KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2011 - 05.03.2011

Město Litomyšl
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jiskra Litomyšl
Registrovaných jednotlivců 85
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Fabo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Andrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Andrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Roman Šlégl KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Adam Šindelář KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +35kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Aneta Brožová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Anita Sovová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Natálie Andrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Natálie Andrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe mládeže 2010 27.02.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk