KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Eastern Bohemia Cup Youth 2008 - 01.03.2008

şehir Jablonné nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KCK Team, VčSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 12
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
52.78%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 18x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Zdeněk Puš KK Přelouč CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Milan Pech Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Lukáš Bém Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Mlejnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Stibůrek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Radko Týle Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Bílek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Rostislav Cáb KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
04.03.2012
05.03.2011
31.10.2010
27.02.2010
18.10.2009
Eastern Bohemia Cup youth 2009 01.03.2009
Eastern Bohemia Cup seniors 2008 19.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır