KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2009 - 01.03.2009

Město Dvůr Králové nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Karate-do Dvůr Králové
Registrovaných jednotlivců 100
Kluby na medailových pozicích 10
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
59.38%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Janeček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Erik Benda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vítek Černý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Lukáš Havran Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Rykr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Frieda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk