 12-14 years 5.-1.kyu Markiian Datsyshyn Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata male 12-14 years 5.-1.kyu Nace Bojgat Selnica ob Dravi SLO SLO
kata female 12-14 years 9.-6.kyu
1. kata female 12-14 years 9.-6.kyu Gala Kavur TKF Slovenija SLO SLO
2. kata female 12-14 years 9.-6.kyu Lena Lenarčič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata female 12-14 years 9.-6.kyu Gaja Tlahaolang Atom Domžale SLO SLO
4. kata female 12-14 years 9.-6.kyu Diana Mozharivska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata female 12-14 years 5.-1.kyu
1. kata female 12-14 years 5.-1.kyu Emilija Malena Martinuzzi SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata female 12-14 years 5.-1.kyu Soufia Ezzakani Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata female 12-14 years 5.-1.kyu Stanislava Kovalska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata female 12-14 years 5.-1.kyu Teja Rebec TKF Slovenija SLO SLO
kata male 13-17 years 9.-4.kyu
1. kata male 13-17 years 9.-4.kyu Anton Vlasenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata male 13-17 years 9.-4.kyu Kyrylo Balabukha Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata male 13-17 years 9.-4.kyu Olexiy Ustyuzhanin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata male 13-17 years 9.-4.kyu Valek Bor SZTK Slovenija SLO SLO
kata male 13-17 years 3.kyu-DAN
1. kata male 13-17 years 3.kyu-DAN Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata male 13-17 years 3.kyu-DAN David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata male 13-17 years 3.kyu-DAN Alex Gabriel Marin SKIF Romania ROM ROM
4. kata male 13-17 years 3.kyu-DAN Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata female 13-17 years 9.-4.kyu
1. kata female 13-17 years 9.-4.kyu Eva Griparič SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata female 13-17 years 9.-4.kyu Mariia Fetisova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata female 13-17 years 9.-4.kyu Yelyzaveta Fomenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata female 13-17 years 9.-4.kyu Lea Rituper Gornji Petrovci SLO SLO
kata female 13-17 years 3.kyu-DAN
1. kata female 13-17 years 3.kyu-DAN Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata female 13-17 years 3.kyu-DAN Diana Arakcheieva Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata female 13-17 years 3.kyu-DAN Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata female 13-17 years 3.kyu-DAN Mariia Kushnarenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata men 9.-4.kyu
1. kata men 9.-4.kyu Miha Galjanič TKF Slovenija SLO SLO
2. kata men 9.-4.kyu Jure Božič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata men 9.-4.kyu Jernej Muženič SZTK Slovenija SLO SLO
kata bay
1. kata bay Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bay Ciprian Olaru SKIF Romania ROM ROM
3. kata bay David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bay Voldymyr Makhnitskyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata women 9.-4.kyu
1. kata women 9.-4.kyu Eva Griparič SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata women 9.-4.kyu Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Vira Mykhailenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata bayan Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bayan Clarissa Rošker Gortina Muta SLO SLO
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Roman Mykhailenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata bay Masters U50 Matej Kabaj Ig-Shotokan SLO SLO
3. kata bay Masters U50 Andrej Kerin Dren-Leskovec SLO SLO
4. kata bay Masters U50 Catalin Radulet SKIF Romania ROM ROM
kata Masters bay 50+ 9.-4.kyu
1. kata Masters bay 50+ 9.-4.kyu Rudolf Enrico SKI Deutschland GER GER
2. kata Masters bay 50+ 9.-4.kyu Christoph Bucher SKI Deutschland GER GER
3. kata Masters bay 50+ 9.-4.kyu Sergej Dobovišek SZTK Slovenija SLO SLO
kata bay Masters 50+
1. kata bay Masters 50+ Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
2. kata bay Masters 50+ Mladen Vrtarić Poljčane SLO SLO
kata female Masters U50 9.-4.kyu
1. kata female Masters U50 9.-4.kyu Nika Novak Atom Domžale SLO SLO
2. kata female Masters U50 9.-4.kyu Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata female Masters U50 9.-4.kyu Branka Strauss Atom Domžale SLO SLO
kata Masters bayan U50
1. kata Masters bayan U50 Mateja Breznik SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata Masters bayan U50 Irina Mlinarič Š.D. Ruše SLO SLO
3. kata Masters bayan U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters bayan 50+
1. kata Masters bayan 50+ Jelka Rošker Trajbar Cankova SLO SLO
2. kata Masters bayan 50+ Breda Hrovatin Atom Domžale SLO SLO
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Romania ROM ROM
2. kata takýmlar bay SKIF Romania ROM ROM
3. kata takýmlar bay SKIF Ukraine UKR UKR
4. kata takýmlar bay SKIF Ukraine UKR UKR
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Š.D. Ruše SLO SLO
2. kata takýmlar bayan SKIF Ukraine UKR UKR
3. kata takýmlar bayan SKIF Ukraine UKR UKR
4. kata takýmlar bayan TKF Slovenija SLO SLO
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bay -12 yas -40kg Orest Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Yevhen Davydenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bay -12 yas -40kg Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Imram Zenovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite bay -12 yas +40kg Damir Kasurin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Lev Kluban Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bay -12 yas +40kg Alexandru Chima SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Sofia Chuzhba Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan -11 yas -40kg Valeriia Kharaim Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bayan -11 yas -40kg Alina Kozhushko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bayan -11 yas -40kg Roberta Bekesi SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Mariia Mykhailychenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan -11 yas +40kg Maria Stroia SKIF Romania ROM ROM
3. kumite bayan -11 yas +40kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kumite bayan -11 yas +40kg Miruna Oancea SKIF Romania ROM ROM
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Markiian Datsyshyn Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Lev Kluban Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +45kg
1. kumite bay 12-13 yas +45kg Renej Fujs Tromejnik Kuzma SLO SLO
2. kumite bay 12-13 yas +45kg Vid Petre Selnica ob Dravi SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas +45kg Nikola Milovanović SKIF Serbia SRB SRB
4. kumite bay 12-13 yas +45kg Filip Radojević SKIF Serbia SRB SRB
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Stanislava Kovalska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Olha Bezruk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Zorica Rošul SKIF Serbia SRB SRB
4. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kasiana Ghindea SKIF Romania ROM ROM
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Marija L. Markovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Mariia Fetisova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Oleksandra Niedova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bayan 12-13 yas +45kg Diana Mozharivska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite bay 13-17 yas -60kg
1. kumite bay 13-17 yas -60kg Serhii Loi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bay 13-17 yas -60kg Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bay 13-17 yas -60kg Vladyslav Honcharuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bay 13-17 yas -60kg Žan Pinter Poljčane SLO SLO
kumite bay 13-17 yas +60kg
1. kumite bay 13-17 yas +60kg Slavko Vučetić SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite bay 13-17 yas +60kg Luka Đukić SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite bay 13-17 yas +60kg Miha Krajnc Selnica ob Dravi SLO SLO
4. kumite bay 13-17 yas +60kg Ruslan Holtvianytsia Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite bayan 13-17 yas -60kg
1. kumite bayan 13-17 yas -60kg Yelyzaveta Fomenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan 13-17 yas -60kg Diana Akacheieva Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bayan 13-17 yas -60kg Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bayan 13-17 yas -60kg Maria B. Markovič SKIF Serbia SRB SRB
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Stefan Jovanović SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite bay -75kg Ciprian Olaru SKIF Romania ROM ROM
3. kumite bay -75kg Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite bay -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Ivan Ivanovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite bay +75kg Sabko Bondan Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite bay +75kg Blaž Robič Š.D. Ruše SLO SLO
4. kumite bay +75kg Maksym Tyryshkim Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Anastasiia Dobzhynska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan -60kg Katarina Nikolič SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite bayan -60kg Sanja Tomič SKIF Serbia SRB SRB
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite bayan +60kg Aleksandra Jankovič SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite bayan +60kg Jasna Karalič TKF Slovenija SLO SLO
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Mladen Vrtarić Poljčane SLO SLO
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Miroslav Martinuzzi Tromejnik Kuzma SLO SLO
4. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Christoph Bucher SKI Deutschland GER GER
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite takýmlar bay SKIF Ukraine UKR UKR
4. kumite takýmlar bay SKIF Serbia SRB SRB
kumite team mix yakusoku
1. kumite team mix yakusoku SKIF Romania ROM ROM
2. kumite team mix yakusoku Š.D. Ruše SLO SLO
3. kumite team mix yakusoku SKIF Czech Republic CZE CZE
4. kumite team mix yakusoku SKIF Czech Republic CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır